PDA

Zobacz pełną wersję : TVP3 - Lublin



nudka
18-04-2008, 21:43
Dziś zadzwoniła do mnie koleżanka i powiedziała, że "pykała" pilotem i nagle mignęła jej moja chusta na kimś.
Koleżanka jest zupełnie niechustowa, nie ma nawet dzieci, ale miała nieszczęście wpaść do mnie na kawkę i wysłuchać wykładu o noszeniu:) No to jest już wyedukowana - na przyszłość. I jaka pojętna!!!
No i po tym jak te chusty pokazali była moja sławna już wypowiedź o zaletach noszenia ( z pytaniem reportera "czy to dobre te chusty, czy nie?"). Podobno bardzo ładna i obszerna.
Niestety nie widziałam i nic na ten tema t nie wiem, ale pewne jest, że lubelskie "chusty" pojawiły się dziś w telewizji - o czy spieszę donieść.

A to wszystko zostało nakręcone na Progressteronie.

ithilhin
18-04-2008, 22:24
super! gartulacje!!!!

Kaja
18-04-2008, 22:47
Tak myślę... że gdybyśmy po każdej "obecności" chust w mediach zalewały redakcje pytaniami co to? jak nosić? dla kogo? etc (że my takie niezorientowane, ale zainteresowane... :wink: ) to redakcja uznałaby, że warto poświęcić więcej czasu/uwagi chustowym zagadnieniom i.... informacji dociera coraz więcej a kółko się kręci :wink: .

Vega
19-04-2008, 08:20
Kaja - super pomysł :) jak będzie zapotrzebowanie, będą reportaże :)

landa
19-04-2008, 09:13
Kaja, to co wymyśliłaś jest genialne!!!
Dziewczyny do akcji! Niech o chustach będzie głośno :D :D :D

monjan
21-04-2008, 09:45
ja tez niestety nie widxialam, ale mama moja mi mowila, ze mnie widziala i inne chustowe mamy tez:)
moze bedzie powtorka??wiem ze to byl Magazyn weekendowy

aniac1
23-04-2008, 23:34
dziewczyny, uruchomiłam wielką machinę, dostałam kontakt do redaktorki i będę miała ten program nagrany na dvd na początku maja :bliss:

monjan
24-04-2008, 08:39
:high:

nudka
24-04-2008, 18:53
Bardzo się cieszę i dzięki, że się tak zaangażowałaś z załatwienie tego. Popatrzymy sobie jak to wyszło... Super.