PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka powinna byĂŚ moja pierwsza chusta?



reina
18-04-2008, 12:21
Witam wszystkich. Jakaś wyższa wola sprawiła że znalazłam to forum. Narazie nie posiadam żadnej chusty i spędza mi to od jakiegoś czasu sen z powiek. Muszę szybko jakąś zakupić, bo każdy dzień bez noszenia zaczynam uważać za stracony, a moja cócia Jagoda ma już prawie 5 miesięcy.Proszę więc o poradę co kupić, bo czytam i czytam i zaczynam się gubić. Chcę w związku ze zbliżającym się latem, jakąś cieńszą chustę (wiązaną koniecznie), ale nigdy się nie wiązałam i nie wiem czy z cienką chustą sobie poradzę. Zamierzam nosić główie na biodrze i na plecach, bo mała ciekawska bardzo. Jagoda nie waży jeszcze dużo-6,3 kg. Nosić będę napewno dużo, bo mała zaszyna ząbkować i domaga się rączek i tylko na nich trochę uspokaja. Na podstawie recenzji wytypowałam trzy: Didimos żakardowy-podobają mi się fale, BB-slen zielone paseczki, Girasol- nie wiem który kolor, bo tyle pięknych. Z nich trzech najszybciej dostępny wybaje się bb-slen, a zależy mi na czasie. Proszę o poradę co wybrać , według was. Jeżeli wiecie gdzie kupić szybko i sprawnie, to też poproszę o wiadomość. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Agnen
18-04-2008, 12:27
mój typ: Babylonia - kupisz u Vegi (chusty.com.pl)

żakard didka też mógłby być. girasol ma boskie kolory, ale nośność gorszą....

:welcome:

grimma
18-04-2008, 12:29
uwazna lektura forum, recenzji chust i obejrzenie sklepow internetowych na pewno bedzie pomocne.
mi najbardziej pomaga zobaczenie chusty w realu co i Tobie polecam. mozna sie omotac, sprawdzic kolor (na stronie czesto widac cos nieco innego - inne odcienie)

powodzenia:)

irla
18-04-2008, 13:13
innym wyjściem jest kupienie chusty uzywanej - zwykle jest juz złamana i cenowo taniej wychodzi :)
powodzenia w wyborze swojej pierwszej chusty !

reina
20-04-2008, 09:17
Zamówiłam. BB-slen green paprika. Tylko w ferworze zaznaczyłam przez pocztę i śniło mi się w nocy, że listonosz zgubił. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę. Wszystkim dziękuję za porady.

lola_22
20-04-2008, 12:05
wlasnie mialam napisac: TAKA, BY TOBIE SIE PODOBAŁA ;-)
ale jak widze i bez tego poszlas w dobrym kierunku . Gratuluje i witam w gronie zamotanych (taka odmiana pozytywnie zakreconych ;-)
a co do listonosza - trzymam kciuki, zeby pojawil sie jak najszybciej
PS. paprika dluuugo byla moim skrytym marzeniem :)

mayetschka
20-04-2008, 12:35
piękny i bardzo dobry wybór :) świat zamotanych pozytywnie wita :D

grimma
20-04-2008, 12:43
widzialam paprike na zywo i jest bardzo ladna:)

jujama
20-04-2008, 19:49
Mam paprikę i twierdzę, że "bardzo ładna" to za mało powiedziane: jest cuuudnaaa :)

baba-iga
22-04-2008, 19:41
widzę, że pierwsza chusta już zakupiona... ale prawdą jest, że na żywo kolory chust wyglądają o niebo lepiej niż na zdjęciach. warto przed zakupem zerknąć i dotknąć.

reina
25-04-2008, 10:57
Przyszła wczoraj i jest piękna. Byłyśmy już na spacerze 2 godzinnym i chodziło się dobrze, choć pewnie nie podociągałam rewelacyjnie. Mały chuścioszek był cierpliwy i dał poćwiczyć kilka wiązań. Tylko spać na spacerze nie chciała.Wklejamy zdięcie z naszą piękną babylonią.http://images27.fotosik.pl/201/ab1151715882d0ba.jpg (http://www.fotosik.pl)