PDA

Zobacz pełną wersję : Zalaczniki



Jazzoo
24-10-2009, 10:52
Jest limit miejsca na zalaczniki ktory juz zostal przekroczony.

Zalaczniki powinny byc uzywane w ostatecznosci. Z reguly wklejajcie prosze zdjecia z fotosika itp.

Jazzoo
26-10-2009, 19:11
Nadal jest limit przekroczony i dostaje parenascie maili dzienne ze ktos chcial dolaczyc zalacznik.

Prosze jeszcze raz, korzystajcie z hostingow.

sylvana
31-10-2009, 22:57
Nadal jest limit przekroczony i dostaje parenascie maili dzienne ze ktos chcial dolaczyc zalacznik.

Prosze jeszcze raz, korzystajcie z hostingow.

A co to jest bo ja kompletny laik jestem. Chciałam właśnie wkleić zdjęcia, aby temat był ważny, ale niestety nie umiem.:cryy:Albo jak zrobić takie miniaturki, co po kliknięciu na nie się powiększają.Bardzo proszę o pomoc:confused:

Jazzoo
01-11-2009, 11:24
Musisz miec zdjecie w necie nie w komputerze np. na stronie fotosik, photobucket itd.

Jak znasz adres zdjecia, nie adres strony gdzie zdjecie jest umieszczone.
Na ogol na takich stronach ten adres jest podany obok zdjecia i sie konczy .jpg.

Jak piszesz post to klikasz na przycisk co sie nazywa: Insert Image (ikonka obrazka) wyskakuje okienko gdzie wklejasz adres zdjecia i gotowe.

Fiona
01-11-2009, 20:58
a może Meta zrobi instukcję z obrazkami,: "jak wklejać fotki na forum (z fotosika np)?:ninja: przyda się:mrgreen:

Meta
01-11-2009, 21:00
a może Meta zrobi instukcję z obrazkami,: "jak wklejać fotki na forum (z fotosika np)?:ninja: przyda się:mrgreen:

Ależ już jest przecież, przypięty nawet (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=12487) :ninja: - marjanna.b zrobiła

Fiona
01-11-2009, 21:26
Ależ już jest przecież, przypięty nawet (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=12487) :ninja: - marjanna.b zrobiła

no patrz!:oops:zapomniałam:duh:
to uczyć się, Kobiety!:thumbs up:
odpuście sobie już załączniki:)

Jazzoo
16-02-2010, 08:36
Prypominam: LIMIT JEST PRZEKROCZONY.
Nie bedzie zwiekszony dopoki nie bedzie wszystko OK i serwer superhiper.

Moja skrzynka emailowa jest przepelniona wiadomosciami ze ktos limit przekroczyl i ta sama osoba to robi kilkadziesiat razy pod rzad. Pierwszy komunikat jest poprawny.
Jezeli przy dolaczeniu zdjecia wam wyskakuje info: "Forum attachment quota has been reached" - to znaczy ze juz nie ma wiecej miejsca lub za duze zdjecia wklejacie (nie wiem w sumie jakie info sie pojawia, u mnie w mailu takie jest ;) )

marjanna.b
16-02-2010, 11:14
Jazzoo, często komunikat pokazuje się również przy próbie dodania zdjęcia z serwera.
Domyślnie jest zaznaczona opcja Retrieve remote file and reference locally i trzeba ją odznaczyć.
Wtedy zdjęcie zostanie dodane do postu.
Pisałam o tym już w wątku filmowym: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?24385-Zabawa-filmowa&p=548974#post548974

Sprawdź może czy w ustawieniach masz opcję, żeby domyślnie to odznaczyć.

m.

Jazzoo
16-02-2010, 12:43
Jazzoo, często komunikat pokazuje się również przy próbie dodania zdjęcia z serwera.
Domyślnie jest zaznaczona opcja Retrieve remote file and reference locally i trzeba ją odznaczyć.
Wtedy zdjęcie zostanie dodane do postu.
Pisałam o tym już w wątku filmowym: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?24385-Zabawa-filmowa&p=548974#post548974

Sprawdź może czy w ustawieniach masz opcję, żeby domyślnie to odznaczyć.

m.

Dziekuje, ale nie moge znalesc takiej opcji odznaczania. :(

goldhind
24-05-2011, 11:43
A jak załączyć plik docx lub pdf? Zawsze pokazuje mi czerwony wykrzyknik, że invalid file. docx to nawet nie próbował ładować, z pdf-em coś kombinował, ale w ostateczności "invalid file"...

princessara
28-07-2011, 22:55
przepraszam ja chyba wlasnie probowlam dodac zdjecie tak z komputera i sie pojawilo cos takiego-exceed files 129 MB...
teraz nie moge nawet w to kliknac wiec nei przytocze dokladnie..jesli cos popsulam to przepraszam ale jestem tu nowa :)

Brilho
07-09-2011, 10:17
Widzę,że inni dodają załączniki, kurcze mi coś nie wychodzi, dodaję zdjęcia zapisuję je i nie mogę poradzić sobie dalej.:duh: Czy ktoś pomoże ???? ????