PDA

Zobacz pełną wersję : ....................



Bushido
24-10-2009, 09:17
................

Bushido
01-11-2009, 09:12
...............

filandre
02-11-2009, 09:47
Testowa Lana bardzo przypdła mi gustu. Jest elegancko odszyta i super wygodna i naprawdę świetnie nosi. Lenka nie jest ciężka, waży zaledwie 10 kg, ale myślę, że poniesie dobrze także cięższe dziecko, a to dzięki szerokiemu panelowi i szerokim pasom. MT przypadł mi do gustu, szczególnie za sprawą pasa dolnego zapinanego na klamry. Osobiście nie lubię pdwójny pasów w MT , a dzięki klmarze jeden węzeł odpada i przez to MT zrobił się dla mnie dużo milszy w odbiorzeJ Kolejny szczegół na plus to fajowa siatka, na MT, super przydatna, na spacerach. Kolor jak dla mnie też ok, choć gdybym się zdecydowała na zakup, chyba wybrałabym kolory ziemi. Ogólna ocena bardzo dobra. Jeszcze raz dziękuję za testy.

filandre
02-11-2009, 09:48
Recenzja już jest. Jeszcze raz dziękuję za testy.

Bushido
02-11-2009, 11:04
..............

atelka
04-11-2009, 22:27
dziś przyszła moja
wreszcie mam coś w najpiękniejszym kolorze -czarny

zamotałam tylko aby utulic moją mała do snu i było nam całkiem wygodnie
szeroki panel, fajny patent z tym skośnym wszyciem pasa biodrowego bo robi sie jakby rynienka na pupę dziecka i fajnie owa pupa wpada.

szerokie pasy naramienne :D wygodne

generalnie jestem zadowolona z zakupu
jutro dłuższy test spacerowy

Biedronka
04-11-2009, 22:31
dziś przyszła moja
wreszcie mam coś w najpiękniejszym kolorze -czarny

zamotałam tylko aby utulic moją mała do snu i było nam całkiem wygodnie
szeroki panel, fajny patent z tym skośnym wszyciem pasa biodrowego bo robi sie jakby rynienka na pupę dziecka i fajnie owa pupa wpada.

szerokie pasy naramienne :D wygodne

generalnie jestem zadowolona z zakupu
jutro dłuższy test spacerowy

no to teraz dałas opis :rolleyes::hide:

Nata
05-11-2009, 19:41
JEstem po testach Lana mt. PRzysła do mnie w ulubionym kolorze,czyli rózówo-czerwona, pasująca do mojej Stefci:love:

Najpierw o tkaninie. Przecudna czerwień i róż, połyskująca i piękna, nasycona. Z doświadczenia powiem,ze lana sie nie spiera. Wykonanie mt pierwszorzedne, super odszycie,apiekna tkanina chustowa dodaje jeszcze temu mt elegancji.

MOj mt nie miał pasa biodrowego, tylko doszyte wysciełane paski zakonczone klamra.
Pasy naramienne długie i szerokie. Dal mnie pod idealnym kątem wszyte,zeby mi na szyje nie wchodziły.

W górnej czesci panela zamontowany sznureczek do marszczenia panela, mysle,ze przydaje sie do mniejszego dziecka, kiedy spi.


ŁĄtwo zamotac, dzieki temu,ze to hybryda,mamy tylko jeden pęk. Dzieki temu,ze to lana-mozna łatwo rozłozyc pasy.

Czego mi brakuje-jak w wiekszosci nosideł z klamra-oslonki na klamre,zeby sie nie wrzynała. Wydaje mi sie tez,ze powinien byc kapturek. MI nie przeszkadzało,ale powinnien byc.

Plus jeszcze za lanowa torbe do nosidła.

Dziekuje serdecznie, bushido,za uprzejmosć z Twojej strony i mozliwość testowania.

http://img337.imageshack.us/img337/1500/obraz038q.jpg

IwontaG
05-11-2009, 20:39
Łał ale jest kurde felek piękna. Miałam kiedyś Lanę rubin i to był najpiekniejszy czerwony kolor jaki widziałam na chuście, a w połączeniu z tym różem cud miód, a w połączeniu ze Stefcią to już wogóle wszystko wymiata.

Przepraszam za taki mały OT.

Biedronka
05-11-2009, 21:04
o kurde !

ale boska ! Nigdy nie miałam lany :omg: jakoś mnie nie kreciły kolory ale chyba zaczne sie zastanawiac nad tym dla mojego dużego dziecka :cryy:

Nata nie moge oglądać fotek Stefy bo moja macica woła ....córke !!!

allad
05-11-2009, 21:51
Przeszedłem dzisiaj długi spacer i muszę powiedzieć że wygodnie mi było. Materiał bardzo przyjemny, delikatny. Zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż chusta, szczególnie na taką pogodę jaka jest teraz. Trochę mnie przerosło wiązanie (rąk mi zabrakło żeby skrzyżować z tyłu :)), ale z drobną pomocą wszystko było ok.
Zdecydowanie wygodniejsze niż w nosidłach, które mieliśmy jest to, że pasy na ramionach są szerokie i nie wrzynają się w ramiona.
Na jesienno-zimowe spacery - rewelacja :)

Bushido
05-11-2009, 22:05
dziekuje pieknie za recenzje :kiss: Nata Ty i Stefcia powinnyscie byc modelki Lany :thumbs up:
Biedronka przez ta macice az sie herbata oblalam :lol:

Mayka1981
12-11-2009, 01:08
Już na wstępie zachwycił mnie kolor - piękna, taka "winna" ale soczysta czerwień :thumbs up: Róż z drugiej strony raczej nie dla chłopców, ale też ładny odcień.

Oczywiście moje dziecko okazało się modelem zbyt małych gabarytów, niemniej obojgu nam było wygodnie, nawet po ściągnięciu góry panela kiedy to widoczność dziecko miało minimalną - nie protestowało :D

Wygodna klamra, wypełnienie na początku pasów dolnych daje dobrą stabilizację i nośność.

Pasy górne długie i szerokie - dają się wygodnie ułożyć w pożądanej pozycji i dobrze dociągnąć. Troszkę mi jednak "wyjeżdżały" przy zawiązywaniu - ale może to tylko moja nieporadność:hide: Podczas godzinnego spaceru nic nie musiałam poprawiać.

Torba to świetny pomysł. Jednak zdarzyło mi się ją przybrudzić i postanowiłam ją szybko przeprać - strasznie farbuje:roll: MT nie prałam ale mam pewne obawy czy i kiedy materiał przestanie farbować - interesuje mnie to zwłaszcza jako osobą nie uznającą parasoli...

To jednak drobny minus - komfort noszenia no i walory estetyczne urzekły mnie na tyle, że daję piątkę z plusem :applause:

Dziękuję za możliwość testowania.

I jeszcze czerwony kolaż na koniec (dzieć i pogoda wybitnie nie chciały współpracować z fotografem) :

http://lh3.ggpht.com/_OwAPlwslkZc/SvsyUlwFO-I/AAAAAAAACXw/MsobwEmOs4U/s640/Ostatnio%20zaktualizowane.jpg

Bushido
12-11-2009, 13:33
Mayka dziekuje pieknie za recenzje :) Cudne zdjecia :thumbs up:

lillyofthevally
02-12-2009, 18:54
ja powiem tyle:

CUD-MIÓD-MALINA


nosidło jest super, wspaniała nośność - szerokie pasy bardzo ładnie rozkładają cięzar 12 kg dziecia ( w naszym przypadku).
I wiązanie jak przy "zwykłym" MT i wiązanie "chustowe" ( rozłożnie calkowicie pasów) - wspaniale się w Lanie spisuje.
Klamra to również bardzo sprytne rozwiązanie - szybciej, bardziej dopasowane, jednego węzła mniej - wzrokowo lepiej wygląda.

Co do uszycia samego MT równeż brak jakiegokolwiek "ale".
"Kapturek" nadaje się do mniejszego dziecia - nas juz nie złapał.

Nazgulina ma teraz 18 miesięcy - a nosidło spokojne jeszcze nam starczy na jakiś czas.

Ogólnie nosidło na 6!!


aha - zdjęć nie mam - padł mi aparat :(

ale jak będzie sprawny to pstrykne fotki w naszej Vanilce :D

Dzieki Aniu za możliwość testów

polah
19-12-2009, 11:41
kurcze, same pozytywne komentarze, a ja się w ogóle nie umiałam z MT dogadać - może przez baaaaaaardzo długie i szerokie pasy? z drugiej strony chusta tez jest długa i oganiam, tu nie potrafilam.
nie wiem
Kolor przepiekny (mówię o czerwieni), róż mnie nie przekonuje...
panel szeroki, ale kaptur już nie dla starszaków
test mnie skusił, bo to hybryda, nie cierpię tysiąca węzlów na sobie, klamra jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. o nośności nic nie powiem, choć miałam Lany pożyczone i spisywały się WYŚMIENICIE!!!!!!!!!!!!
Zdjęć tym razem nie mam, bo
1. nie było komu zrobić
2. wiązania nie nadawałaby się do pokazania na forum:roll::roll::roll::roll:

dziękuję za mozliwość testowania

v
30-12-2009, 01:25
to nie MT, ani hybryda, tylko hybrydo-chusto-MT

kolory
nie moje, ale to nieistotne

kapturek-przytrzymywacz
na maaale dzieci, ale i wieksze zaciagniety chronil policzek maluszka przed sypiacym sniegiem ;)

pas biodrowy
wzbudzil moj lek, poniewaz nie istnieje, a ja preferuje szerokie mocne pasy.
no i zrewidowalam poglad: pas nie musi istniec, by swietnie trzymac ciezar i byc wygodny, wzmocnione boki wystarcza, moze chodzi o skos, pod jakim jest wszyty, a moze o insza magie - nie ma go, a jest genialnie wygodny!
plus pomyslowa prosta szlufka do zahaczenia nadmiaru, nic sie nie wysuwalo

pasy ogolnie
dluugasne: bdb - zawiazalam sie bez klopotow na plaszczyk, na kurtce tybetana zaplatalam na luzaczku, by sie nie majtaly po zaspach

pas naramienny
no i zaczynam sie przekonywac do szerokich chusto-mejtajowych szmatek
do zawiazania dwojako: mozna szeroko na dziecku, plasko na ramionach - mozna tez zlozyc z harmonijke i uzywac na szybko jak klasycznego MT
w obu mozliwosciach zagwarantowana superwygoda

panel
dla nas idealny (corka niecale 10 kg, blisko 90 cm, budowa wydluzona)
dlugie konczyny podparte do samiuskiego konca, plecy wsparte w opcji z chMT jak w chuscie niemalze

kat, pod ktorym wszyto pasy naramienne tez mi b. odpowiadal - nie jestm filigranowa, 173 cm i dlugie konczyny - pas lezal akurat na ramieniu, nie na szyi (pozdro 4 Nata ;))

jakby mozna bylo oceniac, dalabym 6
najwygodniejsza hybryda (jedyna hybrydo-chusto-MT;)), z jaka mialam do czynienia

mam dodatkowy sentyment do sepiowych, pozolklych metek Lan, nauczylam sie jej na pamiec od czestego ogladania :hide:

Bushido
30-12-2009, 23:04
dziekuje za wyczerpujaca recenzje :kiss: Va pamietaj, ze jest Hybryda Style szaro czarna :P

jussti
10-01-2010, 22:42
MT bardzo piękne i eleganckie, choć nie w moich kolorach. Kolorki intensywne – niestety równie intensywnie farbują.
Nie miałam do tej pory do czynienia z chusto MT, więc nie mogę go do niczego podobnego przyrównać, z przykrością stwierdzam, że się z nim nie dogadałam, może to te szerokie pasy, nie mam pojęcia. Jednak wolę chustę, nosidło lub „normalne” ;) MT.
Na pewno podoba mi się w nim, że dolny pas ma klamrę. Fajna torebka do przechowywania.
Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

macierzanka
26-01-2010, 00:18
Testowałam piękną czerwoną hybrydę. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim cudem. Generalnie wolę chusty i wszelkie pasy, klamerki zniechęcają mnie. Tutaj natomiast było OK. Klamra trzymała świetnie w pasie. Okazuje się, że to dobry wynalazek:) i do tego szerokie pasy na ramiona,można je dowolnie rozkładać. Świetna torba - niewielki w sumie pakunek:thumbs up:http://chusty.info/forum/picture.php?albumid=91&pictureid=595

aninka
03-02-2010, 00:51
Testujący:
niska, drobna mama i średniej wielkości córka. wiek mamy nieistotny :ninja:, wiek córki - 1 rok 9 miesięcy, waga ok.12 kg.
Wyniki testów:
-panel – szeroki dobrze otulający, wysokość idealna do preferowanego przez nas sposobu noszenia - z rękami na wierzchu,
- pas biodrowy- bardzo wygodny, nie wrzyna się, nie opada, stabilnie podtrzymuje ciężar dziecka,
- pasy górne – rewelacyjne, wspaniałe, genialne itd.:applause:
Nosiłam w kilku MT ale pierwszy raz w chustoMT. W hybrydo-chusto- mt Lana nosi się świetnie. To na pewno zasługa szerokich pasów i chustowego materiału. Pasy rozłożone na pupie i plecach dziecka dają dodatkowe wsparcie, można je dociągnąć bardziej jak chustę. Idealne połączenie wygody zakładania mei taja i nośności chusty.
Trochę trzeba oswoić te pasy i ułożyć je starannie na ramionach, bo nie mają wypełnień, ale to drobiazg. Z chustą też się czasami trzeba pomęczyć żeby wiązanie wyszło.
Wrażenia estetyczne:
Przepiękna, nie do opisania i pokazania na zdjęciach czerwień.
Głęboka, intensywna, jak dobre czerwone wino. Ten róż na drugiej stronie owe wrażenia estetyczne psuje nieco. Ale to moja opinia, o gustach się nie dyskutuje przecież.
Dziękuję za możliwość testowania.:)

kamuszyca
08-02-2010, 15:37
bardzo bardzo bardzo fajne nosidło :thumbs up:
pas biodrowy (którego de facto nie ma :omg:) na klamrę bardzo przypadł mi do gustu, bo w klasycznym MT przeszkadzają mi właśnie wijące się po ziemi pasy i podwójne wiązanie, podwójny supeł.
pasy naramienne - po prostu genialne.
bardzo dobra nośność, było nam bardzo wygodnie zarówno z przodu jak i na plecach.

wszyscy zachwycają się kolorem, a ja wręcz przeciwnie - mnie się ta czerwień wcale nie spodobała (a już w połączeniu z tym różem - szkoda gadać:duh:)
ale to już oczywiście kwestia moich upodobań kolorystycznych :p

dziękuję za możliwość przetestowania tego nosidła.

wiązanie na zdjęciu trochę nie teges, ale modelka nie chciała współpracować przy sesji (pirat za to wręcz przeciwnie)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dh/rj/vyu9/fGBzPs9KPplgbZyQZB.jpg

Bushido
08-02-2010, 22:35
dziekujeza recenzje :) oraz za super pirackie zdjecie az sie prosi zeby Lane reklamowac :thumbsup:

kamuszyca
09-02-2010, 10:15
to jeszcze tylko dopiszę, że mężowi kolor spodobał się bardzo ("taki buraczkowy":omg::lol:, a różowego nie zauważył - "tam było coś różowego?" :hide:)

mucha
09-02-2010, 11:10
to jest pierwsza fotka do drugiej części "Historii Chustostanu", w której wystąpią piraci itp
A jako najgroźniejszy korsarz wystąpi podśmiewająca się tu kamuszyca :ninja:

fruźka
09-02-2010, 23:39
a ja zachorowałam na to nosidło i od wczoraj zaczynam odkładać na nie kaskę ;-)
Nata jeszcze mała, to może za kilka miesięcy uda się uzbierać stosowną sumkę...
buraczkowy jak dla mnie ok. ten róż zbędny :P

nella
18-02-2010, 21:41
Jeden z lepszych Mt które u siebie miałam, niesamowita nośność, świetnie wszyte pasy, fajny pomysł na kapturek i rewelacja z wypełnieniem bioder i klamrą

nosiłam 14kg łobuza ok. 2h - i ja i Krzyś bylismy zachwyceni :) żałuję że Mt musiał polecieć dalej - myslę nad kupnem :)

dziękuję

rebelka
25-02-2010, 00:23
Ja miałam przyjemność nosić w testowym MT. I tak: o dziwo brak pasa biodrowego absolutnie nie wpływał na komfort noszenia, myślałam, że będzie mi się w tłuszczyk wrzynac ale nie :P Pasy naramienne szerokie i dobrze wszyte, więc się ładnie układają na ramionach, przez to, ze to chustowy materiał to się nie wpijały. Panel szeroki i wysoki, żeby Mateusz mógł mieć ręce na zewnątrz musiałam go odgiąć, więc rzeczywiście jest na duże dzieci. To, że uszyty jest cały z chusty to też plus bo wszystko się ładnie dociąga i nie osiada ani przesuwa. Uwielbiam lanową czerwień i jedym minusem dla mnie był ten róż majtkowy na wewnętrznym panelu. I jeszcze jeden wielki plus. Torba na MT. No piękna po prostu :) Dziękuję Bushido za możliwość testowania, jutro wkleję fotkę jakąś.

joah81
26-02-2010, 00:43
Normalnie zapomniałam napisać. :duh:
MT testowaliśmy już dawno, ale potwierdzam to co napisały dziewczyny. Niesamowicie szerokie pasy są super uszyte! Bałam się, że bez usztywnianego pasa biodrowego będzie Lenka zbyt ciężka, a tu miła niespodzianka - właśnie że nie :) Lana MT dosłownie odejmuje dziecku kilogramów! Mnie się nic nie wrzynało, a do szczupłych nie należę i w ogóle bardzo wygodnie mi było :)
Doceniam też praktyczność torby.
A do tego pięęękny kolor. Eh, chciałoby się mieć takie MT

espejo
02-03-2010, 12:25
Klamra wygląda na porządną:
http://lh3.ggpht.com/_K4TCBy_nVSE/S4zmHaix4aI/AAAAAAAAAr0/SPtFTUPdvuk/s512/IMG_5272.JPG

materiał też niczego sobie:
http://lh5.ggpht.com/_K4TCBy_nVSE/S4zmHkfWi9I/AAAAAAAAAr4/fHlo5PZBao0/s512/IMG_5274.JPG

MAMO - PONOŚ MNIE:
http://lh3.ggpht.com/_K4TCBy_nVSE/S4zmGwUjR4I/AAAAAAAAArs/6-U78NY15Y4/s512/IMG_5235.JPG

A teraz konkretnie:
1. nosidło piekne, odczeń czerwieni nasycony, cudny, nawet ten różowy mi za bardzo nie przeszkadzał, uszyte "po szwajcarsku" starannie, solidnie, świetnie wyglada w noszeniu! prosta torebka, ale bardzo praktyczna, po zwinięciu MT bardzo mało miejsca zajmuje, mozna zabrać na spacer:)
2. fajne rozwiązanie hybrydowe - czyli pas na klamrę, na pewno jeden wezeł mniej, choc mi akurat wcale się szybciej nie zakladało, i niestety pas mnie uwierał w kości biodrowe, o tyle dziwne, że pierwszy raz mi się to zdarzyło i sama nie wiedziałam co o tym mysleć
3. nosiłam tylko z przodu, nie potrafiłam tak załozyc na plecy, żeby móc cokolwiek powiedzieć o tym MT, trochę żaluję, że nie potrafię:( chusta dla mnie prostsza w obsłudze na plecach, pasy naramienne mi uciekały, przekręcały się - niestety nie zdążylam zrobić zdjęć w akcji i dlatego taki komiks powyzej:)
4. oczekiwałam super nośności i chyba cudu - jednak ciężko mi było i pasy naramienne wrzynały mi sie w łopatki, ale to moze wina mojego nieumiejętnego wiązania? starałam się równomiernie rozkładać...
5. ściągania kapturkowego nie uzywałam, nosilismy się z rączkami na zewnątrz, pewnie przydatne dla mlodszych dzieci, panel duży, zawijałam przy rączkach na zewnątrz
6. dupcia idealnie wpada:) ergonomicznie wszyte pasy

Podsumowanie - świetne nosidło! jednak dla nas pewnie wymaga więcej czasu, żeby razem się dograć:( i nauczyć dobrze wiązać
i od razu podziękowania dla Bushido - za 5 dni na testy, to naprawdę sporo czasu i można popróbować o róznych porach, kolejnego dnia, jak dziecię nie współpracuje itd...
Dziękuję za mozliwość testowania!!!

czuszka
16-03-2010, 22:24
pierwszy raz miałam do czynienia z takim typem nosidła ale musze powiedzieć że ejstem zachwycona. łatwe w użytkowaniu, porządnie uszyte, do tego świetny kolor głębokiej czerwieni.
nawet zachustowałam nianię, co widać na zdjęciu. W związku z tym że naszej ponad 2-latce ukradli wózek :-( musiałam ją przekonać że w chuście też da radę :-)
szkoda że dla Bartka nosidło jeszcze za duże.wiemże kiepsko dociągnięte ale to było pierwsze motanie :-)
http://img41.imageshack.us/img41/1864/p1000439e.jpg (http://img41.imageshack.us/i/p1000439e.jpg/)

bprusek
28-03-2010, 20:14
Dziękuję za możliwość testowania.
Nosi bardzo dobrze. Dla mnie takie pasy są idealne bo bardzo dobrze dopasowują się do budowy ramion różnych noszących. Klamra przy pasie fajnie się reguluje, kieszonka jest zagadką (zwinięta stówa się zmieści ;) ) Kolor czerwony śliczny, różowy mniej - ale to oczywiście rzecz gustu. Różnica w wypełnieniu boków pasa i brak wypełnienia pod pupą powodowała że panel przesuwał mi się zawsze pod którąś nóżkę dziecka (chyba widać to na zdjęciach). Dodam, że przy zwykłym mt bez wypełnień umiem prosto ustawić panel i zawiązać. Kapturek nie podobał mi się, wg mnie cieżko żeby podtrzymał główkę małemu dziecku (moje już za duże), więc wybrałabym jego brak lub duży wiązany.

http://images50.fotosik.pl/277/eb9093595ad0d382.jpg

http://images35.fotosik.pl/131/da6937dba7d69bad.jpg

Musli
16-04-2010, 11:21
Takie mamy zdjęcia :) Można sobie powiększyc klikając na miniaturki tu : http://musli-ruszyczmiejsca.blogspot.com/

http://2.bp.blogspot.com/_BGl4jG8CwLU/S8gx8KnnmJI/AAAAAAAAAV0/LjGZe266FLU/s320/_DSC0373.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_BGl4jG8CwLU/S8gznOEjoRI/AAAAAAAAAWc/TXXdFpL1D04/s320/_DSC0375.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_BGl4jG8CwLU/S8hgev1JiNI/AAAAAAAAAX0/JETW20cdayE/s1600/lanaMT.jpg

Lana świetnie nosi dużego chłopa :) Noszac po pare godzin dziennie mojego pulpeta praktycznie nie czuje zeby mnie coś uciskało, przeszkadzało itp.
Kolory sa świetne, mimo że poczatkowo myslałam że nie przypadna mi do gustu, ale na żywo ta czerwien świetnie sie prezentuje :) Fajny pomysł na ta klamrę w pasie. Co do pasa biodrowego mam jedno spotrzżenie- gdyby byl centymetr szerszy spadł by mi z bioder, normalnie jest jak na mnie szyty. Ściagany kapturek świetnie mi sie sprawdził, chroni od wiatru i jak mój niski dosyć dwulatek śpi nie lata mu główka.
Podoba mi się że panel swietnie nas otula, a to że można rozciagnąc na dziecku pasy, świetnie się sprawdza przy niemal 13 kilowym dziecku. Dzisiaj jeszcze sprawdze jak sie nosi na plecach i śle dalej :)

gouraanga
26-04-2010, 22:25
świeżo po testach - więc piszę póki pamiętam :) Bushido bardzo dziękuję za zupełnie nowe doznania - pierwszy MT jaki w rękach trzymałam ;)
nie wiem jak z innymi bywa - w Lanę ubrałam się nie oglądając żadnych instrukcji, ni zdjęć - zupełnie intuicyjnie. dało radę ;)
bardzo dobrym pomysłem jest klamra w pasie - szybko i sprawnie się montuje, świetnie nosi.
pasy naramienne jak dla mnie wszyte pod idealnym kątem, pozwoliły na rozsunięcie materiału na ramionach, a jednocześnie uchronienie szyi przed otarciami. do nośności też się przyczyniają - można nimi dziecko otulić i pod dzieciową dupką rozciągnąć (choć jak patrzę na zdjęcia poprzedniczek, wydaje mi się, że mogłam je jeszcze bardziej rozsunąć). jako że poły nie są szerokie tak, jak standardowa chusta, węzeł jest mały i zgrabny. miałam jednak trochę problemów przy wiązaniu samego węzła - nie wiem, czy to przez ten wąski materiał, czy Lany z takiej właśnie tkaniny (poślizgowej nieco) są tkane - zanim zrobiłam drugi przeplot , luzował się pierwszy i cały węzeł się rozjeżdżał. chociaż pewnie to kwestia wprawy.
doskonałym rozwiązaniem jest kapturek ściągany gumką - rewelacja po prostu! pierwszy raz nie musiałam się martwić na spacerze, że synkowi główka się za bardzo kiwa podczas drzemki. a jak nie potrzebny - można założyć na plecki i nie przeszkadza w ogóle. wydaje mi się jednak, że panel był odrobinę dla synka za szeroki - wyszła nam tak zwana bardzo rozjechana żaba ;)
dodam jeszcze , że na testowy spacer wybraliśmy się do lasu na szlak o wdzięcznej nazwie "pętla tatrzańska" - jak nazwa sugeruje, płasko nie było. przy tych wszystkich górach i dolinach, i innych podejściach, moje słodkie 8,5 kilo bardzo dobrze się nosiło przez ponad 4 godziny :)
a poniżej dowód:
http://lh3.ggpht.com/_hKYOZTPVIh8/S9X035zW6iI/AAAAAAAACG4/1vhzREPXzvo/s512/DSC_0003.JPG

http://lh4.ggpht.com/_hKYOZTPVIh8/S9X1M9LPeJI/AAAAAAAACHE/i18_JrMbpb4/s512/DSC_0006.JPG

zanna
20-05-2010, 09:50
MT Lana - muszę powiedzieć, że to najlepsze MT jakie do tej pory miałam okazję testować :D
szerokie pasy są zachwycające jak dla mnie - można je wygodnie rozłożyć na ramionach i nic się nie zsuwa!!! jest bardzo wygodnie :)
pas biodrowy też mi przypadł do gustu - klamra solidna i zapina się szybko redukując ilość wiązań :)
osobiście jestem zachwycona!!! nosiliśmy się i na plecach i na brzuchu - zawsze wygodnie :)
dziękuję za możliwość testowania

fruźka
12-06-2010, 21:39
http://picasaweb.google.com/daria.pacewicz/MtLana#5481974858033723234http://picasaweb.google.com/daria.pacewicz/MtLana#5481974858033723234 MT LANA jest rewelacyjnym nosidłem.. choć ja bym je nazwała chustą dla leniwych ;-)

Dzięki pasowi biodrowemu, który jest zapinany na klamrę, nic mi się nie plątało między nogami, pas nie uciskał i bardzo dobrze podtrzymywał ciężar - mojej 10 kg córci. Panel wystarczająco szeroki, idealnie otulający, wysokość bardzo dobra, Natalia mogła mieć zarówno schowane, jak i wyciągnięte rączki - choć ze schowanymi wydawało mi się bardziej bezpiecznie. Pasy górne budziły trochę mój niepokój - ponieważ ostatnio nosiłam już tylko w chusto mei taiu od alci i tam mam usztywniane pasy naramienne - tutaj sprawdziły się pasy po rozłożeniu ich na ramiona - wcale nie czułam ciężaru dziecka. Byłam milo zaskoczona!
Sam materiał jest rewelacyjny - lana mi bardzo podpasowała - żałuję, że nie miałam takiej chusty.
Kolor czerwony idealny, różowego nie używałam - ponieważ nie jestem jego wielbicielką.
Natalia była zachwycona, ponieważ mogła widzieć cały Świat dookoła.
Ja czułam Ją bliżej siebie - zapewne przez brak usztywnienia.
Mam wrażenie, że uczucie jest bardzo podobne do tego, kiedy nosi się w chuście.
Jak dla mnie idealne rozwiązanie - szybkie motanie i idealne przytulenie!
Dziękuję bardzo za możliwość testowania.

Jedyny minus to cena - ale na pewno warta tego, co dostajemy w zamian!



zdjęcia dostępne tutaj: http://picasaweb.google.com/daria.pacewicz/MtLana#5481974858033723234

IzaBK
15-06-2010, 22:25
szerokie pasy to strzał w dziesiatkę :-) nosiło mi sie swietnie, choc niedużo, bo moje testy akurat przypadły na upalne dni, kiedy za długo przytulac sie nie da...
MT w którym nie ma dwóch węzłów i w którym pasy nie wrzynają się w ramiona to było dla mnie miłe zaskoczenie.
Jakość wykonania super.
i cudowny soczysty kolor, który sprawił, ze w czasie używania MT chodziłam ubrana na biało...

niestety nie mogę znaleźć żadnych minusów..
http://images47.fotosik.pl/304/81132d21afb75b21med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images38.fotosik.pl/300/0037688f0fb80815med.jpg (http://www.fotosik.pl)

shilo
30-08-2010, 12:53
Zanabyłam od Biedronki hybrydę ch-mt Lana Style. I muszę powiedzieć, że jesteśmy pod wrażeniem.
Nośność - wiadomo, ekstra. Dodatkowo kolor - wreszcie mój "wszystkie-kolory-są-dobre-póki-czarne" mąż ma w czym nosić i się nie wstydzić ;) Dla mnie (raczej niska i chuda niewiasta) jedyne co, to pasy są za długie, muszę knuć co z nimi zrobić, no i pas biodrowy pasuje na styk, mógłby wręcz być na deczko mniejsze obwody.
Ale co jeszcze, to sam materiał. No fantastyczny! Cudnie miękki, dobrze się układa. Zadurzyłam się w Lanach :) A miały być takie sztywne i w ogóle. Dostaliśmy chyba wspaniale złamany egzemplarz :)

A i nasza Kreska też nosi! Każe sobie na plecach motać w tej Lance swoją krowę i uradowana paraduje po mieszkaniu, owinięta całymi metrami pasów :D