PDA

Zobacz pełną wersję : kółkowa- pierwsze starcie



funkia
22-10-2009, 20:32
dopiero się zaprzyjaźniam z tą chustą, dziś był pierwszy raz...
było mi wygodnie, małej też się podobało
zastanawiam się jednak, czy te koła nie powinny być wyżej?
doradźcie proszę...

http://img5.imageshack.us/img5/3017/gabachusta.jpg

Eyja
22-10-2009, 20:39
moja droga, jest super:thumbs up: taki pierwszy raz to marzenie :-)
kółkowa jest trudna w obsłudze, wbrew pozorom. ale ćwiczenie czyni mistrza. za kilka dni bedziesz wiedziała gdzie kłaść kółka gdy zaczynasz i wylądują ostatecznie wyżej:)

Fiona
22-10-2009, 20:42
powinny być ciut wyżej, ale mi też często tak nisko wychodzą;-) a dużo noszę w kółkowej, czasem poprawiam, żeby kółka były wyżej- po prostu przesuwam małą bardziej na przód i kółka mam na obojczyku,
ale poprawiam tylko wtedy, gdy jest mi niewygodnie (na polarze, czy płaszczu lepiej mi, gdy kółka są niżej, bo ramie mam pogrubione przez ubranie i chusta nie rozkłada się dobrze, gdy kółka są wyżej)
najważniejsze jest, żeby między Tobą a dzieciątkiem były jakby majtki z chusty i żeby sięgała ona od podkolanka do podkolanka, a pupka wpadnięta, bez możliwości prostowania nóg

busia
24-10-2009, 22:58
no właśnie, a co robić kiedy moja mała prostuje nogi? Tzn. Prostuje je w kolanach, lekko podnosi się w chuście jakby do góry i próbuje połączyć nóżki razem. Ponownie muszę jej wsuwać chustę pod pupe. Czy takie psoty to normalne?

Mayka1981
24-10-2009, 23:04
no właśnie, a co robić kiedy moja mała prostuje nogi? Tzn. Prostuje je w kolanach, lekko podnosi się w chuście jakby do góry i próbuje połączyć nóżki razem. Ponownie muszę jej wsuwać chustę pod pupe. Czy takie psoty to normalne?

ciaśniej ją to będzie miała mniej okazji i miejsca do podskoków:ninja:

ślicznie:thumbs up: a jakie to ramię bo słabo widzę? bo ja jak miałam zakładkowe to mi niewygodnie było z kółkami wysoko i bolało ramię, dopiero jak sprawiłam sobie ramię płaskie to kółka są ok i nie przeszkadzają ani noszącej ani noszonemu...

podsumowując - ślicznie wyglądacie :applause:

funkia
25-10-2009, 11:18
a jakie to ramię bo słabo widzę?

hm...no na tym, to ja się zupełnie nie znam :dunno: na rodzajach ramion znaczy się..
to jest kółkowa no sew

vombati
25-10-2009, 11:41
no właśnie, a co robić kiedy moja mała prostuje nogi? Tzn. Prostuje je w kolanach, lekko podnosi się w chuście jakby do góry i próbuje połączyć nóżki razem. Ponownie muszę jej wsuwać chustę pod pupe. Czy takie psoty to normalne?

Na pierwszy raz jest :thumbs up: Wg mnie jeśli Wam wygodnie wysokośc kółek nie ma znaczenia (w pewnych granicach, oczywiście ;-))
Aby mi kółka nie zjeżdżały przy zaciąganiu, przed włożeniem dziecia naciągam mocno materiał na plecach.
Gdy podskakuje mocno zaciągnij dolną krawędź pod kolankami a pod pupą mniej - tak aby wpadła w materiał.