PDA

Zobacz pełną wersję : chusty co gdzie i jak pomóżcie



kachak
01-11-2007, 01:46
Błagam pomocy ! Jestem mamą dwuletniego Jędrka i dwumiesięcznego Antosia .Ręce mi odpadają ,pomóżcie zdecydowana jestem dołączyć do grona chustomaniaków ale nie mam pojęcia jaką chustę mam kupić ,no i gdzie .Czy tylko na allegro? Czy jeszcze gdzieś i jaką elastyczną ,wiązaną z kólkiem bez .Nie mam pojęcia co wybrać

hanti
01-11-2007, 09:00
zdecydowanie polecam wiązaną:) a co do rodzaju, na rynku polskim tych chust jest już całe mnóstwo. Zależy jak dużo chcesz zainwestować w chustę.
Całkiem niedawno zaczęłyśmy oceniać chusty zajrzyj do działu "różne chusty i nosidła" tam są opinie o różnych producentach, może to pomoże Ci podjąć decyzję.

DonKaczka
01-11-2007, 10:54
a skąd jesteś? może spotkaj się z dziewczynami w swoim mieście, będziesz mogła na zywo ocenić co Ci pasuje

w działach niżej znajdziesz informacje o tym gdzie kupić jakie chusty, są ankiety z wypowiedziami użytkowniczek - czytaj do upojenia :) a jak już coś będziesz miała na myśli, pytaj, pomożemy :)

kachak
01-11-2007, 17:11
a skąd jesteś? może spotkaj się z dziewczynami w swoim mieście, będziesz mogła na zywo ocenić co Ci pasuje

w działach niżej znajdziesz informacje o tym gdzie kupić jakie chusty, są ankiety z wypowiedziami użytkowniczek - czytaj do upojenia :) a jak już coś będziesz miała na myśli, pytaj, pomożemy :)

Dziękuję za zainteresowanie .Chętnie spotkam się z kimś kto ma juz jakies doswiadczenie w noszeniu ,kłopot w tym ,że mieszkam w Lublińcu a to małe miasteczko i nikogo takiego nie spotkałam może Wrocław tylko odległość jakies 150km .Będę szukała .Na dziś potrzebuję chusty sprawdzonej do noszenia dwumiesięcznego szkraba i nie tylko na kangurka ,bo czasem muszę dwuletniemu Jędrkowi dać jeść albo cokolwiek a w tym samym czasie Antoś też chce jeść .Jestem sama i muszę to sobie organizować bo oszaleję .Zaraz zerknę na ankiety jeśli mały mi pozwoli .dziękuję i pozdrawiam