PDA

Zobacz pełną wersję : Fanki Suses kinder - Pytanie mam !



Biedronka
21-10-2009, 09:00
Wczoraj przyszła nasza kurtka :twisted:
po pierwsze siedziałam i ogladałam jak jest dopracowana ...najmniejszy detal nie jest tam przypadkowo ( jeszcze nei wiem po co ta kieszonka z tyłu kurtki na pupie - ta z siateczki )

kurtka skalda się z 2 pomocy do nszenia
- gruby polar z wszytkimi dopinkami jakie tylko mozna sobie wymysleć
- kurtki przeciwdeszczowej/przeciwwietrznej i pzreciw wszystkiemu chyba :roll:

do tego kaptury
- ocieplane
- nieocieplane

normalnie dla mnei odlot
wczoraj wyszłam z dzieckiem wieczorem na ogród
ubrana jak ludzie czyli : bodziak plus rajtuzki , krutki rekawek plus spodnie :mrgreen: na to kurtka i czapki
było super ! nic sie nie zmachalismy , nie umorodwalismy .Pajałam sie bliskością z moim synem :oops:

teraz juz nam nic nie jest straszne tej jesienio-zimy ...moge wszytko komfortowo :mrgreen:

Zaraz ubieramy sie z maluchami i idziemy na targ po buty do komplet :ninja:

kto dopisuje sie do fanek kurtki ?

espejo
21-10-2009, 09:08
A to masz lepszejszą od mojej:twisted: u mnie niet ciepłych kapturów... i nie wiem do czego taka dziwna kieszonka, jakby z podszewki, na plecach:?:
ale cała reszta - super! Wychodzenie prawie jak latem:)
Ino ten kaptur...bo ja nieczapkowa jestem i to małe cos chowane w kołnierzu dla mnie za mało... teraz licze na te ruskie! powaliły mnie bardziej, no i ciekawe jakie sa w porównaniu do amerykańskiej...
aaa i jeszcze sie troche rozczarowałam wykonaniem, pełno nitek sterczało, jakas taka niedorobiona, i cięzko mi chodzi zamek od takiej dodatkowej kieszonki, chcialam tan np telefon wrzucac, ale odpuscilam...za nim sie stam dostane, gdy dzwoni:roll:
W sumie fajna, praktyczna a to najwazniejsze - cene pomijam wyniosłym milczeniem:twisted:

hexi
21-10-2009, 09:09
ja :mrgreen:
dodam jeszcze ze genialnie miesci brzuch ciazowy kazdej wielkosci ;)

Biedronka
21-10-2009, 09:19
espejo ja nie wiem jaki ty model masz :confused:
ja nie mam siateczek .
itp.

hexi no ja własnie tez z myslą o przyszłym brzuszku kupiłam :twisted:

EmilkaK
21-10-2009, 11:59
Biedronko, pokaż nam się :) Prosiiiimy

mamka_klamka
21-10-2009, 12:12
Biedronka, który masz model? Bo mój jest taki jakby... niedorobiony:mad Tak jak u espejo, nitki wystają i się pętelkują. A dziecięce kapturki nie mają troczków do regulacji. Trochę żałuję wydanej GRUBEJ kasy. Jedyna zaleta - jest rzeczywiście przeciwdeszczowa.

Biedronka
21-10-2009, 12:23
fotek napstrykam jak bede miała fotografa w domu ;)


a kurtka to model Deluxe Allround
o taką jak na dole tylko czarną
http://www.pieluszkoland.com/Suses_Kinder-k59-0--default.html

hexi
21-10-2009, 12:30
biedronko -- z ta sama mysla kupowalam :mrgreen:
teraz sprawdzam w praktyce ;)
czego i tobie zycze :D

atelka
21-10-2009, 14:59
a do mnie idzie :D
i się doczekac nie mogę bo umordowałam sie dziś w kombinowanej kurtce męża, pomijając juz nawet koszmarny wygląd :rolleyes:

Bushido
21-10-2009, 17:27
Biedronko Bardzo sie ciesze, ze Wam podpasowala :) Atelka twoja bedzie u Ciebie w piatek rano :) Do mnie przyleciala eska i jest boska :)w koncu nie wygladam jak pancernik Potiomkin :lol:

hanti
21-10-2009, 17:38
workowate są, ale mam już drugą...takie małżeństwo z rozsądku ;-):lol:

Biedronka
21-10-2009, 17:46
workowate są, ale mam już drugą...takie małżeństwo z rozsądku ;-):lol:


hanti gdzie ty masz ta workowatość :confused:
jak poodpinasz niepotzrebne boczne panele to ejst fajnei dopasowana z pakunkiem zgrabnym na plecach
wygląda jak Campusa :twisted:

lika
21-10-2009, 18:38
Biedronko, na pewno jest tak, jak mówisz, jeśli kurtka jest dobrze dobrana rozmiarem. Strasznie chciałam kupić właśnie taki model, jak Ty masz, bo bardzo lubię nosić na biodrze i chust kółkowych mam sporo. A to jedyna kurtka, która ma dodatkowe panele do noszenia na biodrze. Jednak w rozmiarze S wyglądałam jak w worku, a XS nikt do Polski nie sprowadza. No i musiałam zrezygnować, choć z wielkim żalem, bo to najbardziej dopracowana kurtka dla dwojga, jaką widziałam. Przemyślana w każdym detalu. I teraz szukam czegoś innego, ale pewnie na MaM się skończy. Tak więc sporo zależy od budowy sylwetki osoby noszącej.

Biedronka
21-10-2009, 18:40
lika a może poproś Bushido to ci sprowadzi ?

lika
21-10-2009, 18:54
Nowa dostawa nie będzie szybko, a mi zimno już. Jakiś czas temu pytałam i miała być kolejna dostawa za ok. 6 tygodni. Długo czekać, niestety, byłoby trzeba. Tak więc tylko torbę u Bushido zamówiłam sobie na pocieszenie. Z torbą mi się tak nie spieszy, a też jest extra.

lika
21-10-2009, 19:00
Zobaczcie, jaka fajna i funkcjonalna jest też torba tej firmy:
http://www.suseskinder.eu/windeltasche.htm

Biedronka
21-10-2009, 19:06
Zobaczcie, jaka fajna i funkcjonalna jest też torba tej firmy:
http://www.suseskinder.eu/windeltasche.htm

wiesz ...tez myślałam o nije bo jest w moim stylu :twisted:
bardzo mi sie podoba

ta torbe masz ?
jak wyniosła cie cenowo ?
napisz o ije wiecej coś :ninja:

hanti
21-10-2009, 19:09
hanti gdzie ty masz ta workowatość :confused:
jak poodpinasz niepotzrebne boczne panele to ejst fajnei dopasowana z pakunkiem zgrabnym na plecach
wygląda jak Campusa :twisted:

dla mnie to worek, bo rękawy są dobre na długość na mnie w rozm M a ciuchy nosze xs.

lika
21-10-2009, 19:10
Nie mam jeszcze, ale Bushido napisała mi, że raczej nie powinno być problemu z jej sprowadzeniem. Więc tak liczę, że mi sprowadzi. I mam nadzieję, że drogo nie weźmie. :wink:
Torbę widziałam na żywo u Juliwek i jest bardzo fajna.
(tzn. i torba jest fajna i Juliwek też jest fajna)

Biedronka
21-10-2009, 19:11
dla mnie to worek, bo rękawy są dobre na długość na mnie w rozm M a ciuchy nosze xs.


a no tak
jak ty masz M. to sie nei dziwie ze sa workowate
ale tzreba cos wybrac ...albo wygode i mobilnośc albo wygląd ;-)

Biedronka
21-10-2009, 19:13
Nie mam jeszcze, ale Bushido napisała mi, że raczej nie powinno być problemu z jej sprowadzeniem. Więc tak liczę, że mi sprowadzi. I mam nadzieję, że drogo nie weźmie. :wink:
Torbę widziałam na żywo u Juliwek i jest bardzo fajna.
(tzn. i torba jest fajna i Juliwek też jest fajna)


jak już ja bedziesz miała to daj znac koniecznie :twisted:

qrcze i juz kolejny wydatek sie szykuje :rolleyes:
eh ciężki ten żywot :hide:
:lol:

espejo
21-10-2009, 20:31
espejo ja nie wiem jaki ty model masz :confused:
ja nie mam siateczek .
itp.



Na pewno ten wcześniejszy - jeszcze bez opcji na biodrze:) wczoraj po raz pierwszy wpięłam polar, bo dotąd chodziłam albo w jednym albo w drugim, i nie poweim cieplutko nam było, ino ten mój łeb...no nic, trza bedzie czapkę przeprosić, tę cieplejszą:)

Bushido
21-10-2009, 20:34
majla wysmarowalam torby tez beda mam nadzieje, ze kurtek tez mi nie poskapi :P

kaka-llina
21-10-2009, 21:00
sorry ale te wszystkie kurtki dla dwojga strasznie paskudne mi sie wydają.. jeszcze poncza w miarę po ludzku wyglądają! i te ceny!! musze coś wymyśleć bo to za dużo kasy na coś co mi się zupełnie nie podoba...
Wtym roku mała jeszcze mała więc nie będzie wielkiego problemu...

Biedronka
21-10-2009, 21:10
sorry ale te wszystkie kurtki dla dwojga strasznie paskudne mi sie wydają..
masz racje, paskudne na fotkach firmowych :rolleyes:
ale dobzre że w realu wyglądaja inaczej :lol:- nie tak paskudnie :twisted:

na poczatku ..jakis rok temu myślałam "matko kochana tyle kasy "
a teraz?
nawet bym była skłonna dac za nia wiecej niz kosztuje :rolleyes:
bo widze jak ejst dopracowana
szkoda że nie kupiłam w pierwszej naszej zimie :frown

ale nic straconego
licze na 3 dziecko :twisted:

Karolaino
21-10-2009, 21:15
Też bardzo lubię moją kurteczkę - zakupiłam ją w Kanadzie bo jej jeszcze 2 i pół roku temu na naszym rynku nie było. Pamiętam,że jak rozpakowałam paczuszkę, to byłam moooocno rozczarowana jej wykonaniem. Wystające nitki, kiepskiej jakości sznureczki (dwa już zdążyły mi się urwać :mad) i suwaki. Na szczęście ciepełko, które nam daje (wiem bo testuję ją na Podhalu) i możliwość różnych kombinacji, wynagradza kiepski wygląd. Najbardziej lubię nosić jej bezpolarkową wersję na siebie i dziecia w oddzielnych polarkach (jakby się nagle cyca zachciało czy cuś). Nie wiem, jak było u Was, ale jak Ignaś miał półtora roku, to niestety ale trochę przestał się mieścić w kieszeni na plecach. Normalnie noszę ubrania 36, kurtkę mam w romiarze S, ale może powinnam była wziąć M?Z drugiej strony bez sporego ładunku na plecach chyba bym w niej utonęła!Nie lubię jeszcze tego garba na plecach (tak się dziwnie kieszeń przy rzepach układa) więc na spacerki z Tymciem na brzuchu zawsze zakładam plecak coby normalniej wyglądać. Ogólnie życia sobie bez niej nie wyobrażam ale za tę cenę jakość mogłaby być lepsza, więc moze lepiej dopłacić i mieć super dopracowaną wersją "De Luxe"!

Biedronka
21-10-2009, 21:21
majla wysmarowalam torby tez beda mam nadzieje, ze kurtek tez mi nie poskapi :P


Aniaaaa...a jak cenowo ?
:ninja:

jujama
21-10-2009, 23:47
Biedronko, a ty jeszcze nosisz po kurtką?
Jacuś z 9.05 i bardzo chce chodzić. Muszę go tak ubierać, by mógł pobiegać, a zmęczony ląduje na kurtce. Więc myślę o jakimś ponczo, żeby go jeszcze dodatkowo na nas zarzucić - jak taki kocyk w wózku.
Sama nie wiem jak się do tej zimy szykować :duh:

kasia
22-10-2009, 09:18
ja swoją SusK dostałam wczoraj i cholerka - wielgachna jest, a to S rozmiar:( nie jestem przyzwyczajona do obszernych rzeczy, bo do tej pory odzież zimową miałam raczej w technicznym kroju, czyli profilowaną, blisko ciała. a tu wór:( fakt - przemyślana jest, cieplutka, rewelacja, że motam dziecia bez kombinezonów czy kurtek i możemy wyjść. tylko ten krój...

da się do tego przekonać??

espejo
22-10-2009, 09:33
Da:) ja kupilam M, bo liczyłam, ze mój chudy maz tez ponosi, ale nie przewidziałam za krótkich rękawów na niego:hide: za to na mnie jest super! obawialam się, ze bedzie za duza, ale jest mi dobrze:) chociaz ja z tych, co to na wyglad nie patrzą, byle tylko wygodnie bylo:mrgreen: no i moge swobodnie pomacać młodemu nóżki, mam taki odruch, bez odpinania...

kasia
22-10-2009, 09:42
w sumie wygląd też mnie grzeje, ważne, żeby kurtka grzała, tylko to przyzwyczajenie, że wszystko raczej bliżej niż dalej...

hmmmm, ale właśnie zaczyna pięknie wiać na zewnątrz, więc dam kurtce kolejną szansę:)

Biedronka
22-10-2009, 09:47
jujama ja dalej nosze pod kurtką :)
Jak ide na spacer z dziecmi to ide do lasu ...a tam nie wobrazam sobie targania malucha za reke po błocie i nierównosciach .
Starszy drepta pieknie
na nożne spacery mamy ogród i bliskie wypady :)

Kasia a ja polecam dobranie fajnej czapki i rekawiczki do kurtki i od razu inaczej wygląda całość :)

ja tez niezabardzo byłam przekonana do
"wora" ale jak przyszedł okazałos ie że wore nie jest ale fajnie skrojona kurtką .
Musisz poodpinac niepotzrebne panele .
poszukaj ich :lol:
ja tez niemogłam znaleść wszytkich ;)

kasia
22-10-2009, 09:55
hmmmmm, czyli kurtka-łamigłówka?:lol:

jak tylko mała puści cyca, to idę szukać...

espejo
22-10-2009, 10:33
Biedronko, w tych starszych (bez mozliwosci noszenia na biodrze) nie ma zadnych paneli za wyjatkiem tych do noszenia, tam juz najwyzej tylko wyregulować - ściągnac mozna. Chyba bym zauważyla:hmm: a juz jakis czas ja noszę - najpierw sam polar na zmianę z kurteczką, a teraz razem

Biedronka
24-10-2009, 13:23
mam pytanie bo sie głowie i głowie :rolleyes:

- gdzie ja mam przypiąc ten golf polarowy dołaczony do kurtki ?
bo rozumiem ,że to ejst golf ? :lol:
nie moge znaleść tych rzepów do przypiecia nigdzie
- do czego ejst ta kieszonka od spodu na kurtce , ta siateczkowa :confused:

i chyba tyle ...narazie :lol:

Bushido
24-10-2009, 17:27
Biedronka czekam na fakture :cool: pewnie bedzie po niedzieli bo Carmen to mi likend nie odpisuje :ninja: aha torby beda jedna dwie bo zmieniaja material i nowe torby beda w sprzedazy od stycznia ;-)
aha golfu sama nie rozpracowalam a to w siateczce to dopinka z przodu taki panel :)

Biedronka
24-10-2009, 18:04
a to w siateczce to dopinka z przodu taki panel :)

nie , nie ..nie chodzi o to co jest w siatce ;) tylko o ta kieszonkę w kurtce na samym dole .od wewnetrznej strony ejst taka keiszonka z siatki ..i za cholere nie wiem do czego :confused:

Bushido
24-10-2009, 18:47
postaram sie rozkminic jak mi nie wyjdze to napisze majla z prosba o wsparcie techniczne :cool:

Stivel
24-10-2009, 19:16
a może to na portfel, komórkę, czapkę? taka po prostu kieszonka - bez chusto-podtekstów...
ale tak tylko strzelam :)

Biedronka
24-10-2009, 20:05
a może to na portfel, komórkę, czapkę? taka po prostu kieszonka - bez chusto-podtekstów...
ale tak tylko strzelam :)

na tyłku ?
żeby było łatwiej sięgnąć ?

( bo np. w kieszeni spodni by ugniatało a po środku kurtki to moze ....)
ja nie moge wymyslic po co ona jest bo w tej kurtce wszytko jest takie przemyślane , naprawde .)

a może ten golf to nei golf ?
bo przy szyji nie ma gdzie go przypiać
ani na plecach u dziecka ani u mnie ...a u mien nietrzeba bo jest wysoko zapinana...wiec do czego to coś polarowe ?

:lol::lol::lol:

Stivel
24-10-2009, 20:15
ja tej kurtki na oczy nie widzialam wiec strzelałam absolutnie w ciemno ;)

jujama
01-11-2009, 23:43
Macam teraz tą kurteczkę i się z nią mierzę.
Do kieszonki z tyłu wpakowałam kaptur dziecka - może ona po to? Co do tego polarowego pasa/golfu nie mam pojęcia.

Ale mam jeszcze pytanie do użytkowniczek?
Jak ona się sprawdza w deszczu - raczej porządnym, tzn. chodzi mi o zamki te do paneli bocznych. Nie mają żadnej "zasłonki". Nie przeciekają?

MartaS
02-11-2009, 00:23
Ja tej tylnej kieszonki używam do schowania panela przedniego jak niosę dziecko na plecach. Mieści się idealnie tak jakby po to ta kieszonka była stworzona. Ja mam tę wersję bez bocznych paneli, więc golfika i ocieplanego kapturka niet :( A szkoda.
Pytanie techniczne: jak łączycie razem polar z kurtką wieszchnią żeby dziecko na plecach kurtką przykryć? Bo dla mnie tych rzepów tam strasznie dużo, a jak są źle połaczone to mi się dziecina w kurtkę zaplątuje i strasznie krzyczy jak chcę założyć kurtkę. No i czy dajecie radę same zamki na plecach podopinać do końca? Ja się z tym męczę i męczę...

anqa
14-12-2009, 12:20
ja swoją SusK dostałam wczoraj i cholerka - wielgachna jest, a to S rozmiar:( nie jestem przyzwyczajona do obszernych rzeczy, bo do tej pory odzież zimową miałam raczej w technicznym kroju, czyli profilowaną, blisko ciała. a tu wór:( fakt - przemyślana jest, cieplutka, rewelacja, że motam dziecia bez kombinezonów czy kurtek i możemy wyjść. tylko ten krój...
da się do tego przekonać??

Wlasnie chcialam ja kupic - jaki rozmiar nosisz ze jest na Ciebie za duza? bo wlasnie sie waham miedzy S a XS i nie wiem jaka wybrac. Mam 167cm i nosze 36, kurtki sportowe typu Alpinus XS.

demona
14-12-2009, 12:24
Mysle, ze XS. Ja mam 170cm i rozm 40/42 i S jest ok.

Biedronka
14-12-2009, 12:27
Mysle, ze XS.
tylko ja nie wiem gdzie Wy dostaniecie to XS
bo chyba w nie ma nigdzie w polsce tego rozmiaru ...

anqa
14-12-2009, 12:27
Mysle, ze XS. Ja mam 170cm i rozm 40/42 i S jest ok.
Bardzo dziekuje. Jeszcze jedno pytanko - gdzie mozna nabyc XS-ke ???. Bo zamowic ze Stanow nie chce bo to moze strasznie dlugo isc, a w polskich sklepach nie widzialam XS....

anqa
14-12-2009, 12:33
Czyli pozostaje tylko opcja zakupu S ?? Chyba ze czekanie na XS ze Stanow (pewnie z 6 tyg - ale taniej)

Biedronka
14-12-2009, 12:34
Czyli pozostaje tylko opcja zakupu S ?? Chyba ze czekanie na XS ze Stanow (pewnie z 6 tyg - ale taniej)


no własnie nie wiem kiedy bo jakos pod koniec pazdziernika nie mieli nawet w firmie .
Wiec chłolera wie...

morepig
14-12-2009, 12:40
no własnie nie wiem kiedy bo jakos pod koniec pazdziernika nie mieli nawet w firmie .
Wiec chłolera wie...
ostatni u Vegi byla to ją jakaś chustonówka kupiła pamietam i sprzedać chciala na bazarku...?

Tuja
14-12-2009, 12:54
ostatni u Vegi byla to ją jakaś chustonówka kupiła pamietam i sprzedać chciala na bazarku...?

no właśnie i chyba sprzedała :cryy:
a ja się ciągle zastanawiam czy nam taka kurtka potrzebna. Mój maluch ma 14 miesięcy ale jeszcze nie chodzi. Na razie noszę na kurtkę ale raczej w nosidle niż chuście, bo ta się nawet na nie śliskim materiale ślizga :twisted:

anqa
14-12-2009, 12:57
no właśnie i chyba sprzedała :cryy:
a ja się ciągle zastanawiam czy nam taka kurtka potrzebna. Mój maluch ma 14 miesięcy ale jeszcze nie chodzi. Na razie noszę na kurtkę ale raczej w nosidle niż chuście, bo ta się nawet na nie śliskim materiale ślizga :twisted:
moja ma 7 mies. wiec pewnie 2 zimy...a potem moze 3cie :) wiec by sie przydala. bo sporo nosze a na kurtke niewygodnie....a w polarku juz troche zimno....wczoraj zmarzlam.....

Tuja
14-12-2009, 13:03
no właśnie, ja żałuję, że w tamtym roku nie kupiłam, teraz nie miałabym takich dylematów:roll:
dziewczyny, a czy samą ją nosicie? to znaczy, bez dziecka?

Biedronka
14-12-2009, 13:45
no właśnie, ja żałuję, że w tamtym roku nie kupiłam, teraz nie miałabym takich dylematów:roll:
dziewczyny, a czy samą ją nosicie? to znaczy, bez dziecka?
ja nosze Tymka mojego
jest jeszcze starszy od twojego malucha i sam chodzi .
NIe mamy wózka i jest to jedyny :twisted: sposób an wyjście dłuższe z domu :mrgreen:
Nosze kurtke sama tez , jak najbardziej.

Biedronka
14-12-2009, 13:47
moja ma 7 mies. wiec pewnie 2 zimy...a potem moze 3cie :) wiec by sie przydala. bo sporo nosze a na kurtke niewygodnie....a w polarku juz troche zimno....wczoraj zmarzlam.....

a kurtka zbudowana jest z 2 ubrań spinanych ze sobą ;-)
polar plus wszelkie dopinki dla dziecka i kurtka z wszelkimi dopinkami również .
MOżna nosić wiosna, latem, jesienią zimą...to kurtka wielosezonowa i to mnie w niej równiez urzekło :)

anqa
16-12-2009, 18:35
Dzis zaliczylysmy juz pierwszy spacerek w nowej kurteczce - faktycznie fajnie sie nosi. Od razu sama z dzieciem na plecach sie ubralam i podopinalam bez wiekszych problemow, a cieplo bylo ze ho ho. Mi mo ze mala tylko w rajtuzkach i bluzeczce to wogole nie zmarzła... Zakup naprawde udany wiec dolaczam do grona fanek kurtki :) Jedyny feler - rozm. S naprawde spory wiec z Ninka troche toniemy. Ale i na to znalazlam sposob :) Na razie przy noszeniu na plecach nie odpinam zamkow przy panelu wtedy jest ok :)

Biedronka
16-12-2009, 18:44
Dzis zaliczylysmy juz pierwszy spacerek w nowej kurteczce - faktycznie fajnie sie nosi. Od razu sama z dzieciem na plecach sie ubralam i podopinalam bez wiekszych problemow, a cieplo bylo ze ho ho. Mi mo ze mala tylko w rajtuzkach i bluzeczce to wogole nie zmarzła... Zakup naprawde udany wiec dolaczam do grona fanek kurtki :) Jedyny feler - rozm. S naprawde spory wiec z Ninka troche toniemy. Ale i na to znalazlam sposob :) Na razie przy noszeniu na plecach nie odpinam zamkow przy panelu wtedy jest ok :)

no to fajnie że jestescie zadowolone :)
a ja mówiłam ze kurtka fajna ;)

espejo
20-12-2009, 16:03
Z racji tego, ze się z koalą nie dogadałam (może to dlatego, ze rosyjskiego zapomniałam ...od matury) dziś na mrozie rozmawiałam i sie dogadałam z SK. Zdała egzamin, jedynie z braku ciepłego kaptura - miałam 2 czapki a dzieciowi z tego samego powodu dolożyłam kaptur z osłonki Mam.

gouraanga
20-12-2009, 16:09
a ja odnośnie kaptura mam pytanie:
jak się zapina kaptur pod brodą? da się? bo u nas niby rzepy są, ale służą one raczej do spięcia kurtki z polarem i te ze strony prawej nie są kompatybilne z lewymi...
jak to poczynić aby dobrze było??? :confused:
bo przecie byłoby zdecydowanie cieplej, jakby mi wiatr po kapturze nie hulał.

MartaS
20-12-2009, 17:10
ja w ogóle spasowałam jeśli chodzi o kaptury w SK i z nicg nie korzystam, ale dziś... Przy -13, ile wskazywał mój termometr, SK zdała egzamin :) Fakt miałam jeszcze chustę z wełną na sobie, Hania dwie czapki, po rękach wiadomo - trochę chłodno było, ale spokojnie dało się spacerować :applause:

gouraanga
20-12-2009, 17:26
u nas właśnie ubraniowo nie ma problemu - ja mam koszulkę termoaktywną tylko + czekoladowa grecja + 36 stopni od maluszka.
młodzian na górę ma bodziaki bawełniane + śpioszki + bluza + kamizelka (=2 kaptury), na nóżki skarpetki + dół śpioszkowy + wełniane getry na pół złożone, czyli podwójne.
ja zmarzłam jedynie w policzki, syna obmacałam po spacerze - ciepły w każdej części.
a było to wczoraj przy -12.
tylko ten kaptur nieszczęsny :roll: pomoże jakaś znawczyni??

ps.grecja bawełniana , bezwełniana ;)

zuzia81
21-12-2009, 00:46
Ta chustonówką co u Vegi XS kupiła to byłam ja:) Kurtka powedrowała do Vegi,wiec moze jest jeszcze u niej w sklepie.Na mnie miała stanowczo za krotkie rękawy.Ale jutro przejade sie chyba do vegi i kupie S-ke bo czekanie na koale zaczyna byc irytujące a zdzieciem nie ma jak wyjść.pozyczyłabym od męża narciarska ale on nosi rozmiar 56 a ja 34/36 wiec mozecie sobie wyobrazić jak wygladam...
A mam jeszcze pytanie.Czy wersja De Luxe nie jest większa od zwykłej przez te dodatkowe panele?

gouraanga
21-12-2009, 01:08
dodatkowe panele są odpinane przecie. ale nie mam porównania, bo w me łapki trafiła jedynie wersja delux. ciepełko trzyma rewelacyjnie, ale co worek, to worek :rolleyes:

zuzia81
21-12-2009, 01:17
ja to sobie wymyśliłam że póki dziec mały to zmieścimy się bez panela i nie będzie już workowato. :-) przejade się jeszcze jutro w jedno miejsce może uda mi się kupić ciepły wełniany płaszcz typu ponczo co by dało radę się razem dopiąć.