PDA

Zobacz pełną wersję : Przedstawiam wam skandynawski MT Taitasi



Linda
16-04-2008, 13:14
Oto Panda Love, czyli baby Taitasi :D Smieszne pandy zawitaly dzisiaj u nas, wymienilam sie z jedna mama na didka :)

Skandynawskie MT (popularnie zwane scandi MT) ciesza sie bardzo dobra opinia, rzeczywiscie wykonawstwo tego MT jest bardzo precyzyjne, a sam MT cudny i wygodny :) Od spodu podszyty zielonym jedwabiem, pasy ze sztruksu, kapturek duzy, tez jedwabny.

Narazie nosze juz druga godzine i jest to bardzo wygodny MT. Chociaz to jest ta mniejsza wersja, czyli baby, to i tak jest to dosc duzy MT, podobno toddler jest olbrzymi. Moja Savka nie widziala tego MT, tylko tyle co na zdjeciu, ale powiedziala, ze bardzo chetnie ponosi braciszka w tym taitasi.

Oto kilka fotek:



http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/jf/ci/rrys/68ddUPUK1E0Bvuni1B.jpg


http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/jf/ci/rrys/VC8xlvCbSKsOwcenxB.jpg

Zuzia
16-04-2008, 14:27

landa
16-04-2008, 14:36
Jakie ładne te pandy :D :D :D niech się dobrze noszą.
Linda, ty co chwilę masz coś ślicznego :love: zazdraszczam ciut :D

polaquinha
16-04-2008, 15:22
naprawdę jest świetny, Linda! Śliczny w szczgółach.

:op: widziałyście tę pogodę u Lindy?? A u nas w łodzi tak jakos niemrawo.. Niech chociaż w weekend będzie ładnie!

Linda
16-04-2008, 15:26
Wlasnie na temat pogody... teraz jest juz cieplo, ale rano to tylko 4 stopnie... Dostalismy list ze szkoly, ze teraz to juz semestr letni i obowiazuje letni mundurek... Oscar dzisiaj o 8 rano pojechal do szkoly w szortach i szarych welnianych skarpetach do kolan... A Savana to musiala zalozyc podkolanowki do spodnicy.... Nawet jak bedzie teraz zimno, to zasady sa twarde....letni mundurek..

a-linka
16-04-2008, 16:26
sliczniutkie te pandy :)
i kapturek taki uroczo zielony - uwielbiam ten kolor!
i pewnie cudnie wygodny - jak volvo ;)

martyna
16-04-2008, 17:56
pandy - boskie!!!!!!!!
fotki rewelacja!!!!!!
:lol:

mayetschka
16-04-2008, 18:17
cudne Pandy :) Wyglądacie super wiosennie :)
p.s. u nas współczułabym dzieciakom w letnich mundurkach... brrrrr... nadal wieje 'niewiosenny wiater' ;)

agata_t
16-04-2008, 18:18
bardzo fajne te pandy:)

Ruda
17-04-2008, 11:26
Linda ty chyba majątek na MT wydajesz :) Co chwila jakiś inny nabytek oglądam :lol:

Linda
17-04-2008, 11:29
Niektore chusty wymienilam na MT :) Kiedys nosilam wiecej w chustach, ale teraz wole MT, choc chusty tez uzywam, ale mniej

e-wunia
17-04-2008, 19:08
a moglabys podac wymiary panelu ?

Linda
17-04-2008, 19:11
Ok, wieczorem zmierze panel i podam ci wymiary :D

Bogusia
17-04-2008, 20:03
Bardzo mi się spodobało takie rozwiązanie :) Może podpatrzyć :)
Z jednej strony fajnie bez kapturka , a z drugiej mój dzieć śpi na spacerze u mamuni :)
A ten tu tak ładnie wygląda, trochę mi się nie podobają te doczepione u góry

lemonka
17-04-2008, 21:32
Linda cudne to jest :beat: Ty kusicielko ;)

kajka78
18-04-2008, 16:47
No kusisz kobieto, kusisz...
Jak ty to robisz, ze tyle chustomam wokol ciebie??
szukasz ich jakos czy sie spotykacie w tamtejszym "klubie kangura"???
A sloneczka zazdroszcze.. u nas nad morzem normalnie skandynawski wiatr...

Linda
18-04-2008, 19:39
Mam tu trzy chustowe kolezanki w Ipswich, same Angielki, bardzo mile dziewczyny. Spotykamy sie raz na dwa tygodnie, chodzimy na kawe, chiinskie jedzonko czy na spacer po parku.

Linda
12-05-2008, 21:11
Od tygodnia mamy prawdziwe lato w UK, baardzo cieplutko i przyjemnie.

Tutaj fotka Orlinka w panda Taitasi, zdjecie sprzed dwoch tygodni, kiedy nie bylo jeszcze takich upalow.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/jf/ci/rrys/d4LhaNdp3viM4Jc0ZB.jpg

Linda
15-05-2008, 00:41
Musze wam pokazac nowe wzory Taitasi :)

Po prostu wymieklam jak je zobaczylam, no same ocencie jakie sliczne, z jedwabiem, niektore smieszne, niektore slodkie, a dla niektorych warto sie wystroic :)

http://www.soltrall.com/ferdigsydde/ferdigsydde.htm

resania
15-05-2008, 18:28
Musze wam pokazac nowe wzory Taitasi :)

Po prostu wymieklam jak je zobaczylam, no same ocencie jakie sliczne, z jedwabiem, niektore smieszne, niektore slodkie, a dla niektorych warto sie wystroic :)

http://www.soltrall.com/ferdigsydde/ferdigsydde.htm


Piękne - zakochać się można :)

babolek
15-05-2008, 22:03
boskie :shock:

kajkasz1
15-05-2008, 22:14
Linda, czy ktoś Ci mówił, że Ty bez serca jesteś? :wink: Jakie cudne te nowe wzoryyyyyyy!

Linda
15-05-2008, 22:27
Tak mi sie spodobaly te nowe wzory, ze chcialam sie z wami podzielic :)

Olga
16-05-2008, 14:11
naa, przy chustach to się jeszcze jakoś trzymałam i poprzestałam na dwóch, ale te MT!!!! AAAA! Na pierwszy rzut oka widzę co najmniej trzy, które bym chciała mieć...

agul
02-06-2008, 20:02
nie znam sie na chustach, bo jeszcze nei urodzilam, ale no nosidlo jest przecudne! dzieki Linda za info, bylam na stronach tej babki co je szyje, w dziale ´fabrics´mozna oczoplasu dostac, napewno cos zakupie u niej w swoim czasie, jeju ja chce juz miec dziecko, zeby je moc w tych cudach nosic! a przy okazji takei nosidlo w rozm. baby to od jakiego wieku sie mniej wiecej nadaje do uzywania?

Linda
02-06-2008, 20:17
Agul, Taitasi ma teraz 3 wymiary, dla malutkich, baby i toddler, ale wszystkie dziewczyny doradza ci, ze w MT mozna nosic dziecko, ktore juz stabilinie trzyma glowe, probuje siadac, bron boze noworodka! Ja zaczelam nosic synka gdy mial skonczone 5 miesiecy. Jezeli bede miala jeszcze jedno dziecko, to tez na pewno nie bede nosic wczesniej. Taitasi sa bardzo pieknie uszyte, wszystko jest dopracowane, materialy bardzo miekkie i naprawde super sie w tych MT nosi :) Na poczatek polecam chusty, jest tyle roznych pieknych chust do wyboru, na pewno w jakiejs zakochasz sie :)

agul
02-06-2008, 20:25
oczywiscie nie myslalam o czyms takim dla noworodka, przypuszczam, ze do jakis 2 miesiecy to bablabym sie takie male wsadzac w cokolwiek.... ale zobaczymy, mam silny poped konsumpcyjny wiec i tak pewnie cos kupie i jeszcze raz: pandy sa obledne :)