PDA

Zobacz pełną wersję : w poszukiwaniu majteczek...



Nymphadora
15-04-2008, 21:19
Jak juz ktos kiedys wspomnial, tu w Niemczech regaly sa pelne pieluch do 30 kg. Zachecona Waszymi sukcesami postanowilam jednak zabrac sie za odpieluchowywanie mojego synka (2 i pol roku).
Wybralam sie wiec dzisiaj na zakupy. Nocniczek jest, nakladka na sedes jest, ale... za majteczkami w rozmiarze 92 zeszlam pol miasta i jedyne co znalazlam to trzy ostatnie pary w H&M w rozmiarze 86/92. Czego nie od razu zauwazylam - na opakowaniu jest naklejka z informacja:
przystosowane do noszenia na pieluchach :?
W zwiazku z tym takze one sa mojej chudzinie duzo za duze.

Pieluchy do 30 kg, majtki od rozmiaru 98...

A tak przy okazji to prosze o kciuki :wink:

Musze tylko to robic w tajemnicy przed innymi znajomymi matkami, bo uznaly by mnie natychmiast za wyrodna matke :roll:

mart
15-04-2008, 21:23
..... odpieluchowywanie mojego synka (2 i pol roku)......
Musze tylko to robic w tajemnicy przed innymi znajomymi matkami, bo uznaly by mnie natychmiast za wyrodna matke :roll:


o mamo! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

to ja bym trafiła chyba za kratki za sadzanie 8 miesięcznej madzi na nocnik....

Lulka
15-04-2008, 21:28
ja chyba tez :P

agrescik
15-04-2008, 22:18
ja chyba tez :P

mnie do izolatki,
nocnik mamy od 4 dni a wczesniej był zlewozmywak :twisted:

choć rozumiem, ze temat budzi powszechne zdziwienie( delikatnie mówiąc)

Anna Nogajska
15-04-2008, 23:04
małe majtki kupisz tutaj: www.stochenkinder.de (http://www.stochenkinder.de) , są niestety drogie. ale super
oraz w erstings family - wrzuć w wyszukiwarkę
miewa też topolino, znasz pewnie z ubrań.

w polsce: smyk i czasami h&m, oraz małę sklepiki z odzieżą dziecięcą.

Magme
17-04-2008, 10:43
Małe majteczki też można kupić w Tesco - na stoisku z ciuchami dziecięcymi Cherokee - ja kupiłam ostatnio całkiem w porządku majtki z bawełenki rozmiar 18-24 mies (92) i są bardzo fajne - leciutkie, wygodne , ładnie trzymają tetrówkę :) a ponieważ się odpieluchowujemy to nam schodzi tak ok 5-6 par dziennie :), no i są niedrogie - takie najzwyklejsze gładkie kosztują 13 zł 7pak :) , takie z obrazkami 19 zł 5pak :)

Agmani
23-05-2008, 11:07
Nympha, moja Lulka nosi te z H&M. Po prostu ignorujemy wiadoma naklejke :wink: One wcale nie sa takie wielkie (lula jest dziewczynka delikatnej budowy i sporo mlodsza od Twojego malego). Sprobuj tych z bawelny eko (organic cotton), maja porzadna wszyta gumke. Erstings Family to ja osobiscie tepie, bo mnie tesciowa tym chlamem pare razy obdarowala. Nie oplaca sie, bo ma slaba jakosc, a majtek przeciez nie bedziesz prala na 30° w programie dla delikatnych...
Co do odpieluchowywania, to niestety, wiekszosc rodzicow uzywa pieluch z nadzieja, ze dzieci jak pojda do szkoly, to sie same odpieluchuja chyba :twisted: U nas w zlobie tez wielka gadka, bo jak Lula ma byc bez pieluch i jakim cudem wola, skoro ma 21 mies., a trzylatki paraduja w pieluchach (pampkach). Wiec jak wola, to udaja, ze nie slysza, Lula idzie sama do toalety i zdziwienie jest juz mega :? ah, nie chce mi sie o tym gadac.

Agmani
23-05-2008, 11:08
Nympha, moja Lulka nosi te z H&M. Po prostu ignorujemy wiadoma naklejke :wink: One wcale nie sa takie wielkie (lula jest dziewczynka delikatnej budowy i sporo mlodsza od Twojego malego). Sprobuj tych z bawelny eko (organic cotton), maja porzadna wszyta gumke. Erstings Family to ja osobiscie tepie, bo mnie tesciowa tym chlamem pare razy obdarowala. Nie oplaca sie, bo ma slaba jakosc, a majtek przeciez nie bedziesz prala na 30° w programie dla delikatnych...
Co do odpieluchowywania, to niestety, wiekszosc rodzicow uzywa pieluch z nadzieja, ze dzieci jak pojda do szkoly, to sie same odpieluchuja chyba :twisted: U nas w zlobie tez wielka gadka, bo jak Lula ma byc bez pieluch i jakim cudem wola, skoro ma 21 mies., a trzylatki paraduja w pieluchach (pampkach). Wiec jak wola, to udaja, ze nie slysza, Lula idzie sama do toalety i zdziwienie jest juz mega :? ah, nie chce mi sie o tym gadac.

Nymphadora
25-05-2008, 07:28
Agmani, dzieki!

W koncu udalo mi sie znalezc jego rozmiar w H&M...
Z odpieluchowywaniem idzie nam nie za dobrze, bo maly glupi nie jest i wie doskonale, ze absolutnie wszystkie znajome dzieci nosza pieluchy...

Nymphadora
25-05-2008, 07:30
U nas w zlobie tez wielka gadka, bo jak Lula ma byc bez pieluch i jakim cudem wola, skoro ma 21 mies., a trzylatki paraduja w pieluchach (pampkach). Wiec jak wola, to udaja, ze nie slysza, Lula idzie sama do toalety i zdziwienie jest juz mega ah, nie chce mi sie o tym gadac.

przynajmniej ktos kto mnie rozumie... jak opowiadam w Polsce jak tu jest, to ludzie po prostu nie wierza :wink: