PDA

Zobacz pełną wersję : jak to jest z tymi nóżkami noworodka???



kubasik1978
14-10-2009, 14:49
No, już nie takiego noworodka, mała ma 3.5 tygodnia :p
Przeszukałam całe forum, wyoglądałam wszystkie filmiki instruktażowe na youtube i .... mam mętlik w głowie :confused:
W niektórych instrukcjach pokazują i piszą że noworodek ma nóżki schowane w chuście, inne że nóżki wystają poza czyli poły od podkolanka do podkolanka w kieszonce.
Ale może od początku: mam elastyka moby wrap, wiąże go w kieszonkę, do tej pory małą wkładałam nie wyciągając jej nóżek, a może powinnam ????
Już sama nie wiem. Błagam, rozwiejcie moje wątpliwości ...

Mayka1981
14-10-2009, 16:44
jak masz elastka - to poły boczne rozkładasz od kolanka do kolanka a ewentualnie ten panel poziomy możesz na nóżki całe naciągnąć - chociaż nie wiem po co...

a w tkanej się nie chowa

tzn widziałam jakieś wiązania, ze chowają - tylko nie wiem po co :confused:

kubasik1978
15-10-2009, 12:18
dziekuje bardzo za pomoc

kaka-llina
21-10-2009, 13:33
Ja też w mobym zaczęłam mniej więcej jak ty i nie chowałam bo strasznie gorąco wtedy było. teraz ma prawie całe schowane bo zimno.. ale pilnuję żeby były w dobrej pozycji.

paskowka
21-10-2009, 14:18
jak masz elastka - to poły boczne rozkładasz od kolanka do kolanka a ewentualnie ten panel poziomy możesz na nóżki całe naciągnąć - chociaż nie wiem po co...

a w tkanej się nie chowa

tzn widziałam jakieś wiązania, ze chowają - tylko nie wiem po co :confused:

Chowa się jak dziecko jest bardzo malutkie i nie powinno mieć za bardzo odwiedzionych nóżek, bo wtedy sa za bardzo na boki rozłożone. Kurde nie wiem jak to wytłumaczyć. I wtedy się nóżki bardziej pod siedzie (czyli pod dziecko chowa) i całe do chusty wsadza. Aczkolwiek nie ma takiej konieczności jesli nózki nie są zbyt mocno rozłozone.
Tak mi się przynajmniej wydaje:)

tysiula
21-10-2009, 19:21
My od drugiego tygodnia zawsze z nóżkami na wierzchu, w tkanej...
Elastyka nie mamy, więc nie wiem :confused:.