PDA

Zobacz pełną wersję : ChustoMT - instrukcja wiązania?



olivka
12-10-2009, 23:20
Zna ktoś może jakąś dobrą instrukcję wiązania chustoMT na plecach?
Mam chustoMT z pasami duo straps, wiążę tylko na plecach, i wyszło mi ostatnio, że chyba źle dociągam pasy. Albo Może to kwestia przyzwyczajenia do "normalnych" pasów mejtajowych, ale mam problem, żeby to dobrze na pupie rozłożyć (rąk mi trochę nie starcza :( ) i żeby przy dociąganiu mi z pupy młodego nie zjeżdżało... Albo udaje mi się to jakoś rozłożyć, ale czuję, że mam luzy, albo dociągnę porządnie, ale pasy zjeżdżają młodemu z pupy i się zwijają :( Jak dobrze dociągać tego typu pasy?

tsumiko
12-10-2009, 23:25
Instrukcja ocah,choc nie wiem czy sie przyda,ale na pewno dotyczy duo straps http://ocah.typepad.com/carriers/this-page-under-construction.html.Pozatym musze napisac,ze ktokolwiek uszyl takie pasy i nazwal je wlasnie Duo Straps moze miec z ocah do czynienia,bo sa przez nia zastrzezone (bynajmniej ich nazwa,nie ona jedna miala taki pomysl;-)).Taka OT ciekawostka...

olivka
12-10-2009, 23:40
Dzięki, poczytam.
Co do nazwy, to jest to raczej mój problem ze znalezieniem innego określenia :) Ja tę nazwę wyczytałam gdzieś na forum i mam problem z przełożeniem na inny termin ;)