PDA

Zobacz pełną wersję : Chustomama już parĂŞ miesiĂŞcy, na forum świeżutka :)



mamy-przytulamy
12-04-2008, 11:11
Witam serdecznie
to i ja się przedstawię- Iza, z Krakowa, z prawie ośmiomiesięczną Karolinką. Moja przygoda z chustami zaczęła się falstartem, bo jeszcze nie wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi. Jak Karolka miała jakieś 4 tygodnie kupiłam sende infant. To była porażka! Założyłam tylko raz i ostatni. Później zaczęłam szukać i wyszperałam Hopka. Ponosiłam trochę, ale strasznie ciężko było mi chustować moją Małą - grube tkanie, ciężko mi było, zwłaszcza, że chusta twarda, ja niewprawiona, najłatwiej szło mi z koalą. Potem na jakiś czas dałam sobie spokój (pociłyśmy się jak myszy)-być może źle nas ubierałam do chusty. Potem spróbowałam z elastykiem i to był kolejny punkt zwrotny-kolejna fascynacja. Teraz mam chust kilka (mam nadzieję mieć kilkanaście)-Karolka jest duża, ja już umiem się dobrze motać, więc chodzimy i w tkanych i w elastykach...i obie uwielbiamy chustowanie!!! Nałóg absolutny! Aha, w tzw."międzyczasie" założyłam sklep z chustami-na razie mam elastycznego Moby Wrapa, ale już niebawem kolejne chusty (to wciąga pod każdym względem).
pozdrawiam mocno!

agata_t
12-04-2008, 14:32
witaj:) Jestes kolejną osobą, która duże dziecko nosi w elastyku. A dotychczas mi to raczej odradzano, nawet nie miałam nigdy chusty elastycznej w ręku... Muszę spróbowac.
Życzę Ci miłego forumowania :D

landa
12-04-2008, 14:37
Witaj serdecznie :D :D :D
Ja też byłam przekonana, ze elastyk to tylko na malutkie maluchy i nie zwracałam na nie uwagi w moich fascynacjach chustowych, ale jak widać można inaczej :backcarry:
Miłego forumowania i dalszego chustowania.

mamy-przytulamy
12-04-2008, 20:51
No to prawda, że noszę duże dziecko w elastyku, ale z przyjemnością wielką chodzę też w tkanych :) Już do nich dojrzałam (tylko początek był kiepski). A napisałam, że mam "tylko Moby Wrapa", ale to w sklepie internetowym :):):) Choć już bardzo niebawem będą i tkane (w sklepie)-bo na moim stosiku są tkane i owszem, a jakże by inaczej :)
całusy!

Agnen
12-04-2008, 21:34
Witaj!
Aż się dziwię że dopiero teraz tu trafiłaś :)

pinaska
12-04-2008, 21:40
Witajcie Dziewczyny :)

I pozdrowienia od Krzysia dla Karolinki - urodzeni w niedzielę 19.08.2007 górą :baby:

alhana
12-04-2008, 22:35
Witaj wrzesniowa zegarko:D

Beotia
13-04-2008, 09:07
Cześć, kolejna krakowianko! :)

mamy-przytulamy
14-04-2008, 16:56
Cześć wam wszystkim kochane dziewczyny :) i krakowiankę i wrześniówkę (ja niby sierpniówka, ale dlatego, że mi się dziecię pospieszyło)
Ucałowania dla Krzysia - jak najbardziej urodzone w niedzielę 19 sierpnia to fajne dzieciaczki :)
dziękujemy za ciepłe przyjęcie

salgonya
14-04-2008, 20:17
Witaj, witaj :)
Grono krakowskie coraz większe.
Jutro jest spotkanie -może dołączycie?