PDA

Zobacz pełną wersję : MT Kleinsmekker



stokrotka.a
11-10-2009, 12:02
...nie znalazłam recenzji, ale wiem że niektóre z nas posiadają te perełki :ninja:
proszę o obiektywną recenzję.:)

Bushido
11-10-2009, 12:06
jak moj dojdzie to sie wypowiem :)

stokrotka.a
11-10-2009, 12:09
a mogę zadać niedyskretne pytanie...
dlaczego ON taki drogaśny? :ninja:

Bushido
11-10-2009, 12:16
:confused: nie wiem bo ich malo bo pikny :cool: moze sie wypowiedza mamy, ktore juz go macaly :ninja:

stokrotka.a
11-10-2009, 12:28
:confused: nie wiem bo ich malo bo pikny :cool: moze sie wypowiedza mamy, ktore juz go macaly :ninja:
moim zdaniem kwestia piękności jest względna...;-)
zastanawiam się czy ma jakieś super rozwiązania itp.
Bardzo ładne są a i coniektóre to nawet farbowane met.gradacji jeśli się nie mylę...fiu fiu!

tsumiko
11-10-2009, 12:31
No to ja sie wypowiem:).Mysle,ze jest taki drogi bo przez lata wypracowal sobie te cene,piekny bez watpienia.Jesli chodzi o wygode,to tutaj bede patriotka,mt tulikowo wygrywa bez dwoch zdan.Jak dla mnie,Kleinsmekker nie "przykleja" sie do dziecka tak fajnie,jak niektore mt,czy chocby nosidlo od Oli.Szerokie pasy sa super,zwlaszcza do noszenia z przodu.Jesli chodzi o noszenie na plecach,to jesli nie zawiaze sie tybetana,pasy sa zbyt szerokie moim zdaniem.Pasy sa jednak na tyle dlugie,zeby tybetana zawiazac.Jest to mistrzostwo jesli chodzi o wykonanie,cudnie odszyte i bajecznie kolorowe nosidla.Jedno co mnie dziwi to to,ze przez te lata nie zauwazylam,zeby kleinsmekkery sie zmienialy,ulepszaly...U nas widac,ze dziewczyny caly czas pracuja nad nowymi rozwiazaniami.Podsumowujac,moim zdaniem,nie jest wart ceny.To taki kasek dla koneserki,czy tez kolekcjonerki.Ale gdybym nie sprobowala,to dalej bym szalala na ich punkcie.To takie moje osobiste przemyslenia.Piekne,wygodne,ale nie za taka cene:).
http://farm3.static.flickr.com/2474/3956434138_2a6c3369a1.jpg

tsumiko
11-10-2009, 12:32
Bardzo ładne są a i coniektóre to nawet farbowane met.gradacji jeśli się nie mylę...fiu fiu!
Tutaj jeszcze chcialam napisac,ze znow ku mojemu rozczarowaniu,tkaniny farbowane metoda gradacji sa kupione,gotowe,nawet nie kosztuja jakichs wielkich pieniedzy i moze je nabyc kazdy,co dla mnie zdecydowanie odejmuje unikalnosci.

stokrotka.a
11-10-2009, 12:35
tsumiko dziękuję za ocenę.

tsumiko
11-10-2009, 12:38
Alez prosze,mam nadzieje,ze Bushido sie nie zniecheci,jako ze czeka na swojego Rami II;-).

Bushido
11-10-2009, 12:40
hehehe , Ja RamiII kupilam do celow nieco innych o czym wiecej bedzie w styczniu :P

tsumiko
11-10-2009, 12:44
A to ciekawe.Strasznie jestes ostatnio tajemnicza droga kolezanko;-).

Ania z Tulikowa
11-10-2009, 15:59
Iza dzięki za komplement :kiss:
Mnie te MT się bardzo podobają, widać, że starannie uszyte, no i tkaniny bajka. Jedyne co mnie zastanawiało to właśnie jak sprawdzają się te rozszerzane pasy przy wiązaniu z tyłu, no i potwierdziłaś moje przypuszczenia.
Co do wysokiej ceny to myślę, że jest adekwatna do cen, zarobków, utrzymania w Skandynawii. W Europie i na świecie okazało się to dużym plusem dla MT tamtejszej produkcji, bo jakoś tak już jest, że im coś droższe tym wydaje się lepsze, bardziej luksusowe, ot i sekret sukcesu ;)

Bushido
13-10-2009, 12:31
mam :) przesylka ekspresowa dziekuje Sunvill :kiss: Mietek sliczny, bardzo ladnie wykonczony etc.mega
czy za ta cene nie wiem. nie widze zadnych jakis ewidentnych ulepszen. jest bardzo wygodny, ma cudne kolory . jedyny minus to mega dlugasne pasy, mozna z nich kokardy wiazac:D

Ania z Tulikowa
19-11-2009, 15:39
Jako kolekcjonerka rodzynków ;) dzięki uprzejmości Bushido znalazłam się w posiadaniu cuda takiego http://www.kleinsmekker.dk/product.asp?product=884
Powiem tak: piękny i bardzo wygodny MT do noszenia dzieci z przodu. Z tyłu to już gorzej, ze względy na rozszerzające się pasy. Szerokością panela na dziecko koło roku. Na mojego Igora (niecałe 2 lata) już za wąski, ale i tak u nas zostanie, bo ładny jest :)