PDA

Zobacz pełną wersję : kĂłłkowa dla 3-4 tygodniowego dzieciĂŞcia?



alina
11-04-2008, 21:20
Nie wiem, co mam poradzić znajomej, ona jest kompletnie zielona, jeśli chodzi o chusty i chciałaby kółkową dla maleństwa.
Nie wiem, czy to dobry pomysł, jeśli ona nie ma w ogóle doświadczenia.
Może lepiej wiązankę i to elastyczną na początek.
Czy każda kółkowa bez względu na materiał, z którego jest uszyta, nadaje się dla takiego maleńkiego szkraba? Sama sobie odpowiem, że pewnie nadaje się, ale co byłoby lepsze w tym wypadku?
Sama mam problem z porządnym zamotaniem kółkowej, a w wiązance już dość długo noszę, więc co dopiero chustonówka :?:

Agnen
11-04-2008, 21:35
Zdecydowanie elastyk.
8))

Agmani
12-04-2008, 13:59
Mozna takie dziecie wpakowac w kolyske (jezeli ma bioderka ok i ogolnie mozna je wpakowac w jakakolwiek kolyske), za chwile schowac w pionie i za nieco wieksza chwile normalnie brzuch do brzuszka.
Osobiscie nie jestem fanka elastykow, bo to w sumie na chwile. A jak znajoma nie ma doswiadczenia, to kupi elastyk, zaraz sie jej zacznie ciagnac (dobra, zalezy, jak szybko dziecko rosnie; po prostu moj mlodszy syn w wieku 2 miesiecy isiagnal te sama wage co starsza corka w wieku 4 miesiecy, wiec patrze pod katem klocka :wink: ) i bedzie, ze te chusty to jednak troche nie takie...Poprawcie mnie, jesli sie myle.

Agnen
12-04-2008, 14:14
[quote="Agmani":5zq7idrm]Osobiscie nie jestem fanka elastykow, bo to w sumie na chwile. A jak znajoma nie ma doswiadczenia, to kupi elastyk, zaraz sie jej zacznie ciagnac (dobra, zalezy, jak szybko dziecko rosnie; po prostu moj mlodszy syn w wieku 2 miesiecy isiagnal te sama wage co starsza corka w wieku 4 miesiecy, wiec patrze pod katem klocka :wink: ) i bedzie, ze te chusty to jednak troche nie takie...Poprawcie mnie, jesli sie myle.

Agmani
12-04-2008, 16:10
Oczywiscie, ze moze sie nadac, ale powiedz szczerze, czy jakas chusta nie moze? :wink: :wink: :wink: Jak kto zboczony jak my, to sobie zawsze argumenty znajdzie .

alhana
12-04-2008, 23:05
ja bym polecala elastyka jednak:) Teraz testuje i jest OK przy ponad 8kg brzdacu:)Mam zamiar kuzynke ktora 7 kwietnia urodzila przkonac:) Tylko ona w poznaniu mieszka, wiec moze byc ciezko:(

Ruda
13-04-2008, 12:33
Ja swojej siostrze na początek poleciłam kółkową.