PDA

Zobacz pełną wersję : I po co mi to bylo:(



Skoki
10-04-2008, 20:36
Na watku kupie/sprzedam/wymienie wymienilam na jakis czas moja inke na indio ultramarine. Dzisiaj przyszla.
I cholera nastepny wydatek mnie czeka, bo musze ja miec.
No, ale inki sie w takim ukladzie wyzbede, to chociaz czesc kasy juz bede miala, bo indio drozsze.

Acha, mam w domu jeszcze Nati safari i: Nati jest sporo ciensza i na gorace letnie dni bedzie lepsza od indio. Nie widze w indio oznaczenia srodka, ale jak bede miala swoja to zrobie jakas malutka wszywke, bo i tak nie cierpie metek w nati i storchu. I nie ma roznych krawedzi (chyba ze jakas inna nitka, alem sie jeszcze nie wgapila), ale ja i tak na to nie patrze, bo zawsze wiem,za ktora ciagnac.
I jest o jakies 6-7 cm wezsza od Nati, co mi odpowiada, bo mi sie nie marszczy bardziej, niz jest to konieczne.

I Nati ma wieksze skosy, pod mniejszym katem niz indio, co jej dodaje dodatkowej dlugosci. Jutro wkleje fotki pokazujace roznice w szerokosci tych chust i katach sciecia.

martu
10-04-2008, 20:42
no patrz jednak ręcznik Ci spasował:)

pinaska
10-04-2008, 20:49
Taaaa,
dzisiaj do Stu Pociech Aniamamaalexa przyniosła 3, słownie TRZY sztuki Ultramarin !!! Szalejemy, szalejemy.

Też mam Indio Ultramarin na tygodniowe testowanie :).
I wiem, że Indio kupię na pewno, tylko jeszcze waham się nad tym kolorkiem. A-linka ma takiego pięknego Szmaragda, a przymierzałam też Rubinrota.... ojoj, najchętniej bym wszystkie kupiła.

Ta chusta się po prostu przykleja do dziecka, mam podejrzenie, że w ogóle nie trzeba jej wiązać :D.

Fajnie, że jesteś kolejną Indiozakręconą

doominikaa
10-04-2008, 21:32
no jeszcze trochę poczytam o indio i też spróbuję....
właściwie to i tak spróbuję :lol:

petisu
10-04-2008, 21:52
hmmmm....wydawało mi się, żę Indio mają zaznaczone środki i zę nawet tulipowna narzekała na to ;) (na jej Indio konopiach bardzo widac czarną wszywkę).
Też od niedawna kocham Indio, chociaż dawniej wcale do mnie nie przemawiały. :)

Skoki
11-04-2008, 11:33
Moze to jakas starsza chusta, kupiona jako uzywana.
Nie wiem, ale przyjrzalam sie i bankowo nie ma zaznaczonego srodka.
Nawet nie wiem, czy to 3,70 czy 4,10 w kazdym razie jest o jakies 5 cm krotszaniz Nati 4m:)

anaga
11-04-2008, 11:56
moja (kupiona od donkaczki) tez nie ma zaznaczonego srodka ani roznych krawedzi.

DonKaczka
11-04-2008, 16:26
srodki sa zaznaczane w didymosach od dwoch lat, paskudnie zreszta i ja swoje powypruam i ladniej to zrobie

a roznych krawedzi jednokolorowa chusta nie bardzo ma jak miec :D