PDA

Zobacz pełną wersję : trochę się zawiodłam



madziuchna23
08-10-2009, 17:40
bardzo chciałam didka bo taki zachwalany na forum to sobie myślę, kupię :ninja:ponieważ uwielbiam pasiaki a chciałam coś w czerwieniach to wybrałam olafa, i dzisiaj przyszedł, nie mogłąm się doczekać aż go pomacam, przymierzę i.....pomacałąm i nic szczególnego w nim nie widzę, no kolorki ma fajne ale metki jakieś takie niedorobione, sama chusta niby miękka, delikatna ale o niebo bardziej podoba mi się hoppek, do tego 6 hoppka i 6 didka się różnią i nie dam rady zamotać w didku nawet 2x bo mi szmaty brakuje, nawet u męża jest na styk a w hoppku piękne ogony wiszą
no i taka zawiedziona jestem bo 2 miesiące zbierałam na tą chustę:frown
tak tylko chciałąm się wyżalić

macierzanka
08-10-2009, 18:11
Najlepiej trzeba było kupić używanego Didka, obejrzeć, spróbować. Sama tak zrobiłam na początku swojej drogi. Poza tym są Didki i didki.

sylvetta
08-10-2009, 18:12
Nie ma sie co załamywac.....Przeciez to chodliwy towar - sprzedasz bez problemu. Aczkolwiek rozumiem Twoj zal - jak sie człowiek na cos tak napali, i potem czeka i sobie wyobraza, a tu nagle wcale nie jest tak jak sobie wymarzył. Moze tak chusta jest wymarzoną ...ale nie Twoją.
A ja uwazam ze jak sie juz na cos kase zbiera dwa miechy to ma byc TIP TOP.

madziuchna23
08-10-2009, 19:00
kupiłam używanego, więc jest miękki i złamany ale jakoś nie mój:cool: tylko ja nie z tych co sprzedają, ehhh, najwyżej moja mama będzie miała bo dla niej dobra długością...albo ja schudnę (hihi)

anialodz
08-10-2009, 19:03
daj sobie troche czasu, moze go jeszcze pokochasz i bedzie latem na plecaczki.

madziuchna23
08-10-2009, 19:45
na plecaczek jest idealny, zamotałam moją 5latke :) bo malucha nie umiem:ninja:

morepig
08-10-2009, 20:37
goopia :) TEN akurat konkretny olaf jest cudny :P
ja go kocham, swietny na plecak. dajcie sobie trochę czasu :)
http://morepig.pl/wp-content/gallery/kieszonka/img_8668_small.jpg
http://morepig.pl/wp-content/gallery/plecaczek/img_8182change_small.jpg
Czaku miał wtedy 3 miesiące chyba :)

Jasnie Pani :)
08-10-2009, 20:42
hmmmm,a kolezanka to sobie tak ot go zamowila, nie czytajac recenzji na temat didka? Przeca w co drugiej recenzji dziewczyny pisza, ze didki sa krotsze od innych standardow...
Poza tym tak jak juz zostalo napisane, sa didki i DIDKI :cool:

morepig
08-10-2009, 20:43
ten jest akurat mega didochem pieknym i swietnistym, prosze go nei szkalować :D :D :D

Jasnie Pani :)
08-10-2009, 20:44
ten jest akurat mega didochem pieknym i swietnistym, prosze go nei szkalować :D :D :D

ja szkaluje? :lol: ja pojecia o tym konkretnym nie mam ;-)
Kolezanka zalozycielka watku szkaluje :twisted:

morepig
08-10-2009, 20:45
no.. złej baletnicy... :P (motywuję do plecaka!!!! )

madziuchna23
08-10-2009, 23:09
no dobra dobra :) Morepig Tobie to Olaf kolorkiem do włosów idealnie pasuje/pasował :)
JaśniePani...no niby poczytałam ale jakoś nie zwróciłam uwagi na tą długość:duh: tylko że didki są super
no to Wam napiszę czemu taki problem z długością wyszedł...zmierzyłam Olafa i ma 4,60 jak w pysiunię strzelił, zmierzyłam hoppka i ten ma 5,20 (ok) a kupowałam też jako 4,60 więc poprzednia właścicielka chyba nie wiedziała co miała a ja nie miałam potrzeby wcześniej mierzyć, i tak byłam pewna, że 4,60 mi starczy do 2x:duh: wiem wiem, sierota jestem i 6 są po prostu dla mnie za małe a plecaka jakoś na razie nie kocham bo lubię mieć młodego przytulonego z przodu
no i jeszcze myślałam, że ten olaf to bardziej czerwony jest bo tak na zdjęciach didka wygląda a on taki jakoś brązowawo pomarańczowy a ja bardzo chciałam pasiaki czerwone:cool:
no morzecie teraz na mnie pokrzyczeć:argue:

morepig
08-10-2009, 23:24
nie bedziemy krzyczec. jak chcesz sie w to zmiescic a z przodu to kangurka sprobuj :P

monika999
09-10-2009, 09:38
Madziuchna ja cie rozumiem- kupilam uzywana Eve, o ktorej dlugo marzylam i ciezko bylo mi sie w nia zawiazac w 2x-jakies takie krotkie ogonki , mimo, ze rozmiar 7-zmierzylam a tu ledwie 5m z tymi scieciami,a teraz mam nowa Lise i jest super! chociaz wydaje mi sie ciensza niz ta starsza Evka. Z tymi dlugosciami to jakos tak dziwnie jest- np w indio rozmiar7 ogony mam po kostki i spokojnie dowiaze sie w 6.