PDA

Zobacz pełną wersję : Wiązanie na biodrze



Langel
10-04-2008, 13:46
chodzi mi konkretnie o to wiązanie

Beths's hip carry
http://www.youtube.com/watch?v=F3CT-ohX ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=F3CT-ohXWaA&feature=related)

chciałam spróbować czegoś nowego ... i ...no właśnie

1) czy Sebek nie jest za mały ? niby głowka jest podtrzymana, ale wolę zapytać specjalistek. Dodam, że ma trzy miesiące i głowka jeszcze trochę "lata"

2) jak to zawiązać - pomózcie, bo się zamotałam...niestety tylko w przenośni :roll: :wink:
pogubiłam się w momencie jak Beth wkłada BabyBoba do chusty i robi coś dziwnego z chustą prawą reką :shock: :D to tak mniej więcej od 50 sekundy na filmiku.
No, za szybko to zrobiła i nie załapalam o co chodzi.

3. I w ogóle czy takie wiązanie na biodrze to wygodne jest? nosicie w ten sposób?

4. a co to za chusta w ogóle? niby kolory nie "moje", ale wygląda cudnie. Mniamm... :D

anaga
10-04-2008, 15:36
chusta to didkowe stokrotki :)

mart
10-04-2008, 17:40
to jest chustożerne wiązanie na biodrze, jakie mi kiedyś pokazała hanti.
nie ma żadnego myku z chustą, tylko wywinięcie "skrzydełka" na ramieniu jak w kangurku i potem przełożenie na skos za plecami - służy to naciągnięciu części chusty przy karku dziecka.

Langel
10-04-2008, 21:35
Dzięki dziewczyny, jutro próbuję, dam znać jak poszło ;)
a stokrotki cudne .... :P

ithilhin
10-04-2008, 21:44
musisz bardzo dokladnie podociagac te wiazanie. podobnie jak kangurka sie dociaga na ramieniu. dziecko musi byc do Ciebie mocno "przyklejone", jesli chcesz takiego maluszka nosic na biodrze. jak tylko masz wrazenie ,ze dziecko sie "chybocze" to znaczy, ze trzeba dociagnac.

Budzik
11-04-2008, 09:56
Bardzo mi się to podoba.

lee_a
11-04-2008, 10:06
chyba widzialam takie wiązanie w instrukcji Babylonii... ale coś mi nie wychodziło, teraz może będzie już łatwiej.

Langel
11-04-2008, 12:46
dzięki jeszcze raz za pomoc...
i dzięki waszym radom dałam radę i nawet dziecko zadowolone. :P Faktycznie musze lepiej dociągnąć , bo trochę musiałam go podtrzymywać.
Jak mi dzieć wstanie robimy próbę numer dwa :D

Anna Nogajska
13-04-2008, 21:20
wpadnij we czwartek do 100 pociech , może coś jeszcze poradzimy. na biodrze fajnie wiąże mart. ja też swojego alexa sporo na biodrze noszę, aczkolwiek obecnie głownie w krótkiej chuście wiążąc węzeł przesuwny.

mart
13-04-2008, 21:39
wpadnij we czwartek do 100 pociech , może coś jeszcze poradzimy. na biodrze fajnie wiąże mart.

zwykle używam wiązania z pętęlką, którego uczy ekomama na warsztatach.
ale od kiedy mam kółkową samoróbkę, to się leniwa zrobiłam...
poza tym nie mam krótkiej chusty, więc muszę w końcu opanować to wiązanie beth ...

Langel
14-04-2008, 14:49
Bardzo dziękuję za zaproszenie i z miłą chęcią bym wpadła. Tyle, że mój Sebek ostatnio przechodzi okres buntu i boje się, że może dać pokaz swoich umiejętności :wink: