PDA

Zobacz pełną wersję : Jedna Biała czy Doskonała?



ewinka
07-10-2009, 20:45
No właśnie co myślicie o JBD IV? Ja mam L (9-12kg) na moją 11kilową, o dość okrągłych nóżkach dziewuszkę i nie wiem, o co chodzi - okropnie drapią ją rzepy :( Szukam wciąż wygodnej pieluszki na noc - żeby łatwo wysadzić na nocnik i szybko zapakować z powrotem. Pod tym względem JBD jest super - rzepy są wygodniejsze niż napki, ale Tusia ma potem okropnie podrapane nóżki :cryy:Czy to kwestia rozmiaru? Czy o co chodzi??

Foxy Lady
07-10-2009, 21:19
cześć miła ;)!

Ja mam dwie pożyczone takie s-ki i działają nie drapiąc
może to od dziecka zależy?

monia52
07-10-2009, 21:20
My mieliśmy JBD ale ten rozmiar mniejszy i bardzo ją lubiłam. Nie drapała i dobrze leżała, więc niewiele Ci niestety podpowiem.

Kanga
07-10-2009, 21:26
No właśnie co myślicie o JBD IV? Ja mam L (9-12kg) na moją 11kilową, o dość okrągłych nóżkach dziewuszkę i nie wiem, o co chodzi - okropnie drapią ją rzepy :( Szukam wciąż wygodnej pieluszki na noc - żeby łatwo wysadzić na nocnik i szybko zapakować z powrotem. Pod tym względem JBD jest super - rzepy są wygodniejsze niż napki, ale Tusia ma potem okropnie podrapane nóżki :cryy:Czy to kwestia rozmiaru? Czy o co chodzi??
do łatwego wysadzania na noc polecam trenerki ;) u nas bummiesy się sprawdziły. działaja na zasadzie "majteczek"

Foxy Lady
07-10-2009, 21:33
rzepy są wygodniejsze niż napki

a może jednak napki? wcale tak trudno się ich nie zapina, a na bank nie podrapią

ja teraz z lubością używam Fuzzi Bunz - kieszonki, no ale jest ich mnóstwo i coś by Wam pewnie podpasowało

pozdrowienia :)

ewinka
07-10-2009, 22:26
cześć miła ;)!

Ja mam dwie pożyczone takie s-ki i działają nie drapiąc
może to od dziecka zależy?

Hm, od dziecka :ninja: że niby moja Tusia nie lubi JBD?? :)
A tak serio to właśnie się zastanawiam co u nas nie tak, bo żal mi, bo pieluszka naprawdę fajna - i na razie jako jedyna wielo w nocy nam nie przeciekła.

ewinka
07-10-2009, 22:30
do łatwego wysadzania na noc polecam trenerki ;) u nas bummiesy się sprawdziły. działaja na zasadzie "majteczek"

Aga, ale czy te trenerki nie przemiękają? Możesz jakiegoś linka podesłać, żebym zobaczyła, jak to wygląda? Nie wiem, czy to jednak dla nas wygodniejsze, bo trzeba "wciągać", a tak kładę dziecia na pieluszce, rach ciach zapinam i już :)
Z tego też względu przestałam myśleć o wełnianych gatkach, które mnie kusiły, ale trzeba wciągać.

Napki są ok, ale jednak bardziej na dzień, niż na noc, gdy zależy mi na sprawności i szybkości - no cóż, pewnie ja niewprawna jestem :cryy:

Em
20-12-2009, 15:50
Kupiłam i bardzo fajna, ale mam podobny problem. Mój tłuściutki 9kilowiec (7 mcy) ma odciśnięte paski na nóżkach! Mam rozmiar L. Mam kupić większe??

ewinka
20-12-2009, 21:35
Kupiłam i bardzo fajna, ale mam podobny problem. Mój tłuściutki 9kilowiec (7 mcy) ma odciśnięte paski na nóżkach! Mam rozmiar L. Mam kupić większe??

Na problem naprowadziła mnie kiedyś Morepig - że nóżki się obcierają, jak za długo dziecko jest w mokrej pieluszce - wtedy nie chodzi o rzepy, jak mi się pierwotnie wydawało.
Ja dla swojej 11,5 kilowej panny też mam rozmiar L - uważam tylko przy zapinaniu, żeby dobrze się ułożyło (żeby rzepy nie obcierały), nie używam na noc (bo wtedy jest długo mokro), a w dzień, jak tylko się zmoczy, to zmieniam - i wtedy problemów nie ma.
Większa nie rozwiąże problemów.
Dziewczyny mi doradziły dla grubych udek Wonderoosa i Fuzzi Bunz - mam obie i jestem super zadowolona (wreszcie przekonałam się do napek).

Em
21-12-2009, 00:20
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam... to nie rzepy mi dziecko obcierają, tylko gumki na udkach. Spróbuję lżej zapinać.
FB mam, podobnie jak wiekszość kieszonek ;) wonderosy sprzedałam, bo mi nie pasowały.

atka
04-02-2010, 01:12
u nas też rzepy JBD obcierają, ale głównie brzuszek, czasem tylko nóżki. Też bardzo lubię te pieluszki (no mam ich sporo) i do czasu jak dziecie nie było mocno ruchliwe wszystko było ok, ale jak zaczęło biegać, to rzepy obcierają i nie mogę ich odpowiednio zapiąć, rozmiar niestety nie zmienił niczego. Bardzo żałuję i ...musieliśmy się przesiąść do Bamgeniusów i z tymi już nie mam problemów.

Em
04-02-2010, 17:33
Mi się przestały tak podobać. Są sztywne.

luandzia
05-02-2010, 21:50
dla mnie JBD jest doskonala dobrze chlonie blyskawicznie schnie jest ladna (mam ta w zwierzatka) mozna ja prac w 90 stopniach generalnie jeden wielki plus wlasnie planuje dokupic jeszcze jedna

tamyk
07-02-2010, 12:54
Ja miałam S kę i była super. Żancyh problemów. Chyba trzeba dopasowywać pieluchy do dziecka. U nas slady zostawiają Naughty Baby :(

miracle
12-02-2010, 19:50
dla mnie JBD jest doskonala dobrze chlonie blyskawicznie schnie jest ladna (mam ta w zwierzatka) mozna ja prac w 90 stopniach generalnie jeden wielki plus wlasnie planuje dokupic jeszcze jedna

Zgadzam się ! Czasem jednak drapie brzuszek,szczczególnie u ruchliwych dzieciaczkow!.....ale chybawszystkie są ruchliwe!

mamru
13-02-2010, 22:30
moje ulubione AIO, bo błyskawicznie schnie, super chłonie i w ogóle jestem bardzo zadowolona! CZekam tylko, aż producent wpadnie na pomysł jak zrobić JBD w wersji one size ;)

atoja
14-02-2010, 20:13
Mam jedną i ją uwielbiam. Super chłonie, szybko schnie, cudnie na tyłku wygląda :D
Tylko ja bym brała rozmiar większą. Moja młoda ma 9 kg a chodzi w XL czyli od 11 kg.