PDA

Zobacz pełną wersję : Angel Pack vs Manduca



MartaS
06-10-2009, 23:27
No właśnie. Rozglądam się za pierwszym nosidłem ergonomicznym. Wpadł mi w oko ANgelpack SUN KISSED (a może jakiś inny:) i Manduca Petrol.
Jaka jest różnica między tymi nosidłami oprócz oczywiście ceny i koloru panela? Widzę, że producent Angelpacka zaleca noszenie dzieci do 15 kg, a manduki do 20 kg. Czy jest jakaś różnica w wygodzie tych nosideł?

Basik11
06-10-2009, 23:35
Miałam jedno i drugie i na początek chyba bym wybrała Angel Pack bo jest taki delikatniejszy, przyjemniejszy i miększy malucha nosi bardzo dobrze, jak już dzieć większy i cięższy to Manduca.

aniakom
07-10-2009, 08:18
Ja mam oba. AngelPacka kocham miłością czystą - za miękkość, przyjazną obsługę, wzór. Nosiłam w nim Zo do 2 lat.
Manducę uznaję - wygodna jest, ale bardziej skomplikowana. Nie jest ładna, nawet w wersjach wzorzystych jest raczej sportowa w stylu. Po obyciu się z APLX obsługa nie nastręcza wielkich trudności, choć trudniej ją dopasować, gdy na zmianę noszą osoby o różnych gabarytach.

IMO - dla małego człowieka APLX, dla starszego Manduca.

jussti
07-10-2009, 08:44
IMO - dla małego człowieka APLX, dla starszego Manduca.

Potwierdzam :)
Nie zgodzę się tylko z tym, że manduki nie są ładne :ninja:, olive groove jest przepiękna.

Linda
07-10-2009, 09:06
APLX uzywalam odkad Orli skonczycl 9 miesiecy, tak mniej wiecej do 18 miesiaca. Bardzo lubilam to nosidlo, material cudny, miekki, kolorystyka tez, wygodnie nam bylo. Z przodu mlodego w APLX nie nosilam. Z Manduca nie moglam sie dogadac... po prostu nie byla dla nas i tyle.

espejo
07-10-2009, 12:21
APLX uzywalam odkad Orli skonczycl 9 miesiecy, tak mniej wiecej do 18 miesiaca. Bardzo lubilam to nosidlo, material cudny, miekki, kolorystyka tez, wygodnie nam bylo. Z przodu mlodego w APLX nie nosilam. Z Manduca nie moglam sie dogadac... po prostu nie byla dla nas i tyle.

Hmm... może powinnam APLX sprobowac, bo ze mna manduca tez nie chce gadac :hmm:

biedronki-3
07-10-2009, 14:04
Hmm... może powinnam APLX sprobowac, bo ze mna manduca tez nie chce gadac :hmm:
a może chcesz sprzedać, jaką masz?:mrgreen:

espejo
07-10-2009, 21:04
Ale ta manduca to mężowa, czyli tatusiowa, więc sprzedac nie mogę - i jemu bardzo pasuje, częściej zprzodu, czasem z tyłu nosi.

Linda
07-10-2009, 21:37
APLX to skrot na Angel Pack LX:lol:

rzezuchama
08-10-2009, 20:49
Widzę, że producent Angelpacka zaleca noszenie dzieci do 15 kg, a manduki do 20 kg. Moim zdaniem to już żadna różnica. Będzie Ci się chciało nosić 20kg? :ninja: Ja właśnie nosze 15 w AP i ... no noszę, ale juz nie biegam ;)

jubu
08-11-2009, 23:25
Hm... A noszenie z przodu - wygodniej Wam w Angelpacku czy Manduce? Czy Angelpack umożliwia krzyżowanie pasów na plecach? Czytałam coś o tym, że samej ciężko zapiąć pas piersiowy w Angelpacku (przy noszeniu z przodu) - prawda? Zastanawiam się nad pierwszym ergonomicznym i nie wiem które wybrać - Angelpacki ładniejsze i milsze chyba, ale nie wiem jak z tym noszeniem z przodu (Zuza będzie miała 6 mies. jak zaczniemy nosić). Doradźcie ;-)

jul
09-11-2009, 02:06
mam AngelPacka (ale eco) i ja nie mam żadnego problemu z noszeniem z przodu z pasami skrzyżowanymi na plecach kiedy mam małą z przodu, mąż (średnio duży - 1,90, 75 kg) ustawia sobie sprzączki najdalej możliwie. Głównie nosiliśmy latem, więc nie nosiliśmy na grubych kurtkach, co może robi jakąś różnicę.

Nam generalnie super się nosi małą (zaczęliśmy jak miała pół roku i wtedy nosiliśmy najczęściej), nosidło miłe, wygodne i śliczne. No ale porównania z innymi nosidłami nie mam.

jubu
16-11-2009, 10:19
Dzięki :)! To Mikołaj chyba przyniesie AngelPacka, bardziej mi się podobają, a na kurtce i tak nie będę nosić (raczej pod ;-)).

rangiroa
16-11-2009, 11:09
ale w tym APLX te dziec musi sam siedziec tak? bo tez szukam jakiegos nosidla

MartaS
16-11-2009, 12:35
Ja kupiłam w końcu APLX, mojee dziewczyny nie siedzą i noszę je w APLX. Producent pisze, że od urodzenia można, ale ja tak sobie myślę, że w nosidle to tak od 5 mies. Wcześniej dzieci za małe są.

jul
17-11-2009, 01:41
możesz spróbować umówić się z juliwek, która ma w nosidla.com.pl i AngelPacka i manducę żeby porównać

MartaS
17-11-2009, 10:47
Jak masz ochotę przymierzyć APLX zapraszam do mnie na kawkę:)