PDA

Zobacz pełną wersję : chusta w sklepie z używanymi?



olazola
09-04-2008, 20:27
Oto moje pytanie. Czy to możliwe, że w sklepie z odzieżą używaną można dostać chustę? Jeśli któraś z Was w ten właśnie sposób nabyła chustę, to proszę o info, to będzie znak sygnał, żeby tam zaglądać i polować.

serafinka
09-04-2008, 21:02
ja co prawda nie ale.................................... mam jedną wiadomosć z forum że jednej forumowiczce sie udało oraz mojej siostrze tylko jeszcze wtedy nie wiedziałysmy do czego to jest ale ostatecznie przydała sie!!!


moja znajoma ma lumpeksik i mówiła że jej sie raz trfiła ale do póki nie widziała na ulicy co to jest myślała że to dziwna zasłona

landa
09-04-2008, 21:09
Hihihi też ostatnio tak sobie myślałam, że może uda się coś chustowego upolować w ciuchlandzie. A skoro komuś już się taka sztuka udała to kto wie...
Nadzieję mieć zamierzam :D

serafinka
09-04-2008, 21:10
i jeszcze dodam że siostra kupiła to za 5 zł. a ktoś twierdził że to materiał na lezaki ( my też tak myślałyśmy aż zobaczyłyśmy tę chuste w internecie

olazola
09-04-2008, 23:23
Materiał na leżaki :) dobre. No to będę zaglądać i przebierać w zasłonach, kocykach i materiałach między innymi na leżaki :).

alawuwu
09-04-2008, 23:37
haha :D To jak wygrać w lotka, znaleźć chustę w lumpeksie. Nie ma to jak kupić coś wartego 200zl, za powiedzmy 10 ;)

węgielek
10-04-2008, 11:34
ja mam tak odkad nosze w chuscie, ze najpierw w lumpeksach lece do zalon, poscieli itp. skoro udalo mi sie kupi kurtke Columbia sportowa, pieknaaa, za 11 zl, to dlaczego nie chuste?

mayetschka
10-04-2008, 12:31
ja ostatnio będąc 'na szmatach' przyłapałam sie właśnie na tym, że podeszłam do kosza z zasłonami, chustami, obrusami itp. i wypatrywałam chusty bądź materiału na nią :) :D hehe... uzależnienie czy co?

Ruda
10-04-2008, 13:00
W lumpeksikach można znależć różne rarytasy, więc czemu nie chusty, ale trzeba mieć dryg do szperania, którego ja osobiście nie posiadam :evil:

olazola
10-04-2008, 21:05
Ja tez nie mam drygu, za to moj maz pierwszy szperacz w okolicy. On specjalizuje sie w skandynawskich ciuchach sportowych, on tylko dotknie szmate i wie z czego jest uszyta :). Wytlumaczylam mu o co chodzi (oczywiscie porownanie do materialu na lezak) i bedzie szperal przy okazji swoich polowan :)

doominikaa
10-04-2008, 21:28
mnie się marzy znaleźć chusteczkę na lumach... :roll:

pinaska
10-04-2008, 21:33
O żesz, nie pomyślałam o tym.....

jutro lecę do dwóch najbliższych lumpów, dobre rzeczy mają, to może i chusta się trafi ???

martu
10-04-2008, 22:07
jak tyko dowiedziałam sie o chustach od razu zaczęłam w lumpach przeglądać pod kątem noszenia,ale narazie bez rezultatów.

problemkind
11-04-2008, 14:42
ja chodze na gieldy dzieciece, tez patrze pod katem chust, ale jeszcze nie znalazlam. za to nosidla BB owszem.

olazola
12-04-2008, 18:26
Pierwsza wizyta w lupeksie i nie uwierzycie ale byla chusta, tylko ze samorobka :). Tak na oko 5 m szerokosc tak ok 0,7, jedna krawedz wzmocniona dodatkowym materialem, a material to taki sliski z jednej strony (dobry na spodnice), cos podobnego to tafty, ale nie szytywne, kolor czarny z zoltym motywem. Dzisiaj kosztowala 9 zl, ale nie wzielam jej. jak za tydzien bedzie to ja wezme.
Jak zobaczylam ten sznur materialu to sie przerazilam, pierwszy raz widzialam na zywo chuste:)

nudka
13-04-2008, 00:19
Ja od razu wpadłam na szukanie w ciuchlandzie. Wtajemniczyłam panie, ale mówiły, że dotąd nie było. Potem przychodziłam tam w moim Lilku i nawet jedna pani mnie zaczepiła i pytała gdzie w końcu znalazłam.....dałam przy okazji wykład o chustowaniu - jak zwykle.

aniagry
13-04-2008, 07:58
a ja mialam w reku i nie wiedzialam co to jest !!! :cry: boshhhh jak sobie przypomne to mnie az sciska .... i zastanawialysmy sie ze szwagierka co to jest - zaslonka ?? jakas kapa na lozko?? i jak zobaczylam te chusty na forum ... szok po prostu ... oczywiscie od razu telefon do szwagierki pamietasz ... to i to... to teraz szukaj ... grzeb... wypatruj... :roll: !!! no ale jak na zlosc teraz cisza !!!

grimma
13-04-2008, 20:08
przez Was mi sie snilo ze wchodze i widze chuste. taka jakby moj sprzedana nairob tylko taka nieco zszarzala i sobie nawet myslalam ze to pewnie od kurzu i ze da sie ja doprowadzic do porzadku:D

Aoi
13-04-2008, 20:26
I ja ostatnio szukam chust na ciuchach.

rebelka
14-04-2008, 14:09
Właścicielka lumpeksu do którego chodze najczęściej powiedziała, że parę razy w hurtowni trafiła na takie coś ale nie brała bo nie widziała dla takiego sługiego kawałka materiału żadnego zastosowania. To ją poprosiłam że jak teraz trafi ma brać bo ja się skuszę ale znając życie to jak się czegoś bardzo szuka to ciężko na to trafić:/