PDA

Zobacz pełną wersję : PD Mini-maxi



Weraho
04-10-2009, 17:56
Mało sie o nich pisze na forum. Jak ktoś zna to prosze o opinię.
Nie przecieka kupa nogawkami? Rzeczywiscie nada sie dla 4kg dziecka(bo mnie nawet po zapięciu napek wydaje sie duża). No i wkładka wydaje mi się krótka- nie ma siły zeby starczyła na całą długość kieszeni:rolleyes:

węgielek
04-10-2009, 18:07
znam i baaardzo lubie. moje ulubione.
nie wiem czy nadadza sie dla noworodka. ale choc juz nie pieluchuje tomka, nie zamierzam sie ich pozbyc :)

system napek (napkow?) jst swietny, pozwala na dopasowanie do dziecia. jak uzywalam dwch wkladek do srodka, jak uzywalam jednej i jak nie uzwyalam wcale, moglam dostosowac zapiecie do dupinki tomkowej. i jeszcze jedna wazna sprawunia - Tom nie potrafil ich rozpiac :applause:z rzepami radzil sobie wysmienicie i latal z golymi czterema literami wtedy, gdy nie trzeba bylo.

aha, nie zdarzylo sie zeby pzreciekly, jak byly dobzre zapiete. gdy za luzno, to i owszem, pzrelecialo cos niecos. ale to nie wina pieluch tylko niedokladnego zapiecia.
schna bardzo szybko. mialam rozne pieluchy - PT schna najszybciej, nie szarzeja - piore kolory oddzielnie. sa super.

węgielek
04-10-2009, 18:08
i jeszcze jedno - przeszukaj forum dokladnie, duuuuzo sie o nich pisalo, okolo dwoch lat temu, moze poltora.
sorki, nie mam czasu szukac :)

Weraho
05-10-2009, 10:18
Dzięki- faktycznie są opinie, ale porozrzucane po forum- na recenzjach nic o mini- maxi nie ma. Będę testowac te pd, bo poki co wypadają u mnie słabiej jeśli chodzi o funkcjonalność w porownaiu z BG. Moze to kwestia oswojenia się :lol: Ale faktycznie zadnej złej opinii o kieszonce PD nie znalazłam- no tyle ze napki czasem nawalają.

peluche
16-05-2010, 23:45
mam takowa kieszonkę, kupioną na bazarku. wkład, jak i pieluszka schnie expresowo, co jest niewątpliwym plusem. z chłonnością, to nie powiem, bo my kieszonki używamy raczej w dzień, z jednoczesnym wysadzaniem, wiec raczej młoda jeszcze nie zdażyła takowej przesikać. generalnie bardzo nam sie podoba, pomimo używania pul nie stracił koloru, nie jest też na pupie jakas super duża :)

znakoff
16-06-2010, 11:46
Bardzo lubię. Świetnie dopasowuje się do kształtów dziecka, szybko schnie (i pielucha i wkładka), nie przecieka, nie szmacieje. Ma minus: na ruchliwym dziecku ciężko zapiąć, ale napy nie poddają się dziecięcym łapkom. Moim zdaniem warto je wypróbować.