PDA

Zobacz pełną wersję : Manduca jardin-noir - brudzi sie bardzo?



Ania_MK
03-10-2009, 18:37
Mam pytanko do posiadaczek manduki jardin noir. Czy bardzo sie Wam brudzi? Jak czesta ja pierzecie? Latwo sie pierze? ... bardzo mi sie podoba, i mam jedna upatrzona nowke ale nie wiem wlasnie jak bedzie potem z uzytkowaniem :?:

morepig
03-10-2009, 18:39
z tego co wiem moja przyszla manduca JN ozostala wlasnei wyprana po raz pierwszy :D

edit- po dluzszym czasie uzytkowania, na pewno po calych wakacjach. ale niech się (prawie) była właścicielka wypowie :)

atelka
03-10-2009, 20:04
no fakt, wyprana :)
nie brudzi się aż tak koszmarnie jak mi się wydawało że będzie się brudzić.
po wakacjach była przykurzona trochę,
córa uraczyła mandukę bananem i jak mocno sie przyjrzeć to widać ale plam przy zwykłym użytkowaniu nie powinno być
od błota sie nie brudzi tak jak chusta bo styczności z ziemia nie ma
woreczek do którego sie ją ładuje też się uchował od brudu
a ja jakoś nie dbam przesadnie żeby nie było żem pedantka
:D

paskowka
03-10-2009, 20:31
Atelko, normalnie mnie zachęciłaś, bo mi ta manduca baaaardzo się podoba, tylko ja taka praktyczna jestem do bólu i sie bałam ze ciagle trzeba ja będzie prać:)

morepig
03-10-2009, 20:59
Atelko, normalnie mnie zachęciłaś, bo mi ta manduca baaaardzo się podoba, tylko ja taka praktyczna jestem do bólu i sie bałam ze ciagle trzeba ja będzie prać:)
ja tez :) bo białe ma byc białe! :)
ja kupuję od atelki bo ma plamkę która mnei tak czy siak nei bedzie przeszkadzać, manduca leci do farbki :)

Pasiata
03-10-2009, 21:35
Ja używam swojej od lipca - często i dużo. Przeżyła wakacje na Podlasiu, jakąś marchewkę, raz została przemoczona, bo otulacz nie wytrzymał. Piorę rzadko, bo nie widzę potrzeby częstego prania - nawet jak się przykurzy, to widać to tylko z bliska. Nie wiem, co będzie teraz, bo panna mi zaczęła chodzić.

atelka
03-10-2009, 21:47
ja tez :) bo białe ma byc białe! :)
ja kupuję od atelki bo ma plamkę która mnei tak czy siak nei bedzie przeszkadzać, manduca leci do farbki :)


zapomniałam zapytać do jakiej farbki ?

koniecznie pokaż efekt !

morepig
03-10-2009, 21:49
no wlasnie nei wiem :D
najchetniej bym pomalowała :) tzn wziela pedzel i rozne kolorki

britta
03-10-2009, 23:02
ja tez :) bo białe ma byc białe! :)
ja kupuję od atelki bo ma plamkę która mnei tak czy siak nei bedzie przeszkadzać, manduca leci do farbki :)

mam nadzieje ze sie pochwalisz jak farbniesz

ja o farbowaniu mysle od dnia, w ktorym zakupilam, jakos ta biel do mnie nie calkiem przemawia, ale wzor jest super (nie bylo oliwkowej, wiec wzielam JN). strasznie jestem ciekawa, jak wyjdzie to farbowanie

Ania_MK
03-10-2009, 23:13
A co tam, najwyzej bede prala :) Kliknelam i kupilam :)

morepig
03-10-2009, 23:26
a zdradzisz gdzie? :)

Ania_MK
04-10-2009, 16:40
www.slingjax.co.uk - mam nadzieje ze nadal ja maja, byla informacja ze im 1 zostala to wzielam :)

paskowka
04-10-2009, 17:56
O nie nie farbujcie! Ona taka piękna ta czarno-biała:)
Jej, normalnie się nakręcilam tak, że hej:)

morepig
04-10-2009, 18:41
to bierz :D bo mnie zakręciła wczoraj inna a głupio mi atelkę wystawić do wiatru :)

paskowka
04-10-2009, 19:15
to bierz :D bo mnie zakręciła wczoraj inna a głupio mi atelkę wystawić do wiatru :)

Alem nie za bardzo przygotowana na taki wydatek, kurcze:(

morepig
04-10-2009, 19:32
pisze pw