PDA

Zobacz pełną wersję : W Manduce na plecach - łopatologicznie:-)



dorulka
03-10-2009, 15:44
Prosze uprzejmie o łopatologiczne wyłożenie, jak wsadzić dziecko do Manduki na plecy? Mysza rosnie, ciężaru słodkiego nabiera i na brzuchu coraz ciężej:-) Nosiłam na plecach, ale włożyłam Ją tam przy pomocy męza, sama nie wiem, jak...
Help:-)

ithilhin
03-10-2009, 16:00
zapnij panel, przekrec na biodro, usadz dziecko, otul panelem i przekrec razem z nim na plecy. musisz sie oczywiscie lekko pochylac.
prekrecanie z prawego biodra np: dziecko na biodro, lewa reka trzyma z tylu dziecko prawie pod pupa, prawa reka nad dzieckiem lapie tez pod pupe i przekrecamy na plecy

rzufik
03-10-2009, 16:03
ja robie tak:
najpierw zapinam pas biodrowy, potem wrzucam Franka na plecy (ma niecałe 7 miesiecy) i trzymam go za tyłek, potem chwila grozy bo go puszczam i łapię pasy ramienne i narzucam na niego panel od dołu (ręce już do oporu wygięte do tyłu - boli), zakładam pasy po jednym (pomaga jak są poluzowane i potem sie dociąga) trochę się trzesę zeby Fran wpadł w panel i jak już w miarę siedzi to się prostuję trzymając pasy ramienne i dociagam je..
to nie jest łatwe, szczerze mówiąc, już wolę go w plecak zamotać w chuscie...

w wersji ithilhin chyba całe ubranie miałabym przekręcone do tyłu :/ (ale spróbuję)

espejo
03-10-2009, 16:22
A ja zgodnie z instrukcją - czyli zapinam pas, przekręcam, siadam, kładę Piotrka na kolanach na panelu, podnoszę razem z panelem, wstaję i przekręcam pod pachą, tak jak ithilhin pisze, pochylam się i przytrzymuję go az zarzucę pasy...
No i co z tego, ze go umiem na te plecy wrzucic jak się tak nosić nie da:mad, nie umiem sobie wyregulowac tych pasow, jak trzeba, mnie jest niewygodnie, młodemu chyba też - u tatusia na plecach spal, u mnie sie wiercil, mam chyba krzywe te plecy:twisted:
zreszta manduca ze mną nie gada i z przodu...czyli brzuch tez mam krzywy:mrgreen:

dorulka
03-10-2009, 17:02
Dzieki, bedziemy probowac:-)

kulka37
03-10-2009, 17:24
Ja zapinam pas biodrowy i wkładam synka,potem zakładam szelki na rękę( z tej strony, z której siedzi dzieć),potem przesuwam powoli malucha pod pachą na plecy(szelki już też trochę go trzymają),na koniec zakładam drugą stronę szelek.Gdy już siedzi na plecach dociągam szelki i zapinam.Cały czas lekko się pochylam.
Powodzenia!

Zazuza
05-10-2009, 12:41
Ja tak jak kulka
sadzam mloda na lewym biodrze trzymam ja prawa reka za panelem przesuwam troszke na plecy wkladam lewa reke w pas naramienny przesuwam calkiem trzymam lewa reka za panelem wkladam prawa reke w pas naramienny i tyle tez lekko pochylona
ale najlatwiej pry uzyciu meza ;)
jak byla mniej ruchliwa to tez sadzalam ja na manduce na kanapie zapinalam pas biodrowy myk jenda reka druga reka i byla, ale teraz sie nie da bo sie kreci i ucieka ;)
Zuzia