PDA

Zobacz pełną wersję : Żakardowy Didek



lemonka
08-04-2008, 08:59
Czy któraś z Was ma żakardowego Didka? Najlepiej fale albo Juliana. Jeśli mogłabym prosic o fotki to byłabym ogromnie :mighty: wdzięczna.
No i mam jeszcze pytanie. Jaka naprawdę mają te żakardy dlugość? Jeśli macie to zmierzcie plissss. Nie wiem jaką dlugość kupić. Myslałam o 4,2 ale teraz zaczęłam rozważać kupno 3,7 bo właśnie zmierzyłam moja Nati 4,7 i ona ma tak naprawdę 495 cm :shock: Mierzyłam tak jak pokazują na stronie Didka, czyli po jednej stronie razem ze skosem. No i ta Natka jest dla mnie za długa. W kieszonce jeszcze w miare ok, ale 2x to juz nijak z tymi ogonami. Pomocy kobitki :hmm: bo nie wiem co zrobić.

petisu
08-04-2008, 11:39
Mogę zrobic zdjęcia Waves elder i Juliana. :)

petisu
08-04-2008, 11:41
Zobacz, jak wejdziesz na stronę didka i w Modelle und Preise i pokażą Ci się te kwadraciki z kolorami, to sobie kliknij na wybrany, bo wtedy się pojawia zdjęcie z bliska i zdjęcie chusty w akcji, które też można jeszcze powiększyc. Np:
http://didymos.de/shop-php/tuecher/s-bb ... ter=Wellen (http://didymos.de/shop-php/tuecher/s-bbox.php?bild=452.jpg&trawei=Wickelkreuztrage&muster=Wellen) acqua

Czy o to chodziło?

Skoki
08-04-2008, 12:09
Rzeczywiscie Nati sa dlugasnie, wiec zamowilam rozmiar 4m i wystarcza na wszystko. Na Twoim miejscu skrocilabym Nati i tyle.
Chociaz pewnie chcesz miec po prostu nowa chuste:)

sylwik
08-04-2008, 12:44
ALE DIDKI TRZYMAJA DLUGOSC
moj rozm 5 nino ma 4,10....
czyli nawet jest krotszy
kupilam nowy
nie pralam go jeszcze w 60 st.
prasuje
i taki jest

lemonka
08-04-2008, 21:40
Petisu strone Didka oglądałam, ale jakos takie firmowe zdjęcia nie daja dobrego obrazu jak dla mnie. Zawsze wolę zdjęcia takie zwykłe, wtedy chusty wyglądaja jakos "prawdziwiej" :)

petisu
08-04-2008, 21:43
lemonka-no, grzecznie leżą w pudełkach czekając na właściciela. :D To nie moje osobiste chusty. Mogę zrobic zdjęcia, ale niestety nie w "akcji". Pomoże to choc trochę? Może wpisz w google image?

lemonka
08-04-2008, 21:48
Petisu, dobry pomysł. Poszukam zdjęc chust w akcji :) Właśnie zauważyłam, ży to u Ciebie chcę kupic chustę. No chyba, że używaną znajdę :) Już odwiedzałam Twój sklep milion razy ;)
A co do kolorków - czy Julian i srebrne fale nie są takie zbyt "bezbarwne"? Na zdjeciach wygladaja jak takie bardzo ladne, szlachetne szarosci, ale nie wiem jak na zywo :( Nie chciałabym wiązać siebie i synka w burasy.

petisu
08-04-2008, 22:04
Ładne, moim zdaniem. Bardzo klasyczne.
Fale są baaaardzo cienkie i takie z pudełka sztywne niesamiwicie, ale założę sie, ze sie szybko złamią. Julian już w pudełku jest mięciutki. Nigdy nie przepadałam za rombami, ale jak pierwszy raz dotknęłam.... To dziwne, bo ja lubię raczej sztywne chusty. Chyba poprostu spodziewałam się czegoś innego :D

Agmani
08-04-2008, 23:00
Zakardy BARDZO zyskuja w kontakcie osobistym.
Np. za cos fatalnego uwazalam Nino, a po tym, jak sie go namacalam u Donki, zupelnie zmienilam zdanie. Po 21 kwietnia moge zrobic dowolna ilosc zdjec rombom (akurat Paul, ale to czesciowo kolory Juliana), na razie jestem u mamy, a chusta czeka na mnie w domu.
Niemniej zakardy mozna naprawde tylko polecic!!!

Linda
08-04-2008, 23:28
Ja mialam zakardowe Elise, baardzo ja lubilam :)

mayetschka
09-04-2008, 10:26
lemonka.... chyba na dwie musisz uzbierać ;) Świetne opinie o obu chustach są :)

lemonka
09-04-2008, 14:49
Ty mnie nie strasz, że dwie bo co ja mężowi powiem? I skąd kasy tyle wezmę? Juz i tak mam zamówionego MT i jeszcze ergo bym chciala. I jeszcze... ufff. Jestem uzalezniona ;)

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :)

Agmani - na zdjecia to chętna jestem :D Może wytrwam bez zakupów do 21 kwietnia :)

nalazłam na necie dużo zdjęć zakardów, ale zmartwilo mnie to, że wiekszośc mam miała zafarbowane srebrne fale. Przeciez chyba nie są takie brzydkie te fale :(

tu link do zdjęć jak kotś lubi ogladać chusty w akcji :) no i też na TBW jest tez co poogladac :)

http://www.rumplebums.co.uk/forum/viewtopic.php?t=531

petisu
09-04-2008, 15:01
Większośc farbuje srebrne fale, bo to akurat te z neutralnym kolorem i najlepiej kolor wychodzi. :)

witbor
09-04-2008, 15:05
Moim zdaniem srebrne są śliczne. Jakbym kupowała fale, to tylko te 8))
No i pewnie wiesz, że ponoć istnieje różnica pomiędzy falami a rombami. Ponoć romby najcieńsze z żakardów i najbardziej miłe od początku, natomiast fale trzeba trochę połamać, ale są najbardziej przewiewne (choć ciut grubsze od rombów).

Agnen
09-04-2008, 15:09
A mi się te rude fale podobają. Takie są....eeeee..... rudo-gniado-kasztanowate :wink:
Zresztą z didków tak ze zdjęć to mi się tylko rude fale i jim podobają. a Jima to nawet motałam.. :wink:

Zuzia
09-04-2008, 16:56
A mnie te zielone fale zachwyciły i millefiori zielone z turkusem. No i niezmiennie listki czerwone mi się podobają, szczególnie ze względu na wzór, taki botaniczny :-)

Ostatnio macałam romby i millefiori z jedwabiem i romby jakieś takie raczej grube mi się wydawały. A w ogóle to z żakardów na spotkaniach raczej mam większą styczność z Vatanai i trochę mnie zaskoczyło że te Didkowe żakardy takie grube.

węgielek
09-04-2008, 17:50
nosiam w rombach przez 3-4 tygodnie, w Jonasie akurat. mieciutenka, milutka (no, musze przyznac - milsza od ex mego ukochanego girasola, ex-bo sprzedalam go). nosilo mi sie swietnie. bardzo polecam.

lemonka
17-04-2008, 11:44
Dziękuję dziewczyny za Wasze odpowiedzi i spostrzeżenia :) Nadal nie wiem co kupić. Fale srebrne powoli odpadają bo na zdjeciach wydają si ę zbyt szare, za mocno jak dla mnie. A szare romby sa takie jasne:) Ładniutkie :) Co do innych fal - podobaja mi sie zielone, aqua, fioletowe, sekwoja... ale tyle to nie kupie :)

ninuczka
23-06-2009, 13:33
Mam zielone fale i romby Paul. Te dwie chusty są zupełnie inne! aktycznie fale trzeba było połamać, ale poleżałam na nich troszkę i są totalnie mięciuchne. Przy nich Paul wydaje się być taki "solidny". Obie są super i na prawdę nie wiem, którą poleciłabym Ci w pierwszej kolejności. Ja mam większy sentyment do fal, ale to dlatego, że to prezent od męża :)

joawoj
23-06-2009, 18:36
A ja BARDZO polecam te nowe fale z brązowiejącej bawełny - niesamowite są.
Miałam Jonasa, śliczny był, ale bez porównania fajniejsze są te fale właśnie. Inne bawełniane fale w dotyku w ogóle mi nie odpowiadają, chociaż z wyglądu są piękne.

szokam
23-05-2010, 21:50
mam od kilku dni Juliana i jestem zachwycona!!! kocham tę chustę. jest taka elegancka. byłam dziś w niej na komunii i wszyscy mówili, że śliczna. bardzo wygodna, zajmuje mało miejsca w torbie bo jest cienka, miękka, świetnie się dociąga. później może wstawię fotkę.

opolanka
13-07-2011, 17:39
Ja mam Jakoba i to jest to!!!
Wspaniale nosi nic się nie obsuwa
Szybko się mota :wrapmom::wrapmom::wrapmom:

:love::love: