PDA

Zobacz pełną wersję : Luśka unocnikowiona. :D



petisu
06-04-2008, 13:24
Trzeci dzień dopiero, ale to raczej już na stałe. Poprostu załapała i tyle. Mieliśmy tylko jeden wypadek, ale zabawa z tatusiem naklejkami wciąga....cóż poradzic. :) Nawet pielucha po nocy suchutka (to już od jakiegoś czasu, tylko potem i tak wszystko w pieluchę szło, albo na podłogę). Z kupą jeszcze trochę problem, ale nie ma się co śpieszyc, to od urodzenia był drażliwy temat. :)
Nawet nie musimy przypominac, sama mówi, albo sama idzie do łazienki, ściąga majtki, spodenki i siada na nocnik.
No dumna jestem przeokropnie, bo nic tego nie zapowiadało. Najwyraźniej w końcu dorosła do tej decyzji.:D

ithilhin
06-04-2008, 14:36
:jump: :bliss: :applause:

ko-zo
06-04-2008, 18:52
gratulacje!
mogę ci tylko pozazdrościć.... :D

czukczynska
06-04-2008, 19:30
Gartulacje :D .Jest się z czego ciewszyć.
Trochę się pośmialam,no na moją starszyznę mówimy też Luśka.No,ale ona już od 7 lat jest unocnikowana :wink:

Morita
06-04-2008, 20:10
No super!!!!

mayetschka
06-04-2008, 21:28
Gratuluję i... zazdroszczę... U nas 0 powodzenia :(

Anna Nogajska
06-04-2008, 22:54
gratuluję, gratuluję :):) to naprawdę duuuże osiągnięcie w życiu takiego malutkiego człowieka. macie prawo być z siebie dumne:):):)

petisu
06-04-2008, 22:58
No czas był najwyższy ;) Luśka 2 tygodnie temu skończyła 2 lata.

Pomimo tego, ze Lulu jest bardzo samodzielna (zosia-samosia) i dużo mówi, to dopiero wyjście z pieluch uświadomiło mi, ze moje dziecko jest już takie duże!

Dziękujemy za gratulacje. :D

Ruda
10-04-2008, 12:59
Gratuluje!! Za parę miesięcy i ja zacznę akcję nocnikowania:) Tylko pojęcia nie mam jak mi pójdzie, bo nocnik dla Hani nie jest do siadania i załatwiania sprawy, tylko... do wrzucania do wanny :) No pojęcia nie mam skąd jej się to wzięło :)

Agmani
20-04-2008, 15:41
Petisu, jak sie nazywa Twoja Luska? Widze, ze tez mowisz na nia Lulu, jak ja na swoja core. Moja jest akurat Luisa i inna Lulu widze w PL pierwszy raz wlasnie u Ciebie :) . Zdradzisz, od jakiego to pelnego imienia?

A unocnikowienia gratuluje, my jeszcze troche walczymy (ale generalnie jest coraz lepiej, nasza Lulka dzisiaj konczy 20 miesiecy). Mam nadzieje, ze wszystkie Lulki sa tak zdolne jak Twoja :lol:

buns
20-04-2008, 17:28
GRATULACJE i BRAWA dla LUSI:) :applause: