PDA

Zobacz pełną wersję : dylemat z pouchem pomocy!Q



b.szczelna
29-09-2009, 15:41
Mam LB S i XS.
W S mi przyluźno, musze podtrzymywać.
w XS mi ciasno, boli ramię, Mała siedzi zdecydowanie NAD biodrem.nie wiem czy się zmiesci jak troszke urośnie, obie musimy być w cienkich ciuchach inaczej az ciśnie.

Musze dzis zdecydowac, który pouch ze mna zosataje no i skłaniam się do S chociaz w XS stabilniej to wszystko wygląda.ale RAMIE BOLI!

jakies te, no, RADY?;))

Eyja
29-09-2009, 15:57
tak to już z tymi pouchami niestety jest.
prawidłowo Hania powinna siedzieć w Twoim wcięciu w talii, czyli lekko nad biodrem. pokombinuj jeszcze z ułożeniem/wywinięciem poucha na ramieniu na różne sposoby. trudno dopasować rozmiar.
ja uwielbiam pouche i najukochańszy mój, to jednak pouch uszyty na wymar przez Petisu. najwygodniejszy ze wszystkich:)

kammik
29-09-2009, 15:57
A zrobienie skrzydełka w eSce nie pomaga?

odynka
29-09-2009, 16:58
możesz go ew dać którejś z dziewczyn do zwężenia? a XS jaką masz? bo może bym pokolejkowała;) foty wrzuć w jednym i drugim...

b.szczelna
29-09-2009, 20:04
XS mam od Karolinki, Ona sprzedaje.Chyba jednak w S mi wygodniej, to skrzydełko wywinięte na maksa i troszke luzu zostaje ale w XS zero luzu no i ramie mnie booli no;/ Odynko, gdybyś chciała Lucky Baby Eden, Karolinka chciała 80zł. To bym Jej nie odsyłała jakbym się nie dogadała tylko już Tobie posłała.Gdybym się nie polubiła z nim, bierzesz?