PDA

Zobacz pełną wersję : chusta polarowa calin bleu



babolek
04-04-2008, 17:59
nie wiem czy ktoś już o niej pisał ale ja nie mogę nie napisać (mimo tego ze rzadko się udzielam na forum) :) dostałam w prezencie nowa polarową chustę calin bleu zakupiona jak się okazuje na chustomani ... trochę leżała na półce no bo jak to nosić dziecia w polarze skoro mam plecionki, miętki no i poucha. Wypróbowałam przez przypadek bo śpieszyłam się do kina bardzo i tak mi pod rękę wpadła, na parkingu w kinie strach mnie obleciał no bo przecież nie przetestowana a wydawała się jakaś dziwna, węższa i końce zwężone i zaokrąglone, zamotałam franka z przodu żeby wszystko mieć w razie czego pod kontrola. mój skarbek waży jedyne 12 kg i nawet sobie nie wyobrażacie jak byłam zdziwiona, że nie czuje ciężaru tak jak w plecionej. polar niesamowicie się poddaje a przy tym jest bajecznie mięciutki ... jestem tak zachwycona tym mega prostym rozwiązaniem :) w sumie zastanawiałam się nad właściwościami tej chusty, to w sumie dzianina wiec rozciąga się równomiernie we każdym kierunku tak jak tkanina pleciona skośnokrzyżowo. Ja jestem na TAK i polecam wszystkim do noszenie słodkich ciężarków !!!

serafinka
04-04-2008, 21:00
o kurde ja pierwszy raz słyszę o polarowej

Ananke
27-09-2009, 16:47
Podnosze, bo znalazlam w przystepnej cenie i kusi mnie szara z pomaranczowym panelem. I nie wiem co robic. Na irlandzkim forum znalazlam entuzjastyczna opinie, ale tylko jedna. Dziecko urodzi sie na poczatku lutego,wiec nie wiem czy jest sens kupowac. Mial ktos ja jeszcze? Poradzcie.

Agnen
27-09-2009, 17:02
Ja troch w niej nosiłam i mi się podobało. Młoda była wtedy lżejsza, ale chusta nosi naprawdę fajnie i bez problemu zastąpi elastyka na początek (polar też jest trochę elastyczny. Tylko grzeje. W lutym jeszcze trochę w niej ponosisz tylko pamiętaj żeby siebie i dziecia cienko ubierać.

Ananke
27-09-2009, 17:05
Hmmm, no wlasnie, tu w lutym jest ok 5 stopni, w marcu juz dochodzi do 10-15. Chyba jednak odpuszcze i kupie elastyka Moby Wrap na poczatek. A ta polarowa jest mocno rozciagliwa? Do ilu miesiecy by sie nadawala?