PDA

Zobacz pełną wersję : ebook: "Odpieluchowanie bez przemocy"



Kinga
24-09-2009, 01:15
Witam :)
jeszcze nic nie pisałam w tym dziale forum, dlatego zaczynam od powitania.
Zachęcona przez AnnęmamęAlexa wrzucam - jako mój wkład w treść tego działu - link do darmowego ebooka "Odpieluchowanie bez przemocy, czyli 5 sekretów łagodnego pożegnania z pieluszkami".
Jest to poradnik na temat Naturalnej Higieny Niemowląt (EC) w wersji dla starszaków (czyli maluchów od 6 miesięcy w zwyż). Mam nadzieję, że Wam się przyda:
http://www.chusta.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=16&Itemid=29

Miłego czytania!

Pozdrowionka serdeczne,
Kinga

Iwka
24-09-2009, 08:19
O, bardzo dziękujemy! Mi się na pewno przyda, a z następnym pewnie zacznę wcześniej :)

Aloha
24-09-2009, 08:59
Pomysł z e-bookiem super, czy można będzie podać dalej (niezarejestrowanym na forum mamom)?

Kinga
24-09-2009, 09:39
Tak, można ten link do ebooka, który podałam przekazywać dalej. Niech idzie w świat i szerzy ideę :)

Z prawnego punktu widzenia tekst jest dostępny na tzw. licencji CC (treść licencji dostępna po kliknięciu):

http://i.creativecommons.org/l/by-nc-nd/3.0/pl/88x31.png (http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/)
"Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska (http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/pl/)."

Dajcie znać jak Wam się podoba ;-) (mam na myśli ebooka, nie licencję... :lol: ).

ewinka
24-09-2009, 09:59
Witaj Kinga! Jak się cieszę, że też tu jesteś :) Na Twoim forum ukrywam się pod nikiem "ewik". Fajnie, że także i tutaj możemy się spotkać :hello:

PS. Miałam Ci dziś właśnie pisać, że moja Tusia zaczęła wreszcie wołać "ee" :mrgreen:

Kinga
24-09-2009, 10:11
:lol: Dzielna Tusia! :applause::applause::applause:

ewinka
24-09-2009, 19:20
Kinga, a czy to Twoje Szkraby na okładce?? Cudo!!!!

mamka_klamka
24-09-2009, 20:04
Witaj Kinga. Fajnie, że jesteś tutaj. Ja dziękui Twojemu forum zaczęłam stosowć NHN u mojego sześciotygodnioweg synka. Jestem baaardzo zadowolona. Dzięki za tego ebooka, prześlę go siostrze, która ma dwóch pieluchowców i bardzo sie dziwi moim poczynaniom z Krzysiem. Może to ją przekona, że można inaczej.

Anna Nogajska
24-09-2009, 20:17
kinga: dzięki za ebooka :) z wielka przyjemnością poczytam.

A najbardziej mi się podoba opis przy Twoim nicku "chustonówka" :mrgreen:

ewinka
24-09-2009, 20:31
kinga: dzięki za ebooka :) z wielka przyjemnością poczytam.

A najbardziej mi się podoba opis przy Twoim nicku "chustonówka" :mrgreen:

No właśnie! Ja też się z tego zaśmiałam :D Może by tak jakąś petycję do Administratorek wystosować, żeby Kingę i Ciebie Aniu, uznać od razu Chustolożkami :mrgreen:

Kinga
24-09-2009, 21:12
Kinga, a czy to Twoje Szkraby na okładce?? Cudo!!!!

:mrgreen: tak, to siusianie synchroniczne moich babeczek :lol:



Cytat:
Napisał annamamaalexa http://www.chusty.info/forum/images/ladangbaru/buttons/viewpost.gif (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?p=363417#post363417)
kinga: dzięki za ebooka :) z wielka przyjemnością poczytam.

A najbardziej mi się podoba opis przy Twoim nicku "chustonówka" :mrgreen:

No właśnie! Ja też się z tego zaśmiałam :D Może by tak jakąś petycję do Administratorek wystosować, żeby Kingę i Ciebie Aniu, uznać od razu Chustolożkami :mrgreen:


:lol::lol::lol: nie, no bez przesady, wszyscy równi wobec licznika. Swoje trzeba nastukać, nie ma wyjścia :lol::lol::lol: Chociaż fakt, że dość powoli mi to idzie, no ale co zrobić, czasu na forumoprzyjemności mało...

ekomummy
24-09-2009, 22:56
Dziękuje bardzo za ebooka. Przeczytałam "od ręki". Świetnie napisane i piękne zdjęcia. Fajnie, że zamieściłaś zdjęcia małej Uli wysadzanej. Czasami ciężko wyobrazić sobie takie małe dziecko "wysadzane". A wygląda to "ciepło". Szczęsliwa mama i szczęśliwe dzieci. Czego potrzeba więcej...............

Pozdrawiam :hello:

Pondo
25-09-2009, 09:32
O ja..
a nie ma dla młodszych dzieci?:)
Obmyślam plan aby z dniem pierwszego października...lubię daty i kroki milowe zaplanować:)
idę wertować nowe forum:)

Kinga
25-09-2009, 10:51
O bardzo malutkich i również o dużych dzieciach jest książka drukowana "Pożegnanie z pieluszkami". A ebook "Odpieluchowanie bez przemocy" to taki poradnik specjalnie pod kątem zastosowania NHN w przypadku starszaka :)

Kasia.234
25-09-2009, 12:12
Również dziękuję za ebooka. Przeczytałam od razu całość i tak sobie myślę, że chyba najtrudniej jest zacząć, później jest już coraz łatwiej :) Piszę tak, bo obiecałam sobie już jakiś czas temu, że spróbuję i ciągle to odwlekałam :( Ale zaraz mój synek się obudzi a miska już czeka przy łóżku :D

madaleine72
25-09-2009, 12:51
Idę czytać ;-)
Dzięki Kinga !

Kinga
25-09-2009, 13:14
Ale zaraz mój synek się obudzi a miska już czeka przy łóżku :D

:lol: widzę, że ebook działa piorunująco szybko :applause:
życzę udanego dogadywania się z synkiem na temat miski! :thumbs up:

rangiroa
25-09-2009, 13:27
hej Kinga, czytalam Twoja ksiazke pozegnanie z pieluszkami i stosuje NHN od 2tyg zycia mojej coreczki. Przeczytam sobie tez tego e-booka(wiem ze On dla starszakow, ale napewno cos sie przyda)

Goswiek
25-09-2009, 13:43
Super Kinga, że tu jesteś, nosiłam Madzię w Twoim elastyku :)

Dzięki za ebooka, wysadzam Maję z sukcesami od miesiąca, ale muszę jakoś przekonać Madzię, bo moja dwulatka uznaje, że nie jest to jej do niczego potrzebne (innych rzeczy, "ważnych" dla niej uczy się w mgnieniu oka ;))

brassika
25-09-2009, 14:21
Kingo, piękne dzięki z e-booka!
Przeczytane!
I mam nadzieję, ze teraz z większą konsekwencją uda nam się się łapać siuśki :ninja: ;-)

Kinga
28-09-2009, 11:13
Dziękuje bardzo za ebooka. Przeczytałam "od ręki". Świetnie napisane i piękne zdjęcia. Fajnie, że zamieściłaś zdjęcia małej Uli wysadzanej. Czasami ciężko wyobrazić sobie takie małe dziecko "wysadzane". A wygląda to "ciepło". Szczęsliwa mama i szczęśliwe dzieci. Czego potrzeba więcej...............

Pozdrawiam :hello:

Właśnie pracuję nad kolejną porcją naocznych przykładów wysadzania :)
Jak tylko uda mi się to dopracować, to natychmiast dam Wam znać tutaj na forum! :)