PDA

Zobacz pełną wersję : MT / podaegi



doominikaa
02-04-2008, 09:27
przeszukałam forum, nie znalazłam. czyli albo nikt nie zadał tego pytania, albo jest tak głupie, że ojej.
pragnę! bardzo zakupić coś dla Mateusza - 2,5 roku, 15 kg.
myślałam, ze chcę MT, trochę próbowaliśmy takiego made by Oppamama, fajnie było, ale jak czytam o waszych zachwytach wyrobami Nelles... hmm...
I postanowiłam podejść do tego pragmatycznie, odrzucając emocje (hehe, ale bzdurka)
Więc szukam czegoś, co ponosi mojego chłopaka wygodnie, bardzo wygodnie i na długich dystansach, bo się sporo po górach włóczymy.
Dlaczego MT?
Dlaczego podaegi?
helpunku!

polaquinha
02-04-2008, 10:56
Dominika, czy MT czy pod to chyba dosc indywidualna sprawa.

Pod dlatego że zamiast 4 pasów masz 2. I tylko jeden węzeł - jak w wiazance. Jak już się połapiesz o co chodzi to jest bardzo prosty w obsłudze.
Jesli chodzi o MT, to przy dobrze uszytym (patrz: wypełnienie biodrowe) masz fajny komfort noszenia. Mówię Ci to wypełnienie biodrowe to jest podstawa w MT! Warto za to dopłacić u szyjących dziewczyn.
Z drugiej strony Hanti zamówiła u Nelles takiego poda z wypełnianymi pasami na prawie całej długości więc ten komfort przeniósł się równiez pod pupe dziecka :)

Mój podzik jest uszyty z takiego specjalnego materiału, który fajnie pracuje. Jeśli chcesz, to chetnie Ci go pożyczę, to sobie potestujesz i zobaczysz co wolisz.

Masz jeszcze opcje krótkiej wiazanki na plecaczek i nosidło ergonomiczne lub papatum toddler (to jest pierwsza pozycja na mojej liscie zakupów-w góry chyba bedzie super trza podpytać Kajkasz)

Pozdrawiam,
Paula

Linda
02-04-2008, 11:51
Tak, czy pod czy MT to sprawa indywiduanej preferencji.