PDA

Zobacz pełną wersję : To i ja :)



scharon
02-04-2008, 08:28
Witam ,mam na imie Monika i mimo ,ze juz troszke jestem na forum dopiero teraz oficjalnie chcialam sie przywitac (mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle??) i napisac kilka slow o nas.
Mam dwoch synow starszego Jakuba (7lat)i najmlodsza pocieche, prawie rocznego Filipka.Nosze odkad skonczyl 3 tygodnia .
Przygoda moja zaczela sie od forum gazetowego na ktore dalaczylam skolei dzieki forum kwietniowego.
Przegladalm wszystkie stronki z chustami ,pytalam sie dziewczyn z forum ,ktore z mila checia odpowiedzialy na moje pytania.I tak zaczelismy od poucha z chusty.pl,szybko jednak doszlismy do wniosku ,ze potrzebne mi jest jeszcze "cos",i tak po kilku dniach pojawil sie u nas hopp salzburg.
Uczylam sie wiazac sama ,dzieki naprawde dobrej instrukcji z hoppa,jak i instrukcjom ktore znalazlam w necie.

Mam nadzieje ,ze jeszcze dlugo bede mogla czerpac przyjemnosc z chustonoszenia :)

Pozdrawiam wszystkich rodzicow i dzieci.

ps.Jestem bardzo wdzieczna ,ze trafilam na fora chustowe ,sa to kopalnie wiedzy :D
Zastanawiam sie tez czasami jak radzilabym sobie bez chusty :?: :?: :?:

kamaal
02-04-2008, 08:32
Mamę prawie rocznego Filipka wita mama prawie rocznej

landa
02-04-2008, 09:38
Witaj sharon :D :D :D

agata_t
02-04-2008, 09:40
witaj :D

lidka
02-04-2008, 19:26
Cześć :)
Ja też mam 7 letniego Jakuba :)
I tez jestem ze Śląska
pozdrawiam

Vega
02-04-2008, 20:25
Witamy :) Rozgość się i zarezerwuj jakiś miesiąc na przekopanie się przez całe forum :)

alawuwu
09-04-2008, 22:54
Witam koleżankę z niedaleka :D Żory kojarzą mi się z jednym ... zawsze w drodze z Cieszyna do Katowic Żory są przystankiem na cycusiowanie Gosi i McDonalda dla większego dziecia- męża :lol:

alhana
10-04-2008, 08:00
Witam:)
Przez Zory bardzo czesto przejezdzam:) Lubie to miasto, nawet na USG polowkowe tam jechalam:)
Tez zazwyczaj na Mc Donalds sie na frytki zatrzymuje:) Mel zazwyczaj spi w zorach. Zaliczajac kolejna trase Brenna - Gliwice

scharon
18-04-2008, 11:02
To bardzo sie ciesze ,moze zatrzymasz sie chwilke dluzej i wpadniesz na kawusie :?:
Ja od mc donalds mieszkam niedaleko,w zasadzie zaraz za swiatlami w bloku :)
Wiec z mila checia zapraszam :D