PDA

Zobacz pełną wersję : mam moje Indio rubinrot!!!



agata_t
01-04-2008, 18:23
Dziś przyszło moje Indio rubinrot od Donkaczki (dziękuję!!!) Jest zupełnie inne w dotyku niż moja Inka, takie bardziej szmatowate, fajnie miękkie, podatne, ale jednocześnie takie "mięsiste", ma szorstką fakturę, pierwszy raz mam w ręku Indio, więc trudno mi nawet te wrażenia opisac. Mota się też zupełnie inaczej, generalnie musze się przyzwyczaic :lol: I jest sporo krótsze od storcza, choc oba rozmiar ten sam, ale to dla mnie akurat dobrze, bo ogony choc trochę krótsze wreszcie mam. Kolor bardzo ciekawy. Jak wyciągnęłam z koperty to średnio mi się spodobał, taki buraczkowy mi się wydał.

aggie
01-04-2008, 19:12
Szczesciaro - slinilam sie na to Indio, ale kasy na chusty nie mam :(

olgap
01-04-2008, 20:54
Gratuluje nowego nabytku. Dawaj fotki :D

mart
01-04-2008, 20:56
hihihi, ja tez już mojego mam 8)) 8)) 8)) 8))
też donkaczkowy, z przystankiem u irlaaa.
jest bosssssssski!

stokrotka
01-04-2008, 21:00
No to jest już nas dwie z rubinrotem i do tego z Wrocławia ;)

mamazo
01-04-2008, 21:46
Ha ha! Ja też od dziś mam moje wymarzone Indio... rubinrot... od DonKaczki! Zatem widzę, że jestem w klubie.
Wcześniej miałam taką chustę ekonomiczną, czyli kawał materii z Ikea, ale wpijało się toto i niezbyt układało. Więc po długim namyśle zakupiłam Indio.
Zamotałam się na spacerku i było super i o niebo wygodniej. Mała też zachwycona. A później w domu namówiłam moją prawie 3 latkę, że ją wezmę w 2X, najpierw piszczałami zwiewała, a później nie chciała zejść. A jak już zeszła, to kazała sobie zamotac i nosiła misia. Łatwe to to motanie nie było, bo chustę mam 5,2 metra, a dziecię niewielkie.
Doświadczenie w innych wiązaniach mam zerowe, zatem w czwartek śmigam do Stu Pociech po fachowe porady.
Jedyne co mnie przeraża w tej chuście, to to, że jest taka grubaśna, mięsista i ciężka. Chyba będę musiałą trochę przypakować :wink:
Pozdrawiam i będę donosić o sukcesach i porażkach!!!

agata_t
01-04-2008, 22:05
To chyba musimy klub rubinrot założyc :lol: Dużo nas, super :D

Bialawanilia
21-12-2012, 12:06
Dziewczęta poradźcie...czy rubinrot będzie dobry dla debiutantki? I czy rzeczywiście jest taki gruby? Szukam jednej uniwersalnej chusty :-)

Judyta
21-12-2012, 12:52
Dziewczęta poradźcie...czy rubinrot będzie dobry dla debiutantki? I czy rzeczywiście jest taki gruby? Szukam jednej uniwersalnej chusty :-)

Skoro już tu jesteś to powinnas wiedzieć że nie ma czegoś takiego jak jedna uniwersalna chusta ;) a w temacie nie pomogę, nie widziałam na żywo, ale na zdjęciach jest cudna

Mary-Anne
21-12-2012, 13:26
Bardzo gruba nie jest, nawet ta stara, a nowe Indio ponoć są własnie cieniutkie.

truscaffka
21-12-2012, 14:15
o rany, jaki stary wątek i stare nicki :)

Gundi
21-12-2012, 14:38
W życiu Indio nie macałam, ale tego typu opisy (jak w pierwszym poście) sprawiają, że od początku mojego chustowania marzy mi się ta chusta.... Aż się boję, że mi dziecko wyrośnie, a ja jej nie będę miała :cry:

aliona
21-12-2012, 14:50
Bialawanilio, rubinrot będzie dobry dla debiutantki. I nawet uniwersalny może być. Chyba że dzieć osiągnie bardzo słuszną wagę, wtedy będzie szukac jakiegoś super szmatana.
Nie wydaje mi się, że rubin był jakoś bardzo gruby. Raczej średni.
To była jedna z moich pierwszych chust, miałam już dobrze złamaną. Bardzo polecam.

Bialawanilia
21-12-2012, 15:30
Super :-) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Bardzo mi pomogłyście. Zastanawiam się nad rubinrotem właśnie już złamanym :-)
A wątek rzeczywiście jest stary jak się popatrzy na daty. Odkopałam go, by nie zaśmiecać nowym wątkiem :-)

A czy ten rubin wpada choć troszkę w bordo? Bo ja wolałabym bordo ;-) ale indio chyba takiego nie ma, a nawet jak jest to pewnie limit i cena z kosmosu ;-)

katsos
13-01-2013, 22:06
To i ja odświeżę wątek, poszukując chusty dla noworodka.
Stworzyłam sobie taki obraz indio rubinrot, że jest to chusta mięciutka, milutka właśnie dla noworodka :) (a poza tym ten kolor :love:). Jednocześnie, znalazłam też wzmiankę o szorstkości. Zatem... jak to jest? Powiedzmy w porównaniu do bawełnianych pasiaków Natibaby (dlatego że waham się pomiędzy tymi).
O ile, oczywiście, można je porównać pod kątem "miękkości".

yvona
10-02-2013, 14:06
Czy to jest to samo co to: Didymos Indio 1975 Gold Ruby

sorry, skopiowalam z netu i takie grube mi wyszlo. Wlasnie kupilam nowke, szostke i bardzo jestem ciekawa jakie jest na zywca :)

Mam nadzieje, ze sie polubimy.

amst
10-02-2013, 14:20
yvona OS gold-ruby jest taki:

http://wovenwrapsdatabase.com/i/n/o/l/1975rubingoldleinen.jpg

a rubinrot jest taki:

http://trage-shop.at/shop/images/stories/virtuemart/product/tt%20indio%20rubinrot%2024.jpg

yvona
11-02-2013, 02:19
Aha, widze roznice. Mam to pierwsze, tzn. jak przysla to bede miala ;)
Oba sliczne IMO :)

dominiq
12-02-2013, 22:33
A czy on trochę w róż wpada? Bo widziałam zdjęcia, gdzie na amarant wyglądał :hmm:

Fusia
12-02-2013, 23:04
stanowczo lekko wpada w róż