PDA

Zobacz pełną wersję : mój pod by Nelles :-)))))))



Eyja
31-03-2008, 20:18
dzisiaj odebrałam z poczty. zamotałam Michała w kieszonke i szczęka mi opadła. ciężaru Michala nie czuć w ogóle, mięciutko i wygodnie, łatwo zawiązać :P
i takie sliczne :lol:
Michał zachwycony, wtulił się w mame i spokojnie siedzial, bez wiercenia. potem zasnął, a dzisiaj straszna maruda z niego :roll:
mój nabytek to indio wiśniowe 3 , do obejrzenia oczywiście na stronie Nelles :wink:
fotek wkleić nie mogę, bo my sami w domu dzisiaj. więc pewnie dopiero za jakis czas trafi sie okazja do focenia.

Nelles wielkie dzieki :P :P :P

ps. i torebka naprawdę fantastyczna :!: :!: :!:

doominikaa
31-03-2008, 20:39
o, a jak to załatwiłaś? bo ja wysłałam nelles maila to dostałam zwrot...

nelles, jak czytasz to do Ciebie pytanie - jak się z Tobą skontaktować?

Eyja
31-03-2008, 20:48
załatwiłam mailem :P

Skoki
31-03-2008, 21:11
Ada, pisz tak, zebym zrozumiala, jaka Nelles (moze w innych watkach cos bylo, a ja poczatkujaca na tym forum). Indio wisniowe 3? A co to 3? Dlugosc? Co to za strona nelles, jaki adres, co tam jest?

tulipowna
31-03-2008, 21:11
o matko ada piekny ten pod!!! sliczny kolor! widze, ze czerwienie, to twoje barwy :) juz sobie wyobrazam, jak super wygladacie :)
no i oczywiscie palam w tej chwili najszczersza na swiecie zazdroscia! :lol: :oops: :lol: :oops:

Eyja
31-03-2008, 21:19
Ada, pisz tak, zebym zrozumiala, jaka Nelles (moze w innych watkach cos bylo, a ja poczatkujaca na tym forum). Indio wisniowe 3? A co to 3? Dlugosc? Co to za strona nelles, jaki adres, co tam jest?

http://www.podaegi.pl/index.php?option= ... &Itemid=35 (http://www.podaegi.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=1&Itemid=35)
Magda - tutaj stronka nelles i wszystko o podegi :wink:

Tulipanku - specjalnie dla mnie Ania szla kupic wiśniowy sztruks, bo nie miała :twisted:

Skoki
31-03-2008, 21:36
Nie widze tam cen - ile to kosztuje?

Eyja
31-03-2008, 21:51
a to już zależy od materiału, od rodzaju poda i różnych opcji "na życzenie" ;)
musisz pytać nelles na priv.

ten niebieski Blue Flowers był wystawiony przez Nelles za 140 zł.

julka_as
31-03-2008, 22:34
Piękny ten Twój podzik!!!
Miłego noszenia :)

nelles
31-03-2008, 22:36
o, a jak to załatwiłaś? bo ja wysłałam nelles maila to dostałam zwrot...

nelles, jak czytasz to do Ciebie pytanie - jak się z Tobą skontaktować?

ponoć byłk taki dzien że maile ode mnie wracały - już chyba w porządku. A jakby był problem to można do mnie pisać też na nelles@interia.pl albo tutaj na priv.

Ada cieszę się że dotarło - nawet nie zdążyłam napisać że wysłałam :D . Ciągle nie mogę wykminić czemu mi się zdjęcie środka Twojej torebki nie wyświetla:roll:

Eyja
31-03-2008, 22:37
Ciągle nie mogę wykminić czemu mi się zdjęcie środka Twojej torebki nie wyświetla:roll:

dzisiaj juz sie wyswietla :lol:

agata_t
31-03-2008, 22:40
przepiękny!!! Ada, mam nadzieję, że będzie okazja do obejrzenia go na żywo:)

Eyja
31-03-2008, 23:14
Agata, jak tylko pogoda sie ustabilizuje to może w plenerze jakies spotkanie uda sie we Wrocławiu zorganizowac :?: :P do tego czasu oprócz poda jeszcze i MT by Ania Wroba sie pochwalę :wink:

nelles
01-04-2008, 00:18
Ciągle nie mogę wykminić czemu mi się zdjęcie środka Twojej torebki nie wyświetla:roll:

dzisiaj juz sie wyswietla :lol:

no to nieźle - w takim razie nie wiem co zrobiłam że się "naprawiło" :lol:

Ruda
01-04-2008, 07:47
Że tak powiem wszystkie pody z serii INDIA są przepiękne :) Gratulacje dla wykonawczyni i właścicielki nowego nabytku :lol:

polaquinha
01-04-2008, 08:26
Adriana - Twój pod jest CUDNY!!! Gratuluję udanego nabytku!

Nasza kochana, zdolna Nelles - cobyśmy bez Ciebie zrobiły?
:D

agata_t
01-04-2008, 08:36
Agata, jak tylko pogoda sie ustabilizuje to może w plenerze jakies spotkanie uda sie we Wrocławiu zorganizowac :?: :P do tego czasu oprócz poda jeszcze i MT by Ania Wroba sie pochwalę :wink:

Tak, tak, tak :D Musimy się wreszcie umowic. Ja tez się przymierzam do MT i moze poda jak Hanka podrosnie. I chcę się nauczyc plecaczków!!!

alhana
01-04-2008, 09:22
Sliczny:) I w Twoich kolorach

nelles
01-04-2008, 11:53
Adriana - Twój pod jest CUDNY!!! Gratuluję udanego nabytku!

Nasza kochana, zdolna Nelles - cobyśmy bez Ciebie zrobiły?
:D

:oops:

olgap
01-04-2008, 22:17
Ada śliczny podzik. A na spotkanko tez chętna jestem.

Linda
01-04-2008, 23:48
A do nas doszedl pod od Nelles, ale nie dla nas, tylko dla mojej kolezanki z UK. Szczeka mi opadla jak zobaczylam to cudo od Nelles :roll: Sliczny pod, piekne wykonanie, a ta torebeczka to cudo.

węgielek
02-04-2008, 17:38
mam nadzieje, ze i ja wkrotce pochwale sie podem by nelles :lol: