PDA

Zobacz pełną wersję : Oppamama



Jazzoo
29-10-2007, 01:06
Zapraszam do dyskusji/recenzji wszystkich chust Oppamamy. :D
Zalety, wady...
Jak sie w niej nosi, jak sie material uklada...
Jaka jest Twoja opinia?

dioneja
29-10-2007, 11:25
z asortymentu OPPAMAMY najbardziej polecam fantastyczną i baaardzo wygodną chustę kółkową.
jej niewątpliwą zaletą jest świetnie przemyślane "ramię", które idealnie rozkłada ciężar niesionego dziecka na ramieniu noszącego. w żadnej chuście kółkowej nie odzuwałam takiego komfortu, jak w tej!
niezastąpiona przy małym dziecku, przy staszym świetnie sprawdza się na krótkich dystansach.
dostępna cena, piękne wzory.

Kanga
29-10-2007, 12:53
bardzo fajna.. moim zdaniem najlepsza kółkowa dostepna na polskim rynku.
teraz widzę, ze oppa wprowadziła do produkcji slingrings. to spowoduje, że jeszze lepiej będzie się prezentować :)

aa jeszze jedno .. lepsze są dla mnie te z grubszych materiałów.. te cieńsze ( w stylu zółtej krążącej) chyba się gorzej dociąga.

kajkasz1
29-10-2007, 22:51
No i co ja mogę dodać? Mam jedną Oppę kółkową i dwa MT-je. Z wszystkich jestem zadowolona.
Pierwszy MT jest cudny, kolorowy i sztywniejszy od innych - specjalnie dla mnie. Jestem z nim emocjonalnie związana i zastanawiam się, komu go przekażę, jak mi Kuba z noszenia wyrośnie.
Drugi, szyty latem, też jest super -cienki, przewiewny, z długimi pasami.
Kółkowa jest rewelacyjna - faktycznie najlepsze i najwygodniejsze ramię, z jakim się zetknęłam. No i prześliczne materiały.
No i nie do przecenienia fakt - nasze polskie producentki są bardzo miłe i z radością dzielą się wykrojami, linkami, zdobytą wiedzą. A Marta o kółkowych, MT-jach i pouchach wie naprawdę wiele.
Dzięki Marto!

visenna2
30-10-2007, 14:49
Świetne ramię :) Baaaardzo wygodna, prosta w obsłudze, kompaktowa:) Super :)

Magme
13-11-2007, 16:50
świetna chusta kółkowa - mam od niedawna, ale jestem autentycznie zachwycona:)
błyskawiczna w zakładaniu i zdejmowaniu co przy moim niezdecydowanym chwilami synu bardzo się przydaje
bardzo ładnie się reguluje, można ją dociągnąć pasmo po paśmie na medal, materiał dobry jakościowo i co dla mnie ważne dosyć cienki przez co chusta zajmuje malutko miejsca
Mt super - bardzo wygodny, solidny, nie ma strachu że się coś urwie
w ogóle chusty bardzo porządnie odszyte :)

problemkind
24-11-2007, 21:46
mam mei tei. tez szyty na zamowienie. panel na calej dlugosci-tu posilkowalam sie MT kajkasz.

na pocztatku pasy byly za krotkie, ale po naciagnieciu maja juz odp. dlugosc.

wykonany jest staranne, kolor panelu lepszy niz ten na zdjeciu.

Polecam zarowno produkt jak i producenta

buns
07-01-2008, 16:41
Błękina długa wiązana to nasza pierwsza chusta, potem był hopp. Jestem bardzo do pierwszej chusty przywiązana:) Chociaż muszę przyznać że teraz głównie w MT i hoppie nosimy.

sabcia
12-02-2008, 15:51
Mam kółkową Oppamamę z cieniutkiej Ikeowskiej bawełny. Jest naprawdę świetna, dociąga się dużo lepiej niż grube tkane kółkowe chusty. Będzie świetna na lato jak już moja Zuzka zacznie stawiać pierwsze kroki.

kajkasz1
12-02-2008, 18:55
Kolejna nasza kólkowa Oppamama jest z tej nowej "lnianej" serii. Bardzo dobry gatunkowo materiał, ściśle tkany len, będzie idealny na lato. A kolorystyka też bardzo ciekawa. Zachęcająca i kusząca.
http://images34.fotosik.pl/138/621663b2d5f4a78a.jpg

agrescik
12-02-2008, 19:15
Kajkasz napisała
..Bardzo dobry gatunkowo materiał, ściśle tkany len, będzie idealny na lato. A kolorystyka też bardzo ciekawa. Zachęcająca i kusząca."

Mam taką samą, identyczną :D Wczoraj przyszła :lol: moja druga chusta w zyciu!!! Jestesmy na etapie prób.

andziulindzia
12-02-2008, 22:56
Od prawie roku używam z powodzeniem czekoladowej kółkowej od oppamamy i jestem nią niezmiernie zachwycona. Jest piękna, łatwa w użytkowaniu i niezastąpiona na spacerach z dzieckiem, które poznało już uroki chodzenia

kamaal
12-02-2008, 23:07
My tez od niedwana jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ślicznej niebieskiej chusty kólkowej. Nosi sie bardzo dobrze - idealna na krótkie wypady do sklepu albo na chwilę w domu. Łatwa, szybka i przyjemna :)

Klarusia
06-03-2008, 17:48
Czy ta chusta nadaje sie dla noworodka? Zastanawiam sie czy lniany material nie jest za ostry. Prosze o opinie.
Dzieki

lemonka
13-03-2008, 11:58
Ja też zastanawiam sie nad kupnem kółkowej od Oppamammy. W zasadzie juz jestem zdecydowana. Tylko mysle nad kolorem. Kajkasz czy Twoja chusta ze zdjecia to kolor oliwka? Bo taki chyba bym chciała jak zobaczylam na

lemonka
13-03-2008, 11:59
Ja też zastanawiam sie nad kupnem kółkowej od Oppamammy. W zasadzie juz jestem zdecydowana. Tylko mysle nad kolorem. Kajkasz czy Twoja chusta ze zdjecia to kolor oliwka? Bo taki chyba bym chciała jak zobaczylam na

kajkasz1
13-03-2008, 12:03
Tak, moja chusta to oliwka. Na zdjęciach niestety kolor trochę przekłamany, w rzeczywistości bardziej intensywny, ciekawszy. Ja bym jeszcze chciała czerwona i kakao. Zaczarowały mnie te kolory, ale już mało noszę w kółkowej, bo dzieć mi przytył (na szczęście!).
A nosi się świetnie, właśnie beżową dla nowonarodzonego Borysa mojej kuzynki zamówiłam. Polecam, jest ŚWIETNA!

kajkasz1
13-03-2008, 12:04
Tak, moja chusta to oliwka. Na zdjęciach niestety kolor trochę przekłamany, w rzeczywistości bardziej intensywny, ciekawszy. Ja bym jeszcze chciała czerwona i kakao. Zaczarowały mnie te kolory, ale już mało noszę w kółkowej, bo dzieć mi przytył (na szczęście!).
A nosi się świetnie, właśnie beżową dla nowonarodzonego Borysa mojej kuzynki zamówiłam. Polecam, jest ŚWIETNA!

lemonka
13-03-2008, 12:12
Kajkasz bardzo dziękuję :) Czerwona fajniutka a kakao tez niczego sobie. Mnie jeszcze ocean sie podoba i różowa ( ale róż nie dla synka ;) )
Moje dziecko waży troche ponad 6 kilo to chyba jeszcze długo ponoszę w kółkowe? Bo pomyslałam sobie, że w kółkowej lepiej niz w wiązanej w przypadku szybkich i krótkich wypadów do sklepu osiedlowego albo w domu albo szybko po wyjsciu z samochodu. Jak myslisz? A tak w ogóle to widziałam na forum różne zdjecia z Toba i Twoim maluchem :) Masz świetne wszystkie chusty. Ja tez tak chcęęęę... ;) Czuję, że zaczynam sie zarażać a w sumie to dopiero od wczoraj mam wiązankę. Wyprana wieczorkiem i dzis wyprasowana. Dziecie śpi a chusta czeka :)

kajkasz1
13-03-2008, 12:18
Bardzo sie cieszę, że się zaraziłaś, życzę długiej i owocnej "choroby". Jeszcze długo ponosisz w kółkowej, a faktycznie na krótsze wypady jest idealna. Ja nosiłam tylko w kółkowej przez 6 miesięcy zanim odkryłam MT-je i wiązanki, więc wszystko przed Tobą.

Ilonsa
17-03-2008, 23:50
Dzięki dziewczyny za te opinie. Własnie jestem na etapie wyboru mojej pierwszej chusty i wasze wskazówki sa naprawdę cenne. Chyba zdecyduję się na kółkową Oppamamy.

anie5
21-03-2008, 13:44
Nasz pierwsz MT ijest od oppamamy - mielismy go podczas chrztu i na codzien - super!!!
Chusta kolkowa tez cudowna i wygodna - polecam!!!

lemonka
21-03-2008, 14:26
Hej dziewczyny :)
Właśnie wczoraj doszla do mnie kółkowa oliwka. I nie wiem czy sie cieszyć :( Sama chusta swietna bo i kolorek piekny i materiał dobry, ale ja nie umiem w niej nosic synka buuuuu. Nie potrafie jej obsłuzyc a wydawalo mi sie, że to takie proste bedzie. To juz w kieszonce bylo znacznie lepiej za pierwszym razem ( zreszta tez niedawno ). Jak wlożylam synka do chusty to mialam wrażenie, że zaraz mi dołem sie wysunie. No i raz o mały wlos by nie wypadł. Niby dociagałam, włożyłam krawędz pod kolanka, ale chyba cos żle robię bo mi dziecię wypada prawie. No i jakos tak nisko ten mój skarb osiada ( waży jakieś 6 i pół kilo dopiero ). Ogladałam zdjecia w instrukcji i nic mi to nie dalo. Jestem jakaś niezdolna czy co. BUUUU.... Ratujcie bo szkoda mi tej chusty no i malego na moje nieudane próby :(
Wiązałam na brzuchu, na biodrze i plecach. Porażka. A taka fajna ta chusta.

mysza
21-03-2008, 16:06
skad jestes :?:

lemonka
21-03-2008, 19:30
Z Katowic. Niedludo będzie spotkanie chustowe to sie wybiore i może cos podpatrzę :)

kajkasz1
22-03-2008, 08:18
Lemonka, jak osiada i masz wrażenie, że wypadnie to masz po prostu niedociągniętą chustę. On musi być naprawdę dosyć mocno dociśnięta. Jak masz wątpliwosci zrób zdjecie, Oppamama i my spróbujemy pomóc.

lemonka
22-03-2008, 09:32
OK, postaram się coś wrzucic tylko chyba po świetach. Dzięki :) No i wesołych świąt wszystkim :)

pinaska
22-03-2008, 21:09
Lemonka, też mam oliwkową Oppamamę z linii lnianej :D. Może moje spostrzeżenia pomogą Ci ją trochę oswoić :)

Po pierwsze: ta chusta nie jest zielona . Ja do tej pory uważałam, że oliwkowy to odcień zielonego (mój mąż, który jest po eP też :)), no ale oliwkowa Oppamama z pewnością zielona nie jest. Trochę wpada w brąz, trochę w kakao, ogólnie dla mnie piękna i tak, bo się wahałam między tym kolorem a kakao. :?:

Po drugie mega pozytyw :) za kontakt z Martą. Mimo zapracowania znalazła czas, żeby odpowiedzieć na milion moich maili i bardzo poszła mi na rękę w kwestii odbioru chusty.

Po trzecie: instrukcja na płytce mnie rozczarowała. Mam instrukcję do poucha z chusta.pl i jest bardzo rzeczowa, pomocna i NIE TRZEBA internetu, żeby z niej skorzystać. Pogubiłam się w tych wszystkich plikach na CD Oppamamy, a i tak do wiązań potrzebowałam internetowej strony.

Po czwarte (ale zahacza o trzecie :D): Lemonka mnie najbardziej w wiązaniach pomogła strona : http://ellaroo.com. Tam możesz sobie ściągnąć instrukcje do sling (wearing instuctions), łącznie z tym, jak się chustę "montuje" na początku między kółkami. Polecam bardzo.

Last but not least :).
Chusta po oswojeniu wiązań jest po prostu boska !!!.
Wygodna, ramię dobrze wypełnione, po dociągnięciu pas po pasie (materiału) nie ślizga się i nie luzuje. Len jak to len, gniecie się, ale wygląda na prawdę elegancko.

Daję piątkę z minusem za instrukcję :)

lemonka
23-03-2008, 22:48
Pinaska wielkie dzięki zo podpowiedzi :) Co do koloru sie zgadzam - piekny :) Co do kontaktu z Martą też - bardzo dobry. No i niestety co do CD też sie zgadzam, ale grunt, że chusta super i kontakt też :)
Zaraz wejde na stronkę, którą poleciłaś i może cos mi sie rozjaśni w głowie. Jutro postaram sie ponosić malucha w chuscie :)

ania_34
24-03-2008, 10:37
My mamy kółkową chustę Oppamamy od 2 miesięcy - len kolor ocean. Jest bardzo wygodna, ramię szerokie, chusta ładnie się dociąga, materiał gęsty, ale mimo tego w lecie na pewno będzie przewiewna. Len - wiadomo, przy dociąganiu się mnie, ale nie tylko on...
Kolor jest inny niż na zjęciu - ciemniejszy, troszkę miałam mieszane uczucia na początku, ale teraz bardzo mi się podoba. W świetle się rozjaśnia i wychodzi z popielu-szarości niebiesko-turkusowy.
Jakość wykonania bardzo wysoka.
Kontakt ze sprzedawcą świetny - doradzała i odpowiała na wiele dodatkowych pytań :-)
Dla mnie 5!

mysza
30-03-2008, 17:12
zamowiłam kakao kółkową :D
jak dojdzie chetnie podziele sie uwagami

lemonka
31-03-2008, 10:11
No to juz mam zdjęcia. Nadal jakos dziwnie mi sie nosi w kółkowej, ale chyba lepiej niz na początku. Jednak balabym sie wyjść z domu z dzieckiem w tej chuscie bo jakos niepewnie sie czuję. Nadal mam wrażenie, że mały wypadnie jak nie bedę podtrzymywała. W wiazanej tak nie mam. Chyba jednak cos źle robie :(

http://images33.fotosik.pl/199/1954819ec62e0c77.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images23.fotosik.pl/186/2305670a7d52df05.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images34.fotosik.pl/199/aa1e12886eb4bc9a.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images33.fotosik.pl/199/f1502f0e5721e69c.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images28.fotosik.pl/187/13f1e3e36e7f245a.jpg (http://www.fotosik.pl)

kajkasz1
31-03-2008, 10:21
Maluszek siedzi przepięknie, może tylko to kółko wyżej bym przesuneła. A noszenie w kółkowej to kwestia przyzwyczajenia. Jeśli tylko Twój maluch nie próbuje prężąc się wydostać się z chusty to nie wypadnie.
Ładnie wygląda z tej chuście.

marta
31-03-2008, 10:28
lemonka, wszystko jest poprawnie, przynajmniej na zdjęciu. Tak jak pisze Kajka, kółka są za nisko. Przed założeniem chusty stań prosto, potem przygarb ramiona, tuż pod obojczykiem zrobi Ci się "dołek" właśnie tam powinnaś mieć kółka. Jeśli już po włożeniu dziecka kółka Ci się przesunęły, musisz podeprzeć ręką pupę dziecka i wtedy przesunąć całą chustę.

Wrażenie, że dziecko Ci wypadnie, moze być spowodowane za luźnym naciągnięciem chusty, spróbuj naciągnąć nie tylko krawędzie ale materiał na całej szerokości, raz przy razie.

marta
31-03-2008, 10:36
wykasowałam, bo kliknęło mi się dwa razy to samo

lemonka
31-03-2008, 18:04
Kajkasz, Marta dzięki za wskazówki :) Poprawię te kółka. jeszcze jedno pytanie mam - czy zawsze w kółkowej jest tak, że jedna nóżka ( ta po stronie kółek ) jest jakby mniej zachustowana, tzn. mniej materiału jest pod kolankiem?

marta
31-03-2008, 20:00
[b]jeszcze jedno pytanie mam - czy zawsze w kółkowej jest tak, że jedna nóżka ( ta po stronie kółek ) jest jakby mniej zachustowana, tzn. mniej materiału jest pod kolankiem?

Jak poprawisz kółka, problem się częściowo rozwiąże:) a zupełnie się rozwiąże, jak będziesz nosiła małego na biodrze, ale wg. mnie pozycja na zdjęciach jest ok.

lemonka
31-03-2008, 22:04
Jak jest OK to się cieszę :) Dzięki za porady. I za chustę oczywiście też :) Dzis w niej nosilam i mały ani razu sie nie wygiął żeby go wyciagnąć :)

mysza
03-04-2008, 19:40
Wczoraj dostalam, dzis testowalam i generalnie:
1. kolor kakao jest boski, taki elegancki, lekki, letni, piekniejszy niz na fotce
2. chusta pieknie wykonczona z dbaloscia o szczegoly
3. to jest to czego potrzebowalam - zamotalam pierwszy raz i bylo super!!! choc wiem ze nie wszystko jeszcze ok (material jakos mi sie za bardzo jakby zebral i na pleckach malego bylo go duzo mniej niz u lemonki, no i kolka za nisko ale bedziemy cwiczyc no i popatrze na Wasze fotki)
4. jedyny minus (podobnie jak przedmowczynie) za plyte - nie moglam sie w niej polapac, w koncu skorzystalam z innej instrukji

Podsumowujac - POLECAM!!!!!

mysza
06-04-2008, 20:07
jedmo pytanie mam jeszcze
od kiedy mozna nosic na biodrze (jezeli jest jakas granica wogole)
:oops:

lemonka
07-04-2008, 10:40
Chyba jak dziecko juz samo siedzi.

Agnen
07-04-2008, 10:52
Na biodrze - od kiedy dziecko trzyma głowę. Na tej samej zasadzie co w długiej: rączki schowane, materiał dobrze dociągnięty na całych pleckach.

marta
07-04-2008, 11:14
Angen, okazuje się, że na biodrze można nosić już noworodka, taką pozycję w kółkowej pokazywała Urlike na szkoleniu. Dziecko musi być mocno przywiązane do noszącego, i pod karkiem powinno znajdować się około 1/3 szerokości chusty, żeby podtrzymywać główkę.

mysza
07-04-2008, 15:41
dzieki
bedziemy dzis probowac

salgonya
07-04-2008, 22:14
Chustę kółkową Oppamamy mam już od Bożego Narodzenia, ale tak naprawdę dopiero teraz zaczynamy w niej się nosić. Nie bardzo mogłam sobie poradzić z wsadzaniem Matyldy do chusty - dzieć z tych wierzgających i prostujacych nóżki w najmniej oczekiwanym momencie.

grimma
11-04-2008, 12:59
bardzo solidnie uszyta. bardzo wytrwala i bardzo przydatna, zwlaszcza od kiedy wojtus lubi chodzic sobie sam na spacerze i nagle zmecza mu sie nozki:D

filandre
22-04-2008, 10:56
Od niedawna jestem posiadaczką pięknej, czekoladowej chusty Oppamamy. Ode mnie 5 za niezwykle staranne uszycie i wykończenia, doskonałe ramię, piękny kolor i wyjątkowo miłą obsługę.

Ilonsa
27-04-2008, 22:43
Już jakiś czas temu postanowiłam, że pierwszą chustą jaką kupię będzie kółkowa Oppamamy ale chciałam ją kupić dopiero po porodzie- termin mam na 3.06.

Ilonsa
08-05-2008, 12:03
Właśnie dotarła do mnie moja pierwsza w życiu chusta- kółkowa Oppamamy! Piene kakao!
Teraz tylko młoda musi się urodzić:)

alawuwu
08-05-2008, 13:58
Też kupiłam promocyjną oppamamę i czekam już ponad tydzień i ni widu ni słychu... :cry: czekam dalej niecierpliwie...

Ilonsa
08-05-2008, 16:30
Spokojnie dojdzie, ja kupiłam pierwszego dnia aukcji i dzisiaj dotarła, po drodze było kilka wolnych dni... Zresztą przy 2 dzieci i takiej ilości paczek trzeba zrozumieć Martę.
Czekać warto:)

alawuwu
08-05-2008, 21:06
wiem wiem, ale jeśli chodzi o chusty, to już mnie aż nosi, bo się doczekać nie mogę :D

Weraho
13-05-2008, 18:43
wiem wiem, ale jeśli chodzi o chusty, to już mnie aż nosi, bo się doczekać nie mogę :D
Ja tez. 8))

alawuwu
13-05-2008, 22:19
Dostałam :bliss: !!! Świetnie uszyta, bardzo ładnie się układa na dziecku i wygdnie się nosi! No i zabójcze połączenie smakowitego czekoladowego brązu z turkusowymi kółkami :D Po prostu piękna, w dobrym stylu i wysmakowana :)

Weraho
14-05-2008, 08:41
Zazdraszczam jak nie wiem co 8)) Moze jakies foty zatem?
W takim razie ja czekam na moją dalej :D

magda-sh
14-05-2008, 12:08
Tez dzis przyszła - czerwona - cudo :D
Nie moge małej zamotac bo jest z babcią na spacerze...ale jak wróci to :twisted:

solve
14-05-2008, 16:41
Jestem szczęśliwą posiadaczką kółkowej Oppamamy w kolorze kakao.
To moja pierwsza chusta kółkowa.


Chusta po oswojeniu wiązań jest po prostu boska !!!.

podpisuję się pod słowami pinaski :)

green
15-05-2008, 11:04
cud miód :D

Weraho
15-05-2008, 18:13
Przyszła i moja :lol: Bezowa z czarnymi kółkami. Swietna jest! Starannie uszyta, łatwa w obsludze i material w sam raz na lato. Tylko niestety gnietliwa, ale liczylam sie z tym, bo len to len :wink:

No i plus za szybka wysylkę. Paczka nadana w piatek doszla w czwartek. Oppamama ma chyba konszachty z Pocztą Polską :wink:

Ilonsa
17-05-2008, 20:28
Tylko niestety gnietliwa, ale liczylam sie z tym, bo len to len :wink:
:wink:

Ja swoją drugi raz prałam i prasowanie jej to tragedia- no ale to urok materiału. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła moją niunię nosić:)

sunny102
27-05-2008, 09:41
Wczoraj dotarła do mnie urzywana oliwkowa, jest sliczna, ale chyba jestem kółkowym debilem:)dwa razy próbowałam dziecia wsadzić, i nic mi nie wychodzi, nie mogę dociągnąć:(oj, muszę chyba trochę poćwiczyć.

solve
28-05-2008, 20:09
sunny102 ja też tak myślałam ;)

może pomoże Ci lektura mojego wątku nt. wiązania i rady dziewczyn.

nie wychodzi mi... kółkowa (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=3345)

ja pokochałam moją Oppę, gdy nauczyłam się ją "obsługiwać" :D

pozdrawiam

solve
28-05-2008, 20:10
sunny102 ja też tak myślałam ;)

może pomoże Ci lektura mojego wątku nt. wiązania i rady dziewczyn.

nie wychodzi mi... kółkowa (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=3345)

ja pokochałam moją Oppę, gdy nauczyłam się ją "obsługiwać" :D

pozdrawiam

lemonka
28-05-2008, 20:28
Sunny, tak jak napisała Solve. Ja tez myslałam na początku, że kółkowa to chybiony zakup a teraz mam juz drugą :) Pocwiczysz i ja pokochasz :D

Czy ma któras z Was nową Oppamamę? Turkusową, niebieską lub maize? Jakie są te kolorki w realu?

sunny102
29-05-2008, 10:36
Dzięki dziewczyny, poczytałam te cenne rady, dziś kolejna próba, także trzymajcie kciuki. Wielkiego ciśnienia na noszenie w kółkowej nie mam, bo w wiązanych jest nam z Jasiem rewelacyjnie. Kółkową chciałam mieć na szybkie wypady, czy na przemieszczenie się z samochodu do sklepu np, bo myślałam, że zamotanie się w kólkową zajmie mi mniej czasu:)a tu niespodzianka.

solve
29-05-2008, 13:00
Kółkową chciałam mieć na szybkie wypady, czy na przemieszczenie się z samochodu do sklepu np, bo myślałam, że zamotanie się w kólkową zajmie mi mniej czasu:)

zajmie :)

ja w tym samym celu zakupiłam. Pozdrawiam

Ilonsa
29-05-2008, 16:10
A kiedy najwczesniej można zacząć nosić w kółkowej?
Rodzę na dniach i już nie mogę sie doczekać, chusta uprana i uprasowana czeka na malutką.

magda-sh
15-06-2008, 22:08
Moim zdaniem jest swietna. Super wygodne ramię ( córa 8,5kg) i wczoraj nosiłam ją ok 2 godzin.
Jedyny minus gniecacy się materiał - ale to len - coś za coś
Ogólnie bardzo polecam :D

zulam
27-06-2008, 15:53
Postawiłam piątkę (też mam len i za gniecenie się nie daję niższej oceny, w końcu wiem co kupiłam, a poza tym można wybrać inny materiał). Nosi się zaskakująco wygodnie dzięki szerokiemu ramieniu, jest starannie uszyta.

http://img526.imageshack.us/img526/1575/piknik2008106df0.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/5074/piknik2008110bj7.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/9747/piknik2008111ym2.jpg (http://imageshack.us)
http://img524.imageshack.us/img524/23/piknik2008113zw8.jpg (http://imageshack.us)

Wika
30-05-2014, 09:21
podbijam
czy lniana kółkowa ponosi ciężarki?

Wika
30-05-2014, 19:50
Hop

Mia
07-06-2014, 09:55
A ja zapytam przy okazji czy gdzieś jeszcze można kupić nowe chusty Oppamama?