PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze , rozjasnijcie mi troszke



anuniat
17-09-2009, 21:21
Witam , jestem tu nowa, interesuje mnie kupno fajnej chusty ale niestety w Kielcach nikt nie jest w stanie pomoc mi w jej doborze, czy sie kierowac, co radzicie, lubie bardzo aktywnie spedzac cza, a moja zuzia ma trzy miesiace i 7 kg wagi, uwielbiam gory i dalekie podroze jaka mam wybrac, jakiej firmy,prosze o pomoc

Liv
17-09-2009, 21:29
najbardziej uniwersalna będzie chusta wiązana tkana. co do wyboru - jest zatrzęsienie wzorów i kolorów. pomyśl, w jakim kolorze chciałabyś chustę i ile jesteś w stanie na nią przeznaczyć. proponuję rozejrzeć się na tutejszym chustostraganie. pojawiają się na nim chusty w rozmaitych cenach, prawie wszędzie są zdjęcia, będziesz mogła trochę pooglądać.
powodzenia życzę:thumbs up:

Karolcia
17-09-2009, 21:30
Najlepszą i najbardziej uniwersalną będzie długa tkana wiązana. Długość zależy od rozmiarówki Twojego ubrania: jeśli nosisz do 42 rozmiaru to będzie najpopularniejsza długość 4,6 lub 4,7 w zależności od firmy, tzw. standard. Konkretnej firmy Ci nie doradzę, bo każda chusta jest nieco inna w dotyku i każdy ma swoje preferencje. Najważniejsze żeby była tkana. Zobacz co oferują dziewczyny na chustostraganie. Te chusty, choć używane, to jest to ich zaleta nie wada. Bo zostały już złamane i będą dobrze się układały. Oceń wg zasobności swej kasy na co możesz sobie pozwolić. A jeśli z jakiegoś powodu nie trafisz to chustę ZAWSZE można zbyć.
Mam nadzieję, że troszkę Cię usatysfakcjonowałam:)

anuniat
17-09-2009, 21:33
a mama jeszcze jedno pyt jakiej firmy szukac ? Cy mozesz cos polecic?

Fiona
17-09-2009, 21:33
jest nas kilka Kielczanek na forum, odezwij się w wątku
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=3396&page=33
może zorganizujemy spotkanie dla Ciebie i pomacasz chusty:rolleyes:
a po za tym poczytaj trochę wątków i zaraz troszkę Ci się rozjaśni;-)

anuniat
17-09-2009, 21:34
juz znalazlam druga odpowied:) dziekuje

b.szczelna
17-09-2009, 21:34
a ja chociaż mało wiem to powiem z własnego <skromnego> doświadczenia, że najłatwiej mi się wiązało Babylonię, od niej zaczęła się choroba chustowa, ta chusta jest jakby sliska w dotyku i sprawiłą, że uznałąm wiązanie za proste;) potem wiązałam:nati no cotton, girasola, pawie, zare, nati starszego typu...wg mnie chustę trzeba znaleźć wg preferencji kolorystycznych-jesli uwazasz ją za sliczną to az chce się nauczyć wiązac i nosic;))))i najłatwiej pokochać;)))