PDA

Zobacz pełną wersję : ktĂłrą kĂłłkową - leo, lilek manon czy babylonia?



ifinoe
28-03-2008, 21:14
coraz częściej czuję, że kółkowa chusta jest nam niezbędna

czy któraś z Was miała okazję porównać chusty z tematu?

ciężko mi się zdecydować, a żadnej z nich nie miałam okazji nosić, podobają mi się tylko na zdjęciach ;)

właśnie odpadają mi ręce po noszeniu Matyldy na spacerku na który tatuś koniecznie chciał się wybrać z córką wózeczkiem ;) już nigdzie bez awaryjnej chusty się nie ruszam!

Eyja
28-03-2008, 21:34
ja mam Leo kółkową, kupiłam na http://www.koala.info.pl/sklep.html . jestem zachwycona :D świetnie nosi, super sie dociaga i ma cudnie matowe kółka, bardziej eleganckie niż błyszczące :wink:
uwielbiamy ja i ja i Michał :P

slawka
11-04-2008, 17:57
Dziś doszła do mnie kółkowa od Ekomamy. Manon zielony :)
Na razie nie testeuje na dzieciu, bo dziecie temperaturowe i nie chce go męczyć.

Ifinoe, musze przyznac, że też w penym momencie stwierdziłam, że jest mi ona niezbędna :).

Lela
11-04-2008, 21:27
miałam okazję przymierzyć na warsztatach manon w różu i się normalnie zakochałam. Już odkładam pieniążki i zamawiam za kilka dni :lol:

Agnen
11-04-2008, 21:44
Widziałam lilka (manon), próbowałam babylonii (na warsztatach) i leo (na progressteronie). I Lilek wygląda super, ale nie nosiłam, babylonia też wygląda fajnie i całkiem dobrze się nosi, tylko ja jeszcze wtedy nie za bardzo miałam porównanie, co do leo - kółka kiepsko trzymały. Może to ta sztuka po prostu taka była, ale co chwila musiałam poprawiać.

fajerwerka_1
12-04-2008, 10:19
Próbowałam kilka chust kółkowych i zdecydowanie babylonia. Własnie kupiłam. Przy przeciąganiu przez kółka rewelacyjny jest miękki i cienki materiał.

Agmani
12-04-2008, 13:51
Nosze w Babylonii wlasciwie codziennie i fajna jest :lol: Trzyma stabilnie, material niezbyt gruby (co mi sie wydaje wazne w kontekscie nadchodzacego lata), mozna ladne kolory wybrac. Kolka metalowe, ale mi sie to akurat podoba. Ja tam ja bardzo lubie :D

nudka
13-04-2008, 00:22
Próbowałam lilka i babyloni. Obydwie super, chociaż kółkową chyba bym wybrała babylonie, ale sama nie wiem dlaczego - takie odczucie, miękko, przyjemnie, super się dociąga. O innych nic nie wiem.