PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy !!!



rebelka
28-03-2008, 16:35
Bardzo proszę wszystkie doświadczone mamy o pomoc w wyborze chusty. Moja dzidzia urodzi się dopiero pod koniec kwietnia, więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się, tym bardziej, że chusta zakupiona będzie dopiero z becikowego :wink: Mam 164 cm, noszę rozmiar 44, chcę na pewno kupić długą wiazaną chustę ale mam problem z wyborem. Zastanawiam się głównie nad girasolem i nati. Storcze i didki odpadają ze względu na cenę, chyba że kupię uzywaną. I tu własnie mam pytanie, która z nich będzie najlepsza dla mnie, zupełnie początkującej chustonoszki, dla niemowlęcia (kołkówej nie chcę bo koleżanki już mi kieszonkę z chusta.pl kupiły) i czy lepiej zainwestować w nową czy lepiej kupić używaną, już złamaną i miekką? I nie wiem też czy lepiej kupić cieńszą czy grubszą, w sumie nawet nie wiem która jaka jest.... Czyli ogólnie, która chusta będzie najlepsza na sam początek? Dodam, bo to chyba też istotne, że nie chciałabym kupować później drugiej chusty :oops: Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

Agnen
28-03-2008, 16:40
Kupując używaną tylko zyskujesz: chusta jest od razu złamana i mniej kosztuje. Z tych dwóch wybrałabym girasola bo ma piękne kolorki i wg. mnie jest fajny dla najmniejszych dzieci bo mięciutki, cienki, miły w dotyku (bardziej niż nati) i łatwo się wiąże. No ale ja sama mam girasola a w nati nosiłam tylko raz więc jestem nieobiektywna. 8))

martyna
28-03-2008, 16:46
Tak też mi się wydaje, że używana to same plusy - tak jak napisała Agnen.
Ja nie mam porównania bo mam jedną chustę i tylko w tej nosiłam - didymos indio, ale tą mogę w 100% polecić!!!

martyna
28-03-2008, 16:47
Dodam, że kupiłam właśnie używaną: złamana i tańsza niż nówka - więc na plus!

polah
28-03-2008, 17:16
nie chciałabym kupować później drugiej chusty :oops:
Jasne, żadna z nas nie chciała :lol: