PDA

Zobacz pełną wersję : puszczające rzepy w bondolino?



Liv
14-09-2009, 19:05
mam pytanie do dziewczyn, które intensywnie używają bondolino - na moim forum rówieśniczym pojawiło się pytanie o puszczające rzepy w pasie biodrowym w nosidle użytkowanym od czerwca. trochę niefajnie. zdarza się to?

morepig
14-09-2009, 19:10
Nie widziałam nawet w starych bondkach.. Może to konkretnie jest wadliwe? A może rzep się zasyfil i dlatego puszcza?

Jagienka
14-09-2009, 19:11
mam pytanie do dziewczyn, które intensywnie używają bondolino - na moim forum rówieśniczym pojawiło się pytanie o puszczające rzepy w pasie biodrowym w nosidle użytkowanym od czerwca. trochę niefajnie. zdarza się to?

ja kupiłam używane i sama też jakiś czas już używam i Mąż też nosi i nie ma żadnych z tym problemów. wszystko trzyma się znakomicie :D A nosidło wspaniałe. Polecam :thumbs up:

Nymphadora
14-09-2009, 20:11
Znasz niemiecki? Na SuT jest caly dlugi watek na temat rzepow w Bondolino - tzn. dokladnie jakich modeli to dotyczy itd.

Sa dwa rozne rodzaje rzepow. Na poczatku osoby uzytkujace skarzyly sie, ze rzepy sa za glosne i zmieniono je na cichsze, ale nie tak dobrze trzymajace wiec powrocono do tych mniej delikatnych. W kazdym razie czesc modeli ma faktycznie rzepy, ktore po pewnym czasie puszczaja.

Co ciekawe model czerwony byl przez jakis czas produkowany z dobrymi rzepami przy panelu, a tymi puszczajacymi przy pasie biodrowym.

Liv
14-09-2009, 22:14
wielkie dzięki za odzew

nieznajowa
29-06-2011, 10:40
Ja też kupiłam Bondolino z drugiej ręki (czerwone, z 2008). Było mało noszone. Na początku wszystko było super, rzep trzymał świetnie ale nagle po kilku ladnych miesiacach noszenia było coraz gorzej. Okazało sie, że to wina tego materiału do ktorego przykleja sie te szorstka część rzepa. Zanioslam nosidło do krawca, za 10 zł naszył mi 2 paski rzepa na całej długosci pasa. mam nadzieję, że nie zuzyje sie teraz zbyt szybko. Facet w ogole bardzo sie dziwil, że producent przewidział, że do takiego zwyklego materialu ten rzep ma sie trzymać...

kubutkowa
29-06-2011, 10:44
JA mam chyba inny model, w każdym razie trzyma na mur beton.

ignasiamama
02-01-2013, 17:25
Odgrzebuję stary temat, bo kupiłam bondka używanego i właśnie rzepy czasem zaczynają odmawiać posłuszeństwa.:-? Na szczęście na dzieciu się jeszcze nigdy nie odpięły, ale mało brakowało:hide:
Na jakie rzepy zmienić? Bo chyba taki najzwyklejszy z pasmanterii to nie da rady...

kammik
02-01-2013, 17:26
Mnie Hoppediz wymienił na nowe, a też kupiłam używane.

murmle
02-01-2013, 17:30
Podobno wypuścili taką partię z psującymi się rzepami. My mieliśmy taką sytuację, odkupiłam czerwonego bondka od dziewczyny, która kupiła w Tublu razem z rachunkiem, nam popękały biodrowe rzepy jakby z plastiku były a nie materiału. Wymieniono nam w sklepie bez problemu i wtedy dowiedziałam się, od sprzedawczyni, że podobno była jakaś wadliwa seria.

ignasiamama
02-01-2013, 17:52
Ja kupiłam w taniej odzieży. Myślicie, że w takiej sytuacji producent też
by wymienił te rzepy?

gienia
02-01-2013, 22:31
Ja chyba mam tego z dobrymi rzepami. Dostałam używane i sama rok intensywnie eksploatowałam, a rzepy trzymają jak nowe.
ignasiamama jak producent nie uwzględni, to możesz popróbować w jakimś serwisie sprzętu turystycznego. Powinno się dać z nimi dogadać na nietypową usługę, a rzepy na pewno będą mieli solidne.

kammik
02-01-2013, 22:32
Ja kupiłam w taniej odzieży. Myślicie, że w takiej sytuacji producent też
by wymienił te rzepy?

A dlaczego nie? Nie pytają, czy po siostrze czy po babci, czy z ebaya czy z lumpka.
Pochwal się lepiej, w którym sklepie takie cuda się zdarzają ;)