PDA

Zobacz pełną wersję : gro baby



Tuja
12-09-2009, 23:24
Pożyczyłam od koleżanki (dzięki iska1:kiss:) na testowanie.
Pieluszka bardzo ładna, mamy tę fioletową i kolor jest śliczny. Super wykończona, świetne rzepy, delikatne, w ogóle całą pieluszka jest delikatna, milutka. W środku siateczka. Wkłady na napy, plus dodatkowy wkład luzem. Trochę te wkłady długo schną niestety. No i minus za rozmiar, pieluszka wydaje się dość mała niestety, na mojego 11-miesięczniaka jest taka na styk.

morepig
21-09-2009, 23:04
my właśnie swoją sprzedajemy.
pieluszka jest piękna, idealnei wykończona, ma ciche rzepy, niezaciągające, mocne napy, piękne kolory... otulaczyk pieknie schnie

i to by bylo na tyle jesli chodzi o plusy.
minusy-
wkładka schnie dluuuugo, tyle co wonderoo albo i lepiej, nawet po pobycie w suszarce- jako jedyna wychodziła mokra. niestety nie przekłada się to na jej chłonność, max to 2h, ale o tym pozniej.
na maxa porozpinana i z rzepami 5cm od siebie- przymała na 7miesieczniaka, tłustego aczkolwiek nie najwiekszego jakiego znam.
chłonność- może byłaby i lepsza gdyby nie kształt wkładki- mam chłopaka i wkładka 3-4cm szerokości po prostu nie pokrywa siusiaka :) a co za tym idzie siuski lecą bokiem i jest mokro. do tego jest to sama bawełna, nie izolujaca za dobrze moczu od ciałka, jedyne wielo w których się odparzył!

swietnie się otulacz sprawdza z innymi wkładkami i własnie myślę czy jednak nei zostawić jej sobie jednak..? podoba mi sięszalenie ale zupełnei niepraktyczna :)

iska1
30-09-2009, 22:55
A ja ją lubię bardzo, taka zgrabna nieduża jest. Fakt że Gosia raczej drobna ale już prawie 11 msc, nie było żadnych przecieków. Może to pieluszka dla dziewczyn po prostu :lol:
Piękne żywe kolory,delikatne, niedrapiące dziecka rzepy.
Minus rzeczywiście za długie schnięcie wkładki.
Wtedy cudnie jako otulacz się nam sprawdzała z czymkolwiek ręczniczkiem, inną wkładką czy tetrą nawet.

morepig
01-10-2009, 09:18
no ja wlasnei twierdze ze dla dziewczyn :) bo na siusiaka mają za wąską wkładkę i zawsze coś siknie bokiem
choć Va tez nie pasowały, hmmm....
jakby co mam zieloną :P

ania mania
18-03-2010, 16:28
Dziewczynki, a czy któraś z Was przetestowała te pieluszki? Według mnie są śliczne :) Ciekawe jak się mają w odniesieniu do FB???

http://nosidla.com.pl/pl,category,132219,one,size.html

ania mania
18-03-2010, 18:39
:help:Napiszcie dziewczynki coś o nich, bo tak się przymierzam do nich... Duże są bardzo? Jak w porównaniu np z wonderoo ???

neverendingstory
19-03-2010, 22:29
ja mam fajniutką zieloną pieluszkę gro baby i jak na razie jest to nasza ulubiona (choć dużo ich nie mamy). Młoda jest drobniutka, dopiero 6 kg, a ta pieluszka super leży na pupce i nie robi wielkiego kuperka, do tego jest bardzo ładnie wykonana, mięciutka i w ogóle wizualnie super:) ponieważ wkładka schnie faktycznie b. długo używamy częściej otulacza do tetry - i też się super sprawdza:) podsumowując, IMO dla drobnego dzieciaczka pieluszka świetna:)

neverendingstory
19-03-2010, 22:29
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?17315-gro-baby

tutaj jest kilka opinii

ania mania
19-03-2010, 22:50
Dzięki :) Spodziewam się chłopca, a z opinii wynika, że ta pieluszka sprawdza się lepiej u dziewuszek :/ szkoda.... Pozdrowionka.

pawimi
21-03-2010, 17:49
a my z powodzeniem uzywalismy 12 takich pieknych kolorowych pieluszek przez ponad rok dla sporego chlopaczyska. Fakt najmniejsza i najciaszniejsza z pieluch to byla, ale pupcia zgrabnie w niej wyglada i siusiak sie miescil bez problemow ;) Wkladka schnie baaaaaardzo dlugo, nawet w suszarce musze puszczac drugi cykl po wyjeciu pozostalych pieluch. Po roku prania robila sie tez taka troche sztywna. No i nie nadaje sie na noc dla duzego lejka. Poza tym to ububiona pielucha mojego meza. Zawsze po nia siegal przy przebieraniu malego. Tak a propos to bede miec do sprzedania 12....bo mi sie dziec juz odpieluchowal;-) otulaczki w stanie bardzo dobrym, wkladki lekko sprane. mam 4 fioleciki, 4 pomaranczki i 4 zielone jalbuszka.