PDA

Zobacz pełną wersję : Fuzzi Bunz Onesize, kieszonka



Pondo
12-09-2009, 22:06
Są na pieluszkarnii..
ktoś ma i co sądzi? cena jak pozostałych wypasionych kieszonek..wiec jak warto?

nella
12-09-2009, 22:35
WARTO! są rewelacyjnie, cudnie się układają na pupci - mnie urzekły podwójne napy na brzuszku!
nowy system gumek=powiększaczy jest świetny, jakoś daje nadzieję, że ew. można wymienić tylko gumki - na pleckach i wokół nóżek.
pieluszka jest dość wąska więc świetnie nadaje się dla biegających dzieci, ech tylko ta cena!

co prawda stokrotki nie są moimi faworytami, ale pozostałe kolorki tak jak u konkurencji - sliczne pastelowe:D

morepig
21-09-2009, 23:06
ja tez jestem zadowolona, jedyne co mi przeszkadza to brak zakładki na pleckach jak w BG V3 :) ale ja estetka jestem he he he

baardzo miłe zdziwienie po nieudanej probie z FB M :)
mamy fiolecik w stokrotki

przetrzymuje zwykle całą noc, po 10 praniach nadal snieznobialy polarek i wkladki, z niej najlepiej sie spierają kupy

yetta
23-09-2009, 13:56
morepig zrobilabys zdjecia tych stokrot w swietle dziennym? ciekawa jestem tej pieluszki a podobno straszna żarówa? :D

Tuja
23-09-2009, 14:12
a czy wkładki są takie same jak w tych rozmiarowych?

morepig
23-09-2009, 21:22
jutro mam w planach fotki stosikowe ;)

na info o torbie czekam :P

alerion1
23-09-2009, 21:30
Ja też jestem zadowolona. Są fajne bo wąskie - ładnie sie dopasowują. Mam fioletowe stokrotki i nie są specjalnie jaskrawe :-)

Tuja
23-09-2009, 21:37
a czy ktoś porównał wkłady pomiędzy one size i tymi rozmiarowymi?
Czy wkłady są takie same czy czymś się różnią?

morepig
23-09-2009, 21:42
a czy ktoś porównał wkłady pomiędzy one size i tymi rozmiarowymi?
Czy wkłady są takie same czy czymś się różnią?
roznia sie ale juz nie pamietam :D bo fb m mi nie pasowalo a onesize bardzo.
aha i chyba sa lepsze jakosciowo bo nadal biale mimo wielu kup

Pondo
24-09-2009, 16:13
Ja też jestem zadowolona. Są fajne bo wąskie - ładnie sie dopasowują. Mam fioletowe stokrotki i nie są specjalnie jaskrawe :-)


bo przecież my mamy maluszki w tym samym wieku:)
jestem an kupnie..i nie wiem czy kupić jednego Fuzzi i Wonderoo czy dwa wonderoo..

Mania
24-09-2009, 16:22
cze te rozmiarowe pieluszki różnią się czymś istotnym od one size poza tym, że one size ma regulację pozwalającą na noszenie do końca okresu pieluchowania? bo nie wiem co wybrać, dziecko już duże a raczej grubiutkie, w innych one size to nawet tych nap zmiejszajacych nie uzywalam wiec fb chciałam kupic jakis wiekszy rozmiar a nie one size stąd pytanie czy one się czymś różnią?

phoebe
24-09-2009, 16:27
To napiszcie jak FB w porównaniu do Wonderoos bo też chcę kupić jedno z dwóch. Jak te wkładki? Bo w Wonderoos są świetne.

morepig
25-09-2009, 10:31
To napiszcie jak FB w porównaniu do Wonderoos bo też chcę kupić jedno z dwóch. Jak te wkładki? Bo w Wonderoos są świetne.
Gdzieś wczoraj robiłam zestawienie. Jeżeli chodzi o wkładki to wonderoo trzyma minimalnie lepiej aczkolwiek wkłady ma jak deska i szerokie i mój syn ich nie lubi. No i ma jeden rząd nap, fb ma dwie. I młodemu się nie rozpinaja a wonderoo potrafi strzelić ;-))

morepig
25-09-2009, 23:34
http://morepig.pl/wp-content/uploads/2009/09/IMG_3146_Small.JPG

phoebe
26-09-2009, 23:43
Morepig czyli ile tych nap do zapięcia przy zakładaniu jest w FB? Cztery? Więcej? Wkłady są prostokątne czy w kształcie klepsydry?

yetta
27-09-2009, 11:06
Dzięki morepig, myślałam, że porobisz pieluszce kilka zdjęć. :ninja: Dzięki w każdym razie za jedno. :D Kolorek wyszedł rzeczywisty? Taki średni jest czy ciemniejszy a żywo? Kusi mnie ogromnie, bo kolorki mi się bardzo podobają. ;-)

morepig
28-09-2009, 11:05
rzeczywisty.
powiem Ci ze jak ja kupowałam to pomyslalam "o, yettcie by sie podobała" :D

urticea
16-02-2012, 01:22
moja córeczka ma pół roku i 8kg a mam wrażenie że są takie "na styk" na nią..bardzo krótkie są..czy to ja nie mam pojęcia o dobrym dopasowaniu wielorazówek czy one faktycznie są takie maławe..?
pieluszkuje od niedawna i nie mam wielu pieluszek ani dużego doświadczenia..;)
Dzięki!

Olapio
16-02-2012, 08:05
a poszerzalas i wydluzalas za pomoca regulowanych gumek?

ale masz racje
nie sa za duze
poprzenia wersja byla wieksza

jednak te sa bardzo zgrabne i je lubie :)

sharkah
16-02-2012, 10:01
Ja nie wiem, jaką mam wersję (kupowałam nowe 2 lata temu), ale są dobre na mojego 12kg syna, więc takie bardzo małe nie są :)

No i rzeczywiście one bardzo zgrabne są, nie za wysokie, nie robią dużego odwłoka ;) my je lubimy :)

espejo
16-02-2012, 10:06
One beda dobre za jakis czas:)
teraz maluch jest mniej rychliwy, papusny itd...u mnie te pieluszki lezaly kilka miesiecy bo byly za male, potem do nich schudl:)

Olapio
16-02-2012, 10:13
Ja nie wiem, jaką mam wersję (kupowałam nowe 2 lata temu), ale są dobre na mojego 12kg syna, więc takie bardzo małe nie są :)

No i rzeczywiście one bardzo zgrabne są, nie za wysokie, nie robią dużego odwłoka ;) my je lubimy :)

prawdopodobnie masz stara wersje

urticea
16-02-2012, 12:09
a poszerzalas i wydluzalas za pomoca regulowanych gumek?
tak..są w tej największej wersji..w pasie a przy nóżkach na 2..:hmm:i mam wrażenie, że mi sik górą wyleci na brzuszek..takie są niskie..

fiolka
16-02-2012, 12:12
u nas było w tym wieku dokładnie to samo, gumki poluzowane na maksa, napy ostatnie spinałam i miałam wrażenie, ze zaraz z nich dzieć wyrośnie. Ale zaczął się ruszać, wiercić, w końcu raczkować i biegać (nóżki ma teraz jak patyczki) i generalnie pieluszki, w tym FB, stały sie luźne, że musiałam gumki ściągnąć a napki zapinam na środkowe :) Więc spokojnie, wyrośnie z tego ;)

Olapio
16-02-2012, 12:13
no to musisz poczekac bo pewnie mala jest teraz pulpetem a jak zacznie szybko raczkowac to znowu bedzie ok

sag8
23-03-2014, 17:39
na metce FB mam napisane żeby prać w 35 st. czy to nie jest lekka przesada?

na pewno będę prała w wyższych, ale czy producent nie za bardzo się zabezpiecza?