PDA

Zobacz pełną wersję : Żory



scharon
26-03-2008, 11:33
Witam ,jestem od niedawna na forum ale chustujemy sie z Filipkiem odkad skonczyl 3 tygodnie :)

Posiadam poucha,chuste wiazana 4,2 ,do niedawna mialam tez standard 4,6,maly stosik planuje powiekszyc o chuste kolkowa.



ps.Niestety z kolkowa sie nie dogadalysmy ,za to swietnie sie nam nosi w MT i w plecaczku :)

olessja
11-02-2009, 23:04
ale fajnie, że ktoś jest z Żor.....chyba jesteśmy same, czy może spotkałaś jeszcze kogoś na forum?? Bardzo miło mi się przedstawić. Też jestem z Żor i właśnie czekam na moją pierwszą chustę - Didek Katja.... kupiłam ją właśnie na forum dosłownie wczoraj:) Wcześniej kupiłam Bebelulu model Lulu i muszę powiedzieć, że bardzo nam się sprawdził. Nosimy w nim naszego synusia Leonarda - teraz ma 3 miesiące, ale co dziwne odkąd zaczęłam sie interesowac chustami wiązanymi i szperać w poszukiwaniu ślicznoty chustowej na internecie, Mały odmówił posłuszeństwa i nie chce wejśc za nic w świecie do Lulu :D tak jakby wiedział, że nadchodzi coś nowego - jakby nie było lepszego.



Pozdrawiam gorąco koleżankę i mam nadzieję, że będę mogła liczyć na jakąś pomoc i wsparcie w przypadku kłopotów :):)

scharon
11-02-2009, 23:12
Witam :hello:

Tez mam katje :)

Nie jestesmy same :) ale z nie wszytkimi dziewczynami jestem w kontakcie .

Jesli masz ochote sie spotkac to zaden problem :D pogadamy nie tylko o chustach :)

pozdr

olessja
12-02-2009, 12:29
Ale fajnie :))

no i jak Ci się nosi w Katji? Czekam na nią z utęsknieniem i zobaczymy jak to będzie z tym wiązaniem....., ale mój maluch to straszny mamusiniak więc jak tylko do mnie przylgnie to będzie w siódmym niebie :D
Jest taka szkoła rodzenia w Żorach w "Kinezis" zaraz na początku Osin i własnie tam praktycznie spotkałam się z tematem chustowania. Nawet sprzedają tam chusty, ale tylko firmy Bebelulu.

Chodzimy teraz z Leosiem na zajęcia dla maluszków, gdzie masujemy nasze skarbeczki, a same ćwiczymy. Bardzo fajna sprawa. I wiem, że dziewczyny przymierzają się tam do zakupu chust wiązanych, więc może będzie nas więcej w Żorach na ulicach wiosną:):)


Pewnie , że się możemy spotkać. Jak tylko popróbuje motanie, żeby mieć jakieś doświadczenie - chociaż malutkie:P :jump:

scharon
12-02-2009, 14:05
Jesli patencjalne chustonoszki bylyby chetne na spotkanie ,to mozna takie zorganizowac. Niedaleko mnie jest bardzo fajna sala "Zabawka" gdzie mozna by pocwiczyc z maluszkami wiazania i porozmawiac o chustach .

W katji nosi mi sie super ,kocham ja za kolory i nosnosc.Nie wiem czy odwaze sie ja kiedys sprzedac :hide:

jujama
22-03-2009, 03:10
Witajcie Żorzanki :) Ja w Żorach spędziłam dzieciństwo i młodość (hmm...)... część młodości, bo ona wciąż trwa :)
Jestem bardzo chętna na spotkanie chustowe w Żorach. Może coś w okolicach Świąt, bo wtedy na pewno do rodziców przyjadę?

olessja
22-03-2009, 11:54
Cześć Jujama! :P
chyba coś w okolicy 24 kwietnia będzie w żorach spotkanie klubu kangura to się ugadamy i możesz przyjść pomotać, poplotkować :) Ale nie wiem właśnie czy jeszcze wtedy będziesz u nas, bo nie mam pojęcia jak teraz święta wypadają. Klub kangura w Żorach dopiero rozkręcamy, jest nas koło 10 dziewczyn więc będzie fajnie :)
Będziemy w kontakcie :mrgreen:

jujama
22-03-2009, 18:19
Fantastycznie! Super, że klub kangura w Żorach rusza. Chętnie się spotkam. Daj mi znać jak już będziesz wiedziała więcej to po prostu dopasuję do tego terminu kolejne odwiedziny u rodziców. Pod tym względem jestem elastyczna, bo moją pracą jest dom i dzieci :lol:

agolej
26-05-2009, 09:29
Cześć dziewczyny :lol: też jestem z Żor. Pozdrawiam

scharon
26-05-2009, 14:08
Witamy serdecznie ,ja co prawda juz nie tak aktywna ,bo dziec duzy i na nogach woli ale czasami da sie ponosic.

Jak masz ochote to z tego co wiem ,sa organizowane spotkania w osrodku Kinezis w Osinach :D

jujama
26-05-2009, 14:34
Ja mam wielką ochotę się wybrać na takie żorskie spotkanie przy okazji odwiedzin u rodziców :)
Fajnie, że coraz więcej dziewczyn w Żorach nosi :)

machma
26-05-2009, 23:35
I ja chętnie do Was przybędę :D
Często jeżdzę do rodziów a z Rydułtów do Żor to przecież rzut beretem :)

olessja
30-05-2009, 14:55
Hej dziewczyny, faktycznie te spotkania w Osinach są. Tu więcej info

www.kinezis.com.pl (http://www.kinezis.com.pl)

Jujama sorki, że się nie odezwałam, ale w końcu się na to spotkanie nie wybrałam ;(:( Niestety nie mogłam i ani Ci już o tym nie pisałam. W każdym razie na stronie wszystko jest napisane co i jak (i kiedy). Z tego co wiem to chyba płatne jest 10zł nie wiem dużo to czy mało :) My z małym na razie nie wiem kiedy pójdziemy....

scharon
30-05-2009, 16:01
Jesli bedziecie mialy ochote ,na spotkanie to moge je zorganizowac w sali zabaw "zabawka" na ul.Borynskiej w żorach
miejsce ciekawe i bezpieczne dla dzieci ,malych i wiekszych a i jest gdzie usiasc,wiazac i pogadac :)

jujama
31-05-2009, 10:25
Ja będę w Żorach od najbliższego piątku do środy i jestem bardzo chętna na spotkanie. Byle nie w sobotę.

Noriska
22-06-2009, 21:18
Witajcie Zorzanki
W lipcu, ok 20 bede w Zorach - czy bedzie ktoras chetna na spotkanie?

Pozdrawiam

anoli85
12-01-2011, 23:26
stuk puk czy ktoś z Żor jeszcze jest?

OlaToma
20-02-2011, 11:50
witam tez jestem w Żor :) !!!! ale wątek choćby jakiś stary ;) mamusie już chyba nie noszą bo dzieci za duże hihih ?