PDA

Zobacz pełną wersję : nasza kieszonka - prosba o uwagi:)



stokrotka
26-03-2008, 09:42
Wiązemy się od stosunkowo niedawna (2 tygodnie), na razie jeszcze nie wychodzimy na zewnątrz, bo czekamy na nieco lepszą pogodę, za to już kilka razy chusta bardzo się przydała - raz na wyjeździe w górach oraz teraz w czasie świąt, gdzie dzięki niej mogłam na kilka chwil spokojnie sobie poprzebywać wśród bliskich nie karmiąc ani nie uspokajajac płaksy-beksy :). Maluch po kilku chwilach ładnie spał :).

ithilhin
26-03-2008, 10:07
o jakie slodkie malenstwo! i ladnie sie do Ciebie przykleja.
wiazanie jest calkiem prawidlowe, trzeba tylko kilka szczegolow poprawic.

musisz uwazac aby nie przekrzywial sie w jedna strone - nie wiem moze to tylko na zdjeciu tak wyszlo.

nozki sprobuj jak juz podociagasz chuste ulozyc maluszkowi bardziej "pod siebie" - wtedy lepiej sie uloza i plecki nie beda takie proste. potem jeszcze podociagaj.

nie ciagnij nigdy za krawedz jak dociagasz - chwyc wiecej materialu i partiami dociagaj na calej szerokosci. potem to samo z drugiej strony - az do momentu kiedy bedziesz miec pewnosc, ze mozesz puscic malenstwo, bo w kiesoznce dziecko trzyma wlaciwie ten poziomy pas materialu.

oczywiscie Ciebie tez chusta nie moze pic pod pachami na przyklad.
dla swojej wygody mozesz tez bardziej rozlozyc material na swoich ramionach i pamietac o szerokkim rozlozeniu na plecach (swoich) tego krzyza.

acha: zanim zaczniesz dociagac, mozesz zwinac czesc gornej czesci poziomeg o pasa chusty - bedzie fajny walaeczek pod karczkiem. a dolna czesc wepchnij nieco pod pupke, niech chusta siega pod kolanka.

za miesiac bedziesz kieszonkowym fachura :-)

rillia
26-03-2008, 13:31
Piękna chusta:) Co to za didek?

stokrotka
26-03-2008, 13:50
Dzięki za uwagi, będziemy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, mam nadzieję, że postępy będą:). A co do Didka - indio rubinrot - piękny :)

rillia
26-03-2008, 17:29
Dzięki za uwagi, będziemy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, mam nadzieję, że postępy będą:). A co do Didka - indio rubinrot - piękny :)

Właśnie na takiego czekam!!! Już nie moge się doczekać :D A twoje zdjęcia tylko zaostrzyły mój apetyt :wink: