PDA

Zobacz pełną wersję : MT magic by Madame GooGoo



v
10-09-2009, 02:09
URBAN MT

wyglad naprawde ladny - w moim odczuciu miejski - panel, komiksowo-kolorowy, novum wsrod MT by polish WAHM ;)

estetycznie obrebione, perfekcyjnie skrojone i zszyte nosidlo

pasy naramienne wszyte pod duzym skosem, mi bylo z nimi wygodnie, nie zachodzily na szyje, czego b. nie lubie

wypelnienia takie se, lubie mocniej napchane pasy, zwl. biodrowy, za to wypelnienie pasa naramienniego siega daleko, dzieki czemu material uklada sie gladko na plecach i nie roluje, da sie go kontrolowac na kazdym etapie wiazania

po kilku dniach intensywnego uzywania jednak widac, ze bawelna w miejscach zgiec bedzie sie wycierac, odbarwiac, co pewnie ma swoj urok, jednakze nosidla nie pralam, wiec sie w sumie nie powinnam odzywac ;)

bylo nam w GooGoo bardzo wygodnie, a uzywalam go intensywnie, poniewaz bardzo mi sie spodobal; potwor zasypial bez zajakniecia, ale brakowalo mi kapturka, poniewaz podczas spacerow dzieckiem troche miotam, ganiajac za starszakiem. z kapturkiem jednak stracilby duzo ze swego uroku, wzor miejski nie powinien jednak powiewac ;)

ekstra: saszetka nakladana na pas, zapinana na rzep, misternie ozdobiona nie tylko bawelna ;) praktyczna i zaprawde urocza rzecz

Madame GooGoo sprawila swoim wyrobom piekne metki, przemyslane zarowno kolorystycznie, jak i typograficznie, dosc duza, ale mistrzyni w kategorii metek :omg:

po dluzszym noszeniu na plecach jednak pas mi sie wpijal troche w ramiona, ale co ciekawe - na brzuchu nie mialam w ogole tego klopotu. moze dlatego, ze GooGoo-material ma slaby poslizg i jednak z przodu latwiej dokladnie ulozyc dziecko i otulic panelem niz z tylu.

rozpieszczona jestem torebusia by Melkaj i plecaczkiem Manduki - zabraklo mi tego przydatnego gadzetu, by schowac nosidlo, gdy dziecko biega, zamiast niesc je w rece, bo jakos nie zawsze bierze sie ze soba torbe

jakbym umiala zrobic ankiete, dodalabym miedzy czworka a piatka ocene 4,5 i zaznaczylabym wlasnie ja :)

brawo!

brikola
10-09-2009, 09:17
to się nazywa rzeczowa ocena!!!:mrgreen:

betula
12-09-2009, 10:32
Miałam przyjemność testowania MT w wersji zielonej.

Pierwsze wrażenie: MT, które nie pozostaje niezauważony. Absolutnie każdy się na nas oglądał ;)

Dla mnie i dziewięciu kilogramów Liduśki wypełnienia idealne. Dobrze się dociągało i choć nówka sztuka i trochę sztywne pasy to węzeł dobrze trzyma.
Nosiłam tylko z przodu, więc nie wykorzystałam dołączonej saszetki, która myślę bardziej sprawdza się przy noszeniu z tyłu.
Generalnie MT bardzo mi przypadł do gustu.

Jedyne co mi nie pasowało to zagłówek. Dla mnie jest za sztywny. Może mięknie po praniu? Miałam MT jako pierwsza, więc może po używaniu coś się w nim zmienia. Zdecydowanie wolę miękko wypełnione zagłówki.

Niestety nie mam zdjęć, czego bardzo żałuję :cryy:

Bardzo dziękuję za możliwość testowania

Iwanna.T
16-09-2009, 11:06
to ja o czerwonym testowym.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Żywe kolory, grafika, kształt - charakterystyczne to i ładne zarazem. Torebka na pasek - świetny pomysł, choć rzep trzyma tak mocno, że miałam problem z otwarciem jej jedną ręką.

Noszenie: dobrze trzyma, wygodny dla mnie i Igiego (trochę martwił mnie brak wypełnień przy nogach, ale niepotrzebnie). Jak dla mnie bardziej na krótkie wyjścia, bo brakuje jednak kapturka na śpiący łebek młodego. Zagłówek twardy, ale mi to odpowiadało, zresztą i tak Igi dąży zwykle do uwolnienia łap. Pasy ramienne wszyte na boki to świetny pomysł!

Fotki później - mam jakąś to wlepię :)

Kocia-kocia - dobra robota!
Dziękuję

sylwus
16-09-2009, 11:14
Ja jestem szczęśliwą właścicielką pomarańczowo-biało-czarnego MT z kapturkiem. Jest to mój pierwszy MT, do tej pory tylko chusty. Mamy go od miesiąca i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

1. Jest strasznie wygodny i dla mnie i dla męża. Wypełnienie ramion jest "długie", co jest atutem, gdy dziecko noszą oboje rodziców. Między mną a mężem jest 25 cm różnicy we wzroście. Poza tym można krzyżować pasy z przodu i nic nie ugniata, nie uwiera itp.

2. Łatwo się zakłada (a nosimy tylko na plecach) i nie trzeba nic dociągać. Można długo nosić. Mąż nosił małego (10 kilo) po parę godzin dziennie i to w górach (w Alpach!) i mówi, że nie czuł ciężaru.

3. Bardzo ładny i dokładnie wykończony, co do każdego najmniejszego detalu.

4. Kapturek jest duży i Artek, który nie cierpiał chować głowy w chuście, w ogóle nie protestuje przy zakładaniu go. Swoją droga dziecko, które od miesięcy nie chciało spać w chuście w MT zasypia jak zaczarowany.

5. Miła, szybka i profesjonalna obsługa:)

6. Jedyny minus dla mnie to to, że pętelki na sznureczki od kapturka są tylko po jednej stronie pasów.

kociakocia
16-09-2009, 11:20
dziekuję za cieple słowa i konstruktywną opinię, bardzo mnie podbudowywujecie i motywujecie do działania :)

już teraz wiem po 2 opiniach, że w nowej nadchodzącej mojej ofercie zaprojektuję również nosidełka z kapturkiem :) i torebka na miętusa, to dobry pomysł :)

ach, i zagłówek, tak własnie jest, że jedna mama uzgadnia ze mną przy szyciu, aby zagłówek się nie zginał i był sztywniejszy, inna mama woli miękkie bardziej... :) :)


JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ OPINIĘ, TO WASZ DZIEWCZYNY GŁOS SPRAWIA, ŻE MOJE NOSIDEŁKA BĘDĄ JESZCZE LEPSZE :hello:

kejzi
16-09-2009, 11:49
O, torebka, tak, tak, czekam i na torebkę ( jak i na miętka ) :)

kociakocia
16-09-2009, 12:31
kejzi, spelnią się Twoje wszystkie marzenia, inaczej być nie może!!! :)

wrócę na chwilke do tej saszetko-torebeczki na pas, otóż to sa 2 pierwsze w moim życiu, choć wydają się banalnie proste, co ja z nimi miałam :D, to dziwne, bo szyłam już nie jeden płaszcz i było dobrze, a tu trochę niespodzianek bylo :cool: i w międzyczasie szycia tych MT moje dwie maszyny uznały, że czas sie popsuć. ale udalo się na koniec przy pomocy pana naprawczego z W-wy o nazwisku Hiter :D

i dziękuję za wskazówkę o rzepie Ivanna, tu się nagłowilam jakie zapięcie zrobić :) myslę sobie: mały rzepek- będzie źle, bo może coś wypadnie, większy: ciężej się odrywa, ale rzeczy będą bezpieczne :)
na szczęście dzięki właśnie temu co przeczytałam mogę szukać skuteczniejszego wyjścia :)

kejzi
16-09-2009, 12:36
Saszetki to też świetny pomysł, czasem torby się nie chce brać więc na komórę, klucze i banknot 20 złotowy przydałoby się miejsce.

Bushido
16-09-2009, 15:56
napisze i ja :) mam swoj :) bardzo wygodny. fajnie usztywniony panel i material komiks :) szerokie pasy super przydaly sie w motaniu na kurtke. estetycznie cudo. dla mnie piatka. chcialam tez dodac ,ze Kocia szyje piekne spodnice :D

kociakocia
16-09-2009, 19:21
Bushido, jesteś kochana, miałam Ci to powiedzieć dużo wcześniej....... dziękuję!!

Spódniczki postaram się wreszcie pokazać, myślę, że pełna mobilizacja nastąpi w przeciągu ok 2 tyg., wtedy też powstanie moja ukochana strona, przez którą już nie śpię pewnie z miesiąc... i nie będzie już wymówek, zamontuję sobie podpórki do powiek i wreszcie obfocę :)

koch.ania
17-09-2009, 10:21
Testował mój mąż, więc napiszę , czego się nasłuchałam :)
Wygląd , jak to napisały dziewczyny wcześniej, faktycznie miejski. Lepszego określenia nie znajduję. Bardzo estetycznie wykończony , dobrze skrojony. Ładne połączenie kolorów.
Świetnie wypełnione pasy naramienne i biodrowy-bardzo wygodne. I to jest chyba element,który najbardziej nam się podobał. Bardzo dobrze się je kontrolowało przy zakładaniu.
Fajny kształt panela , choć dla naszego testującego dzieciaczka był jeszcze ciut za duży. Zagłówek zdecydowanie zbyt twardy . Jeśli chodzi o materiał wolę tkaniny bardziej miękkie i plastyczne,a ten wydaje mi się być bardziej podatny na zużycie,ale nie na uplastycznienie się z czasem. Ale być może się mylę...-ja tylko z loży obserwatorów :)
Nosi naprawdę bardzo,bardzo fajnie i jest niesamowicie wygodny .
Świetnym pomysłem jest saszetka, niezbyt duża, taka w sam raz.
Bardzo dziękuję za możliwość testowania :). Z przyjemnością będę obserwować, jak ten model będzie ewoluował. Loża testująca (mąż) z lożą obserwatorów (ja) wystawili 4+.
Aaa , va podrzuciła dobry pomysł. Dobra torebka na schowanie MT nie jest zła ;)

P.S.A mi osobiście podobał się kontakt z kociakocia, bo to przemiła osoba , o !

kociakocia
17-09-2009, 11:00
Wczoraj kupiłam 'miękciejsze' podłoże do zagłówków i kolejne juz właśnie takie beda szyte, możliwe, że za mocno się zasugerowałam iloscią osób testujacych i mogło wyjść ciut grubiej :)

Zrobiłam także zgrabny projekt MT z kapturkami i dalej proszę o wskazówki drogie Panie i Panowie .... :hello:Halo, halo? :hello:

I tak, przyznam się, że dzieki testerowi zdecydowanie sposób mojej pracy z nosidłami uległ ewolucji :) jestem dozgonnie wdzięczna tym osobom, które mnie na testowe MT namówiły :)

kanka9
17-09-2009, 11:45
Nie wiem czy mogę się dopisać bo nie testowałam tych waszych tylko swoj prywatny ;-)
Więc tak to moj pierwszy MT więc nie mam porównania ale:
Jeśli chodzi o wygląd super 5+ bardzo mie się podobają kolory i wzory i wykonanie
Nosi się bardzo wygodnie o czym świadczy fakt że moj mąż jak tylko go założył powiedział że to będzie jego i już chust nie zakłada ;-/
Hmmm nie wiem jak by się nosiło w miękkim mt ale ten faktycznie jest taki sztywny i czasami jakoś nie mogę go ułożyć na małej (nie wiem jak to wytłumaczyć - po prostu nie to co chusta ;-) )
Nie mam torebki do tego ale to byłby fajny pomysł
Ogólnie jestem bardzo zadowolona i stawiam 5- z maleńkim minusem
Ale myśle że zdał świetnie egzamin bo jest moim pierwszym mt a już wiem że nie ostatnim, czyli dzięki niemu polubiłam MT :applause:

natasszzka87
26-09-2009, 14:10
Testowałam zielonego MT. Najpierw :mighty::mighty::mighty:pokłony pochwalne dla kocikoci, dzieki Tobie mój M będzie nosił :applause::applause:

Opinia;

1. Wygląd; bardzo stylowy i nowoczesny. Kolory i wzór nas zachwycił, ja i M czuliśmy się tacy "nowocześni" w komiksie. Krój i zagłowek dobrze otulał naszego małego od wiatru, mimo tego wszystko widział. Według mnie zagłówek nie był za twardy.
Materiał moim zdaniem nie za gruby nie za cienki -w sam raz na jesień/wiosna.

2. Nośność; Nasza 1 styczność z jakimkolwiek MT, ale b. podobały Nam się wypełnione pasy, nie musieliśmy nic poprawiać nawet po ponad 2 h spacerze. Nic się nie wrzynało Nam ani dziecku.

3. Saszeta bardzo dobry pomysł, idealne na klucze i komórkę

4. Uwagi;
Brakowało mi kapturka,gdy mały usnął troszkę mu latała głowa.


Kilka zdjęć ze spaceru;
http://images44.fotosik.pl/205/ed344e5029cefe84med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Mój M. Były za krótkie pasy, musieliśmy inaczej zawiązać, ale dalej MT nosiło idealnie.
http://images46.fotosik.pl/205/b4e5408d726b7515med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images47.fotosik.pl/205/8c45f2a9ca7c7922med.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images47.fotosik.pl/205/6dcab9b1a647df67med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Radość mojego dziecka mówi wszytsko o MT Madame GooGoo;-)

kociakocia
26-09-2009, 21:46
DZIĘKUJĘ, to wielki zaszczyt, największa przyjemność, jaką można usłyszeć, kiedy innym podoba się to co ja robię.

Razem z moim mężem stoimy nad lapkiem, patrzymy na Wasze zdjęcia- to co zobaczyłam, to piękną rodzinę, cieszę się, że spełniłam oczekiwania, a nad minusem pilnie popracuję :D

Behemot
27-09-2009, 20:15
Zaznaczam,że to nasze pierwsze spotkanie z MT.
Zacznę od wykonania-pełna perfekcja.Miętuś przykuwa uwagę, co się liczy:).
Pasy długie,więc swobodnie się wiązaliśmy,mięciusie-choć ociupinkę uwierały mnie w szyję. Wydaje mi się, że zagłówek mógłby być bardziej wypełniony.
Saszetka to super pomysł.Ciekwam jakby MT miał kapturek.
Jednak całość oceniam na 5 i polecam.

joah81
27-09-2009, 23:13
Miałam przyjemność testować zielonego MT.
Hm, no i cóż mogę napisać... :roll: Właściwie dziewczyny przede mną napisały już wszystko.
Bardzo subiektywnie patrząc: wykonanie perfekcyjne, podobał mi się kształt panela, tylko brakowało kapturka na wypadek snu. Pasy wypełnione super podtrzymywały, nie czuło się ciężaru podczas noszenia. Długość pasów moim zdaniem jak najbardziej ok (lubię jak są takie dłuższe). Kolorystyka baaardzo optymistyczna.
Saszetka natomiast nam się w ogóle nie przydała.
Bardzo dziękujemy za możliwość testowania :)

kociakocia
28-09-2009, 14:24
MT z kapturkami niebawem zobaczą świat, wielkie dzięki WAM za kolejne sugestie dziewczyny!

qqrq5
02-10-2009, 14:43
testowałam zielony MT
pierwsze wrazenie po wyjeciu z koperty: cudo i jakie kolorowe :szok:
bardzo podobało mi sie wszyscie pasów pod kątem, swietna sprawa :thumbs up:
zagłowek sztywny, ale nam nie przeszkadzał, a nawet przydał sie gdy młody usnął
nie odczuwałam braku kapturka, choc napewno gdyby był to uzyłabym go
saszetka nie przydala sie kompletnie bo za mała na moje klamoty :roll:
przyzwyczajona jestem do MT lnianego i sztruksowego i jakos nie podszedl mi ten materiał, troszke za sztywny i nie moglam dobrze dociagnac

to tak wrazenia na gorąco

lillyofthevally
19-10-2009, 19:21
:mrgreen:ja również zielonego testowałam

troszku za wąski panel jak dla nas - ale nie oto chodzi :)

tak jak qqrq pisała - materiał sztywny - jednak dla mnie to plus - dlatego, że po ok. 30 min noszenia musiałam dociągać pasy - jednak pomimo tego panel ładnie się trzymał.
Pasy ładnie wypełnione i się nie wżynały.
Saszeta w naszym przypadku też się nie przydała:ninja:

dzięki za możliwość testów

zirca
30-10-2009, 16:26
pisałam juz kiedyś na handmade, dopiszę i tu :) więcej-bo więcej juz mamy doświadczenia :thumbs up:
Mietek zawitał do nas już w lipcu, więc jest jednym z pierwszych popełnionych przez Madame GooGoo. Przywieziony w ostatniej chwili przez listonosza, dwie godziny później leciał juz z moją szwagierką do Irlandii :lol:
warto byłoby zaznaczyć, że jest to mój pierwszy Mei tai, więc trudno porównac go do jakiegos innego, nie mniej jednak zakochałam się w nim od pierwszego motania.
Design-idealny. Piekne kolory, połącznie turkusowych kwiatów z czekoladowymi pasami-cudo, dodatkowym plusem okazała się druga strona panelu-oszczędny pasiek, w pałni akceptowany przez mojego Małża.
Jest twardy, solidny, daje poczucie bezpieczeństwa-dopiero w nim Alu daje sie motać bez krzyku na plecach :thumbs up: Dociaga sie szybko, nic sie nie slizga. Przy wiązaniu troche sie męczę, ale ten typ tak ma-z moimi mikroskopijnymi dłońmi, szarpię się nawet z super mięciutkim indio :duh: raz zawiazany-nie puszcza, dopiero po pięciu godzinach czułam jakąś różnicę.
Pasy szerokie i mięciutkie, nic sie nie wzyna. Długość genialna-dobre i przy moim rozmiarze, jak również przy gabarytach Małżona-195cm, 100 kilo zywej masy :mrgreen:
Kolory nieco zszarzały po praniu, ale nie tak bardzo.
Generalnie-nie wyobrażamy sobie bez niego zycia. Mój Pan nosi juz tylko w nim, ja zachwycam sie szybkoscia z jaką mozna się w niego zawiązać-niezbedne przy szybkich wypadach na miasto, czy na basen.
Mietek był jedynym środkiem transportu Ala na Teneryfie-wszystko inne okazało się za gorące :rolleyes: nosił przede wszystkim Tata i właśnie z nim jest większość zdjęć:applause:

http://images40.fotosik.pl/216/f8cf414dc4c03bb8med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images45.fotosik.pl/221/dcaa7168ad422a87med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images48.fotosik.pl/220/55e71f7502de8cd5med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/75/45d0927fafe16601med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/216/b14d33fd84fecb8emed.jpg (http://www.fotosik.pl)

kociakocia
01-11-2009, 20:46
WOW !!! :D ale foty!!! pierwsze co zobaczyłam, ze synek Wam urósł :)
super sie cieszę, dziękuję za słowa pełne ciepła, teraz mi ich bardzo trzeba, bo szykuję kolekcję nowych, unowocześnionych, ulepszonych nosidełek i to własnie się stało dzięki testerom! i waszym tu opiniom :)

nadchodzi nowa era Madame GooGoo :)

joasiek
02-11-2009, 22:55
Witam
długo czekaliśmy na czerwonego MT... ponad miesiąc z powodu PP :frown
i jak już dotarł to dzieci były chore więc nie nanosiliśmy się...

To nasze pierwsze spotkanie z MT...

Materiał kolorowy, przykuwający wzrok, jak już wspomniano sztywny, ale dopasował się do 10 mies. jak i 2,5 latki.
Pasy wystarczająco wypełnione i długie. Torebeczka :applause: elegancka


Samo obszycie powala, nie mogłam się na patrzeć na ścieg

Gratuluję

kociakocia
05-11-2009, 22:28
jak mi miło, to tylko ja wiem... wielkie dzięki i życzę zdrówka dla maluchów, dbajcie o siebie :hello:

Asikka
07-11-2009, 22:08
Testowałam zielonego MT. To nasz pierwszy MT w który się zawiązałyśmy (i z tego powodu mogę być nie rzetelna w swojej ocenie :hide:).
Jeżeli chodzi o wrażenia wizualne - to bardzo nam się podobał materiał z którego był wykonany (komiksowa strona cudna - moje 7,5 miesięczne dziecko cieszyło się do czarno-białej pani na panelu:D), druga strona w kolorowe paseczki nastrajała pozytywnie. Zagłówek wzmocniony, dobrze podtrzymywał główkę mojej córki. Jako, że MT był na nią za duży (tzn. panel za długi) podwijałam dolny pas i myślę, że mojemu dziecku było wygodnie;-)
Wypełnione pasy nie wrzynały mi się w ramiona i po pół dnia noszenia w mojej chuście (ciężko coś mi było na ramionach) przyjemnie nosiło mi się dziecko w tym MT.
Nie mogłam sobie tylko poradzić z porządnym dociągnięciem MT jak chciałam zawiązać dziecko na plecach - jakoś dziwinie mi się córka odchylała do tyłu :rolleyes:
Szkoda tylko, że mamy już zimniejsze dni i musiałam chować to komiksowe cudo pod osłonką polarową! Po testowaniu jestem przekonana do MT :thumbs up:

kociakocia
08-11-2009, 13:42
dziękuję :D

Mayka1981
23-11-2009, 14:12
Testowałam czerwonego mietka - przepiękny :applause:

Panel - sama poezja jak dziewczyny pisały - nowoczesny i taki dynamiczny:thumbs up:

Czerwień do tego super - ostatnio takie energetyczne kolory mi bardzo pasują:D

Na mojego modela oczywiście za duży, jednak krój panela bardzo nam podpasował - sztywny zagłówek pozwalał młodemu usnąć spokojnie i osłaniał od szumu ulicy - ograniczona widoczność modelowi nie przeszkadzała.

Pas biodrowy - wypełnienie przy samym pasie moim zdaniem wystarczające, jednak wolałabym aby sięgało dalej - na pupie młodego pasy się zwijały, jakby były sztywniejsze to by się trzymały piękne jak w chmt. Pasy naramienne jak dla mnie ciut a szerokie - ale wygodne.

Całość dobrze się trzymała i przyjemnie nam się nosiło (najwięcej cięgiem 1.5h), może faktycznie ciężko było dociągnąć górę bo pasy troszkę jakby śliskie - pewnie to kwestia wyprania i "zmęczenia" materiału.

Ogólnie - piąteczka :applause:

I nasze fotki:hello:

http://lh5.ggpht.com/_OwAPlwslkZc/SwmzR-TYJuI/AAAAAAAACcc/Ff6LJl51FGQ/s640/Zdj%C4%99cia%20oznaczone%20gwiazdk%C4%853.jpg

kociakocia
23-11-2009, 15:59
aaaaajjjjjj :D ale fajoskie wasze zdjęcia :) wielgasne dzięki :)

w grudniu na bazie konstrukcji testerow, ale w całkowicie nowoczesnym kształcie i za Waszymi radami z kapturkami otworzę www galerię :)
mam nadzieje, że spełnię oczekiwania pod wieloma wzglądami :)

kejzi
23-11-2009, 17:04
Czekamy z niecierpliwością!

Mania
24-11-2009, 10:39
Testowałam zielone MT. Pięknie i starannie wykonane, ciekawy, komiksowy wzór zwraca uwagę:) Pierwszy raz miałam okazję dłużej nosić w MT i powiem, że nosząc z przodu było mi nawet wygodniej niż w chuście. Moja mała waży już około 9,5 kg i naprawdę nie czułam tego cieżaru, pasy nie wrzynały się, dobrze leżały. Noszenie z przodu rewelacja, bardzo wygodnie. Niestety gdy nosiłam małą na plecach już tak wygodnie mi nie było. Pasy dla mnie były za szerokie i jakoś tak się układały, że ręce/ramiona mnie bolały. Ale ja mało noszę na plecach i też nie mam większego doświadczenia, ale wydaje mi się, że przy noszeniu na plecach wygodniejsze są cieńsze pasy, ale za to bardziej wypełnione. Te szerokie pasy i płasko wypełnione świetne są do noszenia z przodu, bo wszystko dobrze się układa:thumbs up:
edit: w naszym MT nie było żadnej torebeczki, zwracam na to uwagę bo nie wiem czy powinna być czy nie, a jeśli tak to chyba u kogoś zaginęła, bo ja dostałam bez

kociakocia
24-11-2009, 11:27
Dziękuję Mania :)

I teraz mamy nowy problem, gdzie jest torebka do zielonego MT :omg:

ewaruszki
24-11-2009, 15:30
ja z opóźnieniem chwalę, bo w MT lansowaliśmy się już jakieś 3 tygodnie temu - ale chwalę jakże bardzo!! Wprawdzie najwięcej mogę powiedzieć o stronie wizualnej, bo Mieszko młody i małych rozmiarów, więc musieliśmy się trochę napodwijać i nakombinować, żeby pasował. Daliśmy radę, ale wiem, że za jakiś czas byłoby/będzie prościej. To był mój pierwszy kontakt z MT, wiem że nie ostatni.
Natomiast co do estetyki oraz wykonania - chylę czoła!! Zwraca uwagę, hipnotyzuje, pięknie wpisuje się w przestrzeń miejską. Jest po prostu małym dziełem sztuki. A noszenie w nim to 'twardy lans' ;)
Wcale więc nie jestem oryginalna, bo podoba się każdemu.
Pomocna też średnio, bo mam bardzo niewielkie porównanie.
Mogę tylko dodać, że kapturek i mnie wydaje się być fajną opcją. Dziękuję za możliwość testowania :)


ps. nie załącza mi się zdjęcie, spróbuje później ponownie.
a torebkę przekazałam dalej:)

kociakocia
24-11-2009, 18:39
Ewa, czekam na foty :mrgreen: i nie może być inaczej - jest mi dobrze na sercu jak czytam te słowa, dzięki za uczestnictwo w testach!

i saszetko-torebka się odnalazła :)

franciszka
29-11-2009, 20:46
Ja również z opóźnieniem, ale....
Testowaliśmy czerwone MT - kolor super na ta porę roku :mrgreen: - bardzo dobrze nastraja :P Młoda chętnie usypiała na moich i męża plecach w czerwonym MT i nie zauważyłam braku kapturka, bo sam dość sztywny panel wystarczał - jak dla nas oczywiście (Młoda nie jest olbrzymem :P) Bardzo wygodnie nam się nosiło, spodobał mi się patent na skośne wszycie pasów i oczywiście saszetka, choć z niej nie korzystałam.... Uważam, że materiał i sztywność testowego MT są dobre na chłodniejszą porę roku - mój MT uszyty jest z bawełny i mniej wypełniony - przez co bardziej szmatowaty, a dzięki temu latem super się sprawdzał, nie wiem czy tak samo dobrze nosiłoby się ten CZERWONY
Jako zadowolony "kolejkowicz i tester" wystawiam 5 :thumbs up:

dziękuję za możliwość testowania

kociakocia
29-11-2009, 21:01
:D wielkie :D dzięki :D

aninka
03-12-2009, 09:38
Testowałam czerwonego MT i bardzo nam przypadł do gustu. Przede wszystkim podoba mi się zestawienie tkaniny komiksowej i energetycznych czerwonych pasów. Uszyty z dbałością o szczegóły. Graficzny i „miejski”. Można go traktować jako modny dodatek do ubioru. :cool:
Dla mnie zaletą jest wygodny usztywniony u góry panel, który sprawdził się także w czasie snu. A testowałam z 1,5 roczną córką, która waży ok.11 kg. Wymiary panela pasują idealnie. Pasy dobrze wypełnione i wygodne, biodrowy bardzo fajnie przylega i odciąża ramiona. W MT nosiłam z przodu i po godzinnym spacerze nie czułam niewygody.

Daję piątkę z plusem. :thumbs up:

Dziękuję za możliwość testowania.

rosass
07-12-2009, 14:21
świeżo po testach czerwonej zguby:)
Wizulaność- materiał komiksowy, bomba! Przykuwa wzrok! Czerwone pasy( ostatnio mój kolor) pasują idealnie.
Noszenie, Pasy dobrze współpracowały z ułożeniem odpowiednio dziecka, nie mocno wypelniane i jak dla mnie idealna szerokość:)
Zagłówek dobrze się wywijał, więc dziecko może w nim też obserwować świat.
Gaja w nim zasnęła więc jej też było wygodnie, choć na nas za duży.
Jedyny minus, dla mnie zbyt sztywny panel.
moja ocena 5-

kociakocia
07-12-2009, 15:02
ponownie dzięki Wam dziewczyny, żeście zechciały testowac i za oceny :hello:

Pasiata
13-12-2009, 23:52
No to teraz ja - z dużym opóźnieniem, ale nareszcie się zmobilizowałam. Nie mam nic na swoją obronę :hide:
Testowałam zielonego.
Na początek wzór - pomysł świetny! Lansowaliśmy się na targach książki i ludziska się za nami strasznie oglądały ;-)
Pasy wypełnione w sam raz, z dociąganiem nie miałam problemów.
Panel dla nas był nieco za wąski, ale to kosmetyka ;-)
Jedyna w zasadzie uwaga z mojej strony to to, że nie ma kapturka - w naszym wypadku nosidło bez kapturka nie ma racji bytu, bo Tośka zasypia bardzo często a nie uznaje chowania rąk już od dawna, więc żaden zagłówek nas nie ratuje.
Zdjęć niestety nie posiadam :frown
Ode mnie 5-
Dziękuję za możliwość testowania!

kociakocia
14-12-2009, 10:14
Za tydzień obwieszczę światu moją firmę i nowoczesne, piękne, pełne życia i kolorów MT :) i z kapturkami wedle waszych instrukcji. Dopieszczam juz szczegóły, webmaster też ma niemało roboty :)

Pasiata
14-12-2009, 12:05
OT To jak będzie ten nowy model do testowania, to ja poproszę ;-)

pszczoła
18-12-2009, 11:17
Testowałam zielonego.
Pierwsze wrażenie po wyjęciu z koperty: w ogóle niesprany wzór, po tylu testujących! Paski może trochę "rozmyte", ale to chyba taka ich uroda, natomiast wzór komiksowy jak żyleta, intensywna czerń i nieskalana biel.
Mojemu mężowi podobał się bardzo, a on wybredny jest.
Nosiło mi się świetnie, pasy wypełnione jak dla mnie idealnie, nie lubię, jak jest za dużo wypełnienia. Wszyte pod kątem, który mi bardzo odpowiadał, nic mi się nie wrzynało, mt świetnie leżał.
Nośność super. Z przodu czy z tyłu, ciężaru nie czułam w ogóle. Zero problemów przy wkładaniu na plecy. Super się dociągał! Pierwszy raz czułam to w mejtaju.
Materiał IMO super, wygrywa ze sztruksem.
Saszetki nie używałam, ale ja nosiłam z tyłu tylko po domu.
Kapturek by się przydał. Torebka na mt również.
Zagłówek miękki (albo zmiękł, albo ja mam inne odczucie twardosci;-)).

Bardzo mi sie podobał wizualnie i pod względem użyteczności. Daję mocne 5:thumbs up:

Dziękuję za możliwość testowania!

kociakocia
18-12-2009, 12:43
:D:D:D sczerzę się radośnie :mrgreen:

Adso
15-03-2010, 14:56
Przypomniałam sobie o zaległej opinii,więc uzupełniam wpis ;)
Mietek bardzo nam się spodobał ;o)
Uwielbiam czerwony kolor,do tego oryginalny komiksowy wzór,więc wygląd super!
Szelki wszyte pod dobrym kątem,dzięki czemu mój spory już synek miał bardzo wygodnie ;) Ze zdziwieniem stwierdziłam,że panel nie jest większy od naszego MT,a przez to wszycie szelek był jakby obszerniejszy i lepiej otulał malca ;p
Nosidło lekkie, łatwo mogłam dociągnąć pasy,a węzełki zgrabne ;)
Saszetki nie użyłam. Kapturek byłby bardzo przydatny,szczególnie gdy dziecko zasypia na plecach..
Dziękuję za możliwość testowania ;o)