PDA

Zobacz pełną wersję : co dla meza?



agaa
07-09-2009, 23:03
:hello:Uzywam chusty rapalu, ale moj maz nie moze sie w nia zamotac - jest za krotka:) Szukamy nosidla, ktore pasowaloby naszej coreczce i jemu:confused: Prosze doradzcie. Dodam, ze nasza dziewczynka ma prawie 4 miesiace

dorulka
07-09-2009, 23:48
A jaka masz dlugosc chusty?

Ja mam manduce, nie wiem jednak, czy nada sie dla 4-mies dziecka, ale jak sie spotkamy, to przymierzymy:-)

morepig
08-09-2009, 00:02
znaczy sie macie rozn e rozmiary tak? no to dobre są nosidła z regulacją w trakcie zakladania, tzn ONO i bondolino. tak moim zdaniem. no chyba ze dla samego męża, to jeszcze manduka. tyle ze 4miesieczniakowi moze nei byc wygodnie... :)

kulka37
08-09-2009, 06:56
My mamy mandukę i korzystamy z niej oboje,bo regulacja nie jest skomplikowana i można szybko dopasować do własnego rozmiaru.Nie wiem tylko,czy dla takiego maluszka jest już ok?

agaa
08-09-2009, 21:41
Dlugosc mojej chusty to 4,8m. Chetnie wyprobuje manduce - dzieki Dorulka. Jesli sie sprawdzi to super, jesli nie bedziemy szukali dalej, ale czytalam, ze manduca nadaje sie dla dzieci od 3,5kg do 20. Nie widzialam zadnych ograniczen dotyczacych np. trzymania glowki itp. Jaka jest roznica miedzy bondolino a manduca?Pytam o roznice od strony technicznj, poniewaz watek dot. porownania czytalam:)

wrapsodia
08-09-2009, 22:12
Ja też dla męża kupiłam manduce i jesteśmy zadowoleni. Z porównaniem nie pomogę bo brakuje mi wiedzy.