PDA

Zobacz pełną wersję : nature babies



Tuja
07-09-2009, 12:24
jeszcze nie mam, ale słyszałam, że niedoceniane, że bardzo dobre, chłonne, że szybko schną :) Prawda?
o tych słyszałam:


http://www.krainapieluszek.pl/index.php?route=product/product&manufacturer_id=16&product_id=63

ciekawią mnie też te:
http://www.krainapieluszek.pl/index.php?route=product/product&manufacturer_id=16&product_id=75


miałyście z nimi do czynienia?

IwontaG
07-09-2009, 14:21
Ja mam tą z pierwszego linka i bardzo ją lubię, jest bardzo mięciutka, bardzo szybko schnie, fajnie dopasowuje się do pupy, ma sporą kieszonkę do której można jeszcze napakowac. Osobiście polecam.

Tuja
07-09-2009, 21:13
no to chyba muszę ją wypróbować ;-)

ewinka
08-09-2009, 09:38
Mam obie, ale pierwszą kupiłam dla córeczki mojej przyjaciółki, więc sama nie używałam - jest śliczna, zgrabna, mięciutka - myślę, że szybko schnie.
Natomiast druga jest dość spora - myślę zwłaszcza dla malutkich dzieci. Ja mam dla 10,5 kg dziewczynki i jest też dość spora, ale rewelacyjnie chłonna i przy pupie idealnie sucha. Ale czy tak szybko schnie?? No cóż całą noc :) Ale dla mnie super na spanie, bo w dzień, to chcę, żeby dzieć czuł mokro :p, bo my na EC.
Ja kupiłam na ekobaby.pl (bambusowa miłość za 34, a ta druga za 38 + 8zł za przesyłkę pocztą - możesz sobie porównać ceny).
Pozdrawiam!:hello:

yetta
10-09-2009, 01:47
Ja miałam obie, jak synek miał 3-4 miesiące.
Nie byłam zadowolona i się pozbyłam. Ta druga zwłaszcza była OGROOOOMNA.
Teraz jednak chętnie bym je wypróbowała, zwłaszcza tą drugą. :D

Mag
10-09-2009, 08:46
ta druga jest ogromna nawet na starszaka,ta pierwsza to moje ulubione formowanki.

mamka_klamka
11-09-2009, 18:12
Ta pierwsza rzeczywiście jest super, chociaz mam wrażenie, że schnie wolniej niż ta druga. A ta druga ma zasadniczą wadę: mimo, że przy pupie sucho, to taśma, którą obszyte są krawędzie jest mokra i nieprzyjemna. Tak jakby ten polar odprowadzał wilgoś głównie do niej. Chyba, że to tak na początku, a po kilku praniach się zmieni, bo ja swoja prałam dopiero 2 razy.

Tuja
11-09-2009, 22:34
kupiłam na bazarku jedną i drugą, więc niedługo będziemy testować :D

dominika79
11-09-2009, 23:54
Mam pierwszą. Jestem baaardzo zadowolona :)

yetta
23-09-2009, 11:46
Taka cienka frotka 50x50 Nature Babies. Czy ktoś ich używa? Zadowolone jesteście?

Coś podobnego, tylko ta jest Bumbletots.
Ja mam takie 3 i jestem zachwycona. Super się składają, do kieszonek i otulaczy idealne, fajnie chłoną i szybciutko schną. :)

http://www.babyetta.pl/pieluszki/uzywane/025a.jpg

Tuja
23-09-2009, 12:21
czyli składasz je w prostokąt?
ja nie mam, nie słyszałam niestety.
A gdzie kupiłaś?

yetta
23-09-2009, 13:29
Kupiłam na bazarku. Ciekawa jeszcze jestem tych nature babies. Jeśli są też takie super, to może zanabędę większą ilość. :)

A składam w prostokąt krótszy lub dłuższy w zależności od potrzeby.

http://www.babyetta.pl/pieluszki/uzywane/025b.jpg

yetta
05-10-2009, 20:43
Mam dwie dizzy diaper.

http://www.babyetta.pl/pieluszki/uzywane/024a.jpg

To nasze drugie podejście. W wieku 3-4 miesięcy pieluszka była ogromna i pozbyłam się jej. Teraz w wieku 12 miesięcy też jest duża, ale już jest naprawdę w porządku. I póki co testuję je na noc i sprawdzają sie idealnie. Mam wrażenie, że to wszystko zasługa właśnie jej wielkości i grubości. Pięknie chłonie w nocy. Potestuję jeszcze jakiś czas i jeszcze się wypowiem. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona. :D

JustNik
05-10-2009, 20:48
ta pierwsza jest cudowna, u nas na roczniaka starcza spokojnie na cala noc (12 godzin)

dziekuje magdo1980 za odsprzedanie mi 1/4 tuzina :)

Tuja
06-10-2009, 22:00
no mam już obie i -sama nie wiem. Ta większa faktycznie w nocy bardzo dobrze się sprawdza, ale w dzień jej właściwie nie używam, bo jest naprawdę spora.
ta druga wydaje się z kolei za mała, chociaż synek ma rok i drobny jest. Trudno już ją zapiąć na dziecku, no i używam ją z wkładką polarową, bo dosć szorstka jest

mama-japonka
31-10-2009, 00:10
Wiem, że wątek dawny, ale ja używam :-)
I z formowanych Nature Babies jestem najbardziej zadowolona, zwłaszcza bambusowej.

Wlaszczka
31-10-2009, 16:38
Ja też używam bambusowej kieszonki z bambusową wkładka - najlepsza. Jest cienka i chłonna.

mama-japonka
31-10-2009, 23:37
Poprawiam się, dla mnie jedynie bambusowa Close Parent (zwłaszcza wkład dodatkowy, mieszanka bambusa i bawełny) jest lepsza od Nature.

yetta
01-11-2009, 00:52
Tak dziewczęta, tyle, że mnie chodziło o same wkłady chłonne z bambusa w postaci ręczniczków frote 50x50. :D

mama-japonka
02-11-2009, 00:46
Mi też :mrgreen: między innymi...

yetta
02-11-2009, 01:15
Tak tak teraz widzę. ;) A ta wkładka tez jest kwadratowa???

mama-japonka
02-11-2009, 01:22
Ale która? Close Parent? To taki prostokąt do składania (chyba ze zszytych 2 warstw): 40 na 33 cm, składany na 3. W miejscach złożenia podgumkowany i z napami, żeby się nie rozwaliło. Dla mnie chyba jeszcze lepszy od składanego NB, ale pewnie co kto lubi...chłonny po prostu bajer!

ania mania
18-03-2010, 11:22
Warto kupić dla noworodka tę formowankę?? Chodzi mi o bambusową miłość w rozm 1. I czy ewentualnie wybrać organiczną czy z mikrofibrą??? Pozdrowionka :)

Martas
18-03-2010, 12:05
Ja mam bambusowej miłości dwie sztuki i przy moim czteromiesięczniaku wystarcza spokojnie na noc - 12 (czasem 14 godzin - jeśli oczywiście w międzyczasie nie zdarzy się jakaś kupka albo dwie.Tylko na nocki używam, bo faktycznie jest to spora formowanka. Rzeczywiście jak na bambusową szybko schnie.

ania mania
18-03-2010, 12:24
Martas, a masz taką z mikrofibrą czy bambus przy pupce? Czyli noworodek będzie musiał do niej dorosnąć, jak do większości pieluszek? kurczę, a chciałam mieć coś, co będę mogła założyć od razu...

Martas
18-03-2010, 12:43
Ja mam bambus przy pupce, mojemu to nie przeszkadza, ja mam rozmiar drugi, być może rozmiar pierwszy będzie dobry dla noworodka, nie wiem, bo ja używałam jednorazówek. Tylko zważywszy na ilość kupek u noworodków, może nie być długo na pupce maluszka. Ja potrafiłam mojego przewinąć trzy razy w ciągu godziny.

ania mania
18-03-2010, 12:47
Dzięki Ci :) Pozdrowionka

reniason
22-03-2010, 00:49
Ja ma pierwszą i jestem bardzo zadowolona do niedawna mojej córeczce na noc wystarczała FB ale zaczeła nad ranem już przeciekać natomiast ta wytrzymuje całą noc z dodatkowym wkładem z mikrofibry. Nakładam na nią otulacz flipa. Pieluszka jest mięciutka schnie nawet szybko i ma dużą i pojemną kieszonkę. Fajny ma też ten plarek z dinozaurami:). A dodam jeszcze że z pojedynczą wkładką z bambusa pupka w tej pieluszce wygląda zgrabnie natomiast już z dodatkowymi wkładami jest ogromna.

Wiewiórka
14-07-2010, 06:57
A jak wam się sprawdzają otulacze nature babies? Mi się wydają fajnym rozwiązaniem te napy do regulacji rozmiaru

kammik
14-07-2010, 07:41
Ja miałam dwa otulacze, jeden sprzedałam, bo za duży był. Bardzo, bardzo fajne - mięciutkie, mają boczne "falbanki", moje ulubione (oprócz flipów ;)).

margonik
29-07-2010, 20:51
Mamy dwie NATURE BABIES - Bambusowa Miłość. Lubię, bo fajnie wyglądają na pupie, ale nie powiedziałabym, żeby była super chłonna. Ja jej używam w ciągu dnia bez otulacza (na 3-miesięczniaku) i tak po godzinie jest do wymiany, bo jest mega mokra. A prana była już sporo razy, więc chłonność powinna już raczej uzyskać. Poza tym dosyć długo schnie. Najczęściej suszę pieluszki w suszarce bębnowej i podczas gdy inne są już suche, te pieluszki przy ściągaczach bywają jeszcze wilgotne i dosychają na powietrzu. Ale i tak je lubię, bo mój synek wygląda w nich bosko :-)

klusiecka
09-08-2010, 22:47
Mam ta pierwszą, co prawda robi dużą pupę ale ma dwie niesamowite zalety:
- jest to formowanką z kieszenią więc wkładów chłonnych mozna dołożyć
- chłonie niesamowicie, bez problemu starcza na całą noc
- dość wolno schnie, (ale ja jestem przyzwyczajona do mikrofibry)
Mam ich 2 z pewnościa dokupię jeszcze ze 2 i bedą to jedyne pieluszki na noc.

klusiecka
24-10-2010, 20:47
teraz mam i tą drugą. UWAGA pielucha jest gigantyczna! i nie jest na pewno od 3 kg, mimo że tak piszą. Poza tym jest jakaś taka średnio miła, może po kilku praniach zmienię zdanie, ale jak na razie jestem średnio zadowolona z zakupu.
BTW bambusową miłość nadal kocham, bo to jest super formowanka

Wiewiórka
31-10-2010, 10:25
A może miała albo ma któraś formowankę Big Softies one size (widziałam na bazarku, więc któraś ma). Co o niej sądzicie?

Sylaba
31-10-2010, 12:52
Miałam 2, kupilam jako jedne z pierwszych pieluszek ale mnie nie zachwyciły i zostaly sprzedane. Niezbyt chłonne i po praniu trochę zesztywniały.
Wolę inne formowanki.