PDA

Zobacz pełną wersję : jednak leoś nr 1 !!!



goralica
20-03-2008, 12:13
jak dla mnie :-)
ponieważ oddałam leosia a-lince na święta a ona mi dała swojego hoppa mam teraz 100% pewności, że jednak to chusta mojego życia ;-)
nawet mój M stwierdził, że ta "nasza" to jest najlepsza :-) chodziło mu o strukture bo jednak leosie różnią się od pasków.
ale mogę potestować hoppa :-) dzisiaj zamotałam Tyma na biodrze-usnął od razu a hopek fajnie trzyma mojego klocuszka :-) no i na pewno hopek milszy od pasiastych storczyków-mam porównanie do alberta.
generalnie fajnie mi sie nosi w hoppie ale jednak wole leosia :-)

alhana
20-03-2008, 14:07
zgadzam sie ze Leos jest cienszy od

Eyja
20-03-2008, 15:08
kurcze, post jak dla mnie dzisiaj :)
próbowalam zamotać płaczacego i wiercacego sie Michała w babylonię. i ciagle było krzywo, nie moglam dobrze dociagnąc na płaczacym i wiercacym się dziecku. w końcu sie wkurzyłam, wyjelam Michała i zamotałam leoska (miał trafic dzisiaj do pralki). i wyszło wszystko cacy, Misiek natychmiast sie uspokoił i schował głowe pod połę chusty. a potem skubany smacznie zasnął. w dalszym ciągu leos to jedyna chusta która daje sobie naciagnąć na głowe jak spi, a nawet czasami sam główke chowa przy zasypianiu.
no i dalej sie czuje jakbym była z jedna chusta :roll:
BTW leoś jak flanelka mięciutki i przyjemny. babylonia bardziej sliska i chłodna.

a-linka
20-03-2008, 17:41
noooo taaak... ja już pisałam gdzieś, że mojego hoppa kocham za kolorki, i tylko za to :oops:
chyba go w końcu sprzedam, ale żal mi tych ciepłych żółci i pomarańczy...:cry: sama nie wiem :?
a leoś - to jest TO!!! :D
Dzięki goralica że mogę go potulić - już wiem, że to będzie nasza następna chusta :bliss:

tulipowna
20-03-2008, 17:41
ada, no co ty, przeciez leos szmatowaty jest :D

pewnie babylonie docenisz, jak my wszystkie fanki leosia, bedziemy splywac potem w 30stopniowych upalach :)

potwierdzam wasze spostrzezenia - leos sam sie wiaze - ostatnio anifloda nie mogla uwierzyc, ze ja nie dociagam 2x po zawiazaniu! w amazonasie nie dalo sie zamotac bez poprawek.

ale... no wlasnie, jest jeszcze jedna taka cudowna chusta - indio z konopiami - teraz miekkoscia przypomina wlasnie leosia, a nie mam porownanania, czy inne didki - np. paski tez do takiego stanu miekna.

Eyja
20-03-2008, 18:22
no szmatowaty, szmatowaty :wink:
ale mieciutki jak flanelka moj egzemplarz, to fakt.
musze zabrac sie za łamanie babylonii porzadnie :P
a paski didka tak nie miekna. mialam simona przeciez, wiec mam porownanie :)

Zuzia
20-03-2008, 19:42
Ja mam Ulli taką szmaciastą że aż czasem wolałabym żeby była sztywniejsza :-)

a-linka
20-03-2008, 20:00
potwierdzam - miałam didka moritza, już nawet złamanego i nie był tak miękki jak leoś, w którym właśnie bryka młody - dzięki uprzejmości goralicy :thanks:

nie był nawet tak miękki jak didek indio czy hopp

a storczyk leo - BOSKI!!! Nawet mój mauż to potwierdził :D

goralica
20-03-2008, 20:58
potwierdzam - miałam didka moritza, już nawet złamanego i nie był tak miękki jak leoś, w którym właśnie bryka młody - dzięki uprzejmości goralicy :thanks:

nie był nawet tak miękki jak didek indio czy hopp

a storczyk leo - BOSKI!!! Nawet mój mauż to potwierdził :D

alinka a wiesz, ze on był tylko raz prany?? no i to jeszcze bardziej przemawia na jego wyższość nad pasiakami :twisted:

a-linka
20-03-2008, 22:03
alinka a wiesz, ze on był tylko raz prany??
a zakupiony był jako nowy czy używany? bo jeśli nowy - no, to po prostu nie wierzę! :szok:
boski boski boski :lool: :lool: :lool:

goralica
20-03-2008, 22:11
Nowy u ekomamy :-) też nie wierzyłam, że taki milusi może być storczyk :shock:

kajkasz1
20-03-2008, 23:25
No i co ja mam dodać? Też kocham swoje Leosie, chociaż ... Lana lepiej cięższe dzieci dźwiga.