PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mam pojĂŞcia co kupiĂŚ



sil (377)
19-03-2008, 23:21
Właśnie sprzedałam jedną ze swoich chust i zamyślam o kupnie nowej, bo stan w półeczce musi się zgadzać :wink: Na początku myślałam o Didku Katji, potem o storczyku Annie (jest cudna...), ale jak w końcu zalogowałam się tutaj, to okazało się że jestem 100 lat za murzynami w kwestii nowości. Co to za chusty Chimparoo? Jakie są ceny i dł. max (potrzebuję co najmnie 4,9m -5m)? A Bebiny? Poradźcie, proszę. Najchętniej to bym te nowości pomacała, ale zanim to sie stanie dzieć chyba pójdzie do szkoły ( kolejki :cry: ). Chciałabym teraz coś na dłużej, czyli miękką, przewiewną, dobrze zrobioną chustę :lol:

petisu
19-03-2008, 23:50
Chimparoo to narazie potestuj (kolejki są 4, czyli nie powinno trwac w nieskończonośc), w sprzedaży powinny byc w przyszłym miesiącu.
Jeśli czytasz po francusku: http://chimparoo.ca , jest też angielska wersja, ale jeszcze nie ma pełnego tłumaczenia.
Jest długośc 5,20 :) Ceny na priva mogę podac.
http://chimparoo.ca/0C49F9A6-B29C-4752- ... wraps.html (http://chimparoo.ca/0C49F9A6-B29C-4752-9CEA-970BE42AF627/Chimparoo%20wraps.html)

A o Bebinę pytaj Vegi. :)

Vega
20-03-2008, 00:25
Sill - przecież Ty warszawianka - mam na stanie dwie bebiny teraz u siebie do motania więc wpadaj i pomotasz bez czekania :)
Ceny są jawne i są w sklepie :D

sil (377)
20-03-2008, 11:01
Vega, z chęcią bym się umówiła,może jakoś po świętach. Nie wiem jeszcze jakie mój K. ma dyżury, bo one prawie zawsze krzyżują mi plany :roll: Petisu, czy chusty w tych kolejkach tylko kolorami się różnią? Którą mam wypróbować?

sil (377)
20-03-2008, 11:13
Przeczytałam, obejrzałam i lecę się zapisać na Juliette. Moje kolorki...mniam...

lemonka
23-03-2008, 23:55
No to ja tez zapytam co kupić. Mam Nati i lnianą kółkową od Oppamamy. Czaje sie jeszcze na coś, ale nie wiem jaką długość wybrać i jaką firmę :hmm: Nie potrafię jeszcze dobrze motac, czyli chusta musi mi dużo wybaczyć.:oops:

Nati mam 4,7 i przy kieszonce zostają mi ogony prawie do kolan. To teraz kupić 4,10 czy może 3,80? Oczywiście coraz cieplej sie robi to znaczy, że grubej chusty nie warto kupic bo leżałaby w szafie do jesieni a to zbrodnia bylaby chyba ;) No i nie wiem mimo przeczytania wielu wątków na tym forum :shock: Czy jakiegos Didka? Czy może Storcha? Innych nie biorę pod uwagę bo mam wystarczający dylemat z tymi firmami. Jakbym chciała rozpatrywać wszystkie chusty z wielu firm to bym sie do zimy nie mogła zdecydować :roll: Help meeee... bo już włosy z głowy rwę.
Indio? Leo? Anna? Fale? :confused:

lemonka
27-03-2008, 15:01
Kobitki, pomóżcie w wyborze :mighty:

julka_as
27-03-2008, 23:16
Lemonka - im więcej będziesz czytać i się zastanawiać tym trudniej będzie Ci się zdecydować :? - jest tyle pięknych chust, które chciałoby się mieć...Ja też planuję zakup wiosenno-letniej chusty i też jeszcze na 100% się nie zdecydowałam, póki co skłaniam się ku BB - bo i cienka i kolorki piękne (takie są opinie na forum - bo niestety nie miałam okazji pomacać).
owocnego debatowania i dobrej decyzji!

Eyja
27-03-2008, 23:45
lemonka polecam leo storche. na lato sie nada, bo przewiewna a mota sie po prostu sama :P juz kilka chust testowałam i leo pozostało moim numerem jeden. boska chusta a i wybacza błędy w motaniu. własciwie nie tylko wybacza, ale pomaga motac prawidłowo 8)) eh, mam leo rouge wiazanke i leo natur kółkową. cudności :D
i łamac nie trzeba, bo mięciutkie od poczatku i nośność superowa :!:
zreszta sama zobacz w recenzjach :wink:

lemonka
27-03-2008, 23:46
No właśnie Julka, ten ogrom chust jest nie do zniesienia ;) Nadal nie wiem co wybrać. Zaraz poszukam BB, ale ja niedoświadczona to nie wiem czy wiazać bym umiala tę BB.
Tobie też dobrej decyzji zycze :)

lemonka
31-03-2008, 18:24
Ja z uporem maniaka pisze na tym wątku :) No bo Leo niezbyt do mnie przemawiają. Kolory mam na mysli bo wierzę, że są super w motaniu. Może dlatego nie jestem przekonana, że nigdy ich na żywo nie widziałam i nie dotykalam.

stokrotka
01-04-2008, 15:09
Lemonka - mnie też żakardowe fale Didka kuszą szczególnie Lime Waves .. Na razie mam indio z którego jestem bardzo zadowolona (a nawet nie jest dobrze złamany- dopiero po jednym praniu i codziennym noszeniu), ale już obmyślam strategię namówienia męża na kolejną - taką bardziej na lato - cienszą. Wiem, że będzie jeden warunek - kolor oliwkowy - wtedy i zasponsoruje ;) i też będzie się motać ;). Może coś doradzicie?