PDA

Zobacz pełną wersję : ukryte właściwości różnych przedmiotów ;)



erithacus
18-03-2008, 23:27
Mam niedaleko domu fajny lumpeksik. Rzeczy prosto z Anglii , mydło i powidło, jakby ktoś zgarniał wszystko jak leci ze strychu. Jakis czas temu widziałam dziwne majty dla malucha z taka jakby cerata od środka, ale pomyslałam sobie - po co mi coś takiego. Niedawno przeglądałam sobie stronę Mothercare i znalazłam te majtki, okazało sie, że sa to specjalne kapielówki, żeby nic w razie czego ze środka nie wypłynęło. A teraz siedzę i sobie w brodę pluję, że idąc z Zuzą na basen musze jakieś głupie huggiesy kupować.
No i ostatnio, w nadziei na ich ukryte właściwości kupiłam wygrzebane majtki na szelkach :) Wyglądają trochę jak otulacze, są z akrylu no i mają szelki. Do czego to może służyć?

mart
18-03-2008, 23:59
taka pieluszka na basen to pływaczki :lol:
możesz kupić w pieluszkarni lub u ekomamy.

scharon
19-03-2008, 08:04
No prosze jak czlowiek dobrze poszuka -to jakie fajne i oryginalne ciekawostki moze wygrzebac :)

Milej zabawy na basenie :D

erithacus
19-03-2008, 10:57
No cała zabawa w tym, że nie kupiłam tych pływaczek, bo nie wiedziałam że to pływaczki 8)) . Teraz mam te gacie na szelkach ale podejrzewam, że posłużą tylko do naśmiewania się z Zuzi, kiedy ją w nie ubiorę :D

Ruda
19-03-2008, 12:21
Strzel fotkę Zuzi w tych gadkach i na forum zapodaj :) Może metoda eliminacji ustalimy do czego one służą :)

erithacus
19-03-2008, 12:56
Serwer mi sie wysypał, jak tylko go podniosą, to na pewno wrzucę zdjęcie

Budzik
19-03-2008, 20:31
Hmm... jestem mamą prawie 2,5 latki i mnie by się BARDZO przydały majtki na szelkach. I rajstopy też. A najlepiej jakaś taka konstrukcja zapianana na plecach, żeby sobie nie mogła tego rozpiąć i zdjąć :twisted:
Dlatego bardzo łatwo mogę sobie wyobrazić zastosowanie majtek na szelkach, jakkolwiek dziwnie może to wyglądać :lol:
A czy docelowo to nie jest huśtawka do zawieszenia w drzwiach?? Kiedyś widziałam filmik z dzieckiem, które dyndało w czymś wyglądającym jak właśnie majtki na szelkach :shock: