PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama odkurzacza ;-///////



kajka78
17-03-2008, 14:03
Wczoraj mi mignela w TV reklama jakiegos odkurzacza supercichego...
Kiedys philips mial taka ladna - wszyscy spali, a dziewczynka wyszla z pokoju za misiem, ktorego przyciagnal odkurzacz.
A w tej jakas mama odkurza z dzieckiem w nosidle na PAJACYKA...
dziec spi.. glowka mu slicznie zwisa...
wrrrr nie lubie takich reklam;(

mart
17-03-2008, 14:04
już o tym było - to electrolux...
a tak lubię tę firmę...

Zuzia
17-03-2008, 14:24
No, szkoda że taka wpadka im się zdarzyła bo odkurzacz fajny jest :-) Aczkolwiek przy normalnym (czyt. głośnym) odkurzaczu Tosia też mi na plecach zasypia ;-)

Agnen
17-03-2008, 14:27
przy normalnym (czyt. głośnym) odkurzaczu Tosia też mi na plecach zasypia ;-)

kajka78
17-03-2008, 14:58
to przegapilam watek...

nam na szkole rodzenia radzili wlaczyc suszarke albo odkurzacz jak dziecko nie moze sie uspokoic, bo szum je wycisza....;)
u nas nie skutkowalo, ale znajoma spalila kilka suszarek;)

rillia
17-03-2008, 22:13
to przegapilam watek...

nam na szkole rodzenia radzili wlaczyc suszarke albo odkurzacz jak dziecko nie moze sie uspokoic, bo szum je wycisza....;)
u nas nie skutkowalo, ale znajoma spalila kilka suszarek;)

Specjalnie na porodówkę spakowałam suszarkę:P Przydała się, nie mi, lecz koleżance z łóżka obok. Miała wyjątkowo wyjące dziecko.
A reklama wyjątkowo rzuciła mi się w oczy. Odkąd posiadam chusty to wyczuliłam sie na nosidła:D

trzy_misie
17-03-2008, 22:41
Ja tez, widząc tą reklamę wyglądałam mniejwiecej tak: :shock:

petisu
17-03-2008, 22:43
:roll: .....Luśka ciągle zasypia przy suszarce.....

marinella
17-03-2008, 23:03
to przegapilam watek...

nam na szkole rodzenia radzili wlaczyc suszarke albo odkurzacz jak dziecko nie moze sie uspokoic, bo szum je wycisza....;)
u nas nie skutkowalo, ale znajoma spalila kilka suszarek;)

u nas to się swietnie sprawdzało
ja mam nagraną suszarke na mp3
gdyby ktos reflektował mogę przesłać
efekt ten sam a szurakę dzięki temu mam całą

Budzik
18-03-2008, 10:10
Reklamy nie widziałam.
Koleżanka dźwięk suszarki nagrała na płytę (czy kasetę, nie istotne) i puszczała to dziecku z kółko - rozwiązanie bardziej energooszczędne, no i można włączyć i sobie pójść, nie trzeba trzymać suszarki. Niezły patent :D
Mojemu dziecku nie przeszkadzał we śnie nawet ryk i wycie wiertarki udarowej :shock:

landa
18-03-2008, 10:38
Widziałam te reklamę :evil:
Mojemu dziecku odkurzacz nie przeszkadza, wręcz przeciwnie: ja zabieram się za odkurzanie a on zasypia :P

martu
18-03-2008, 11:44
nosidełko okropne i wiszące dziecko.U nas Bartek zasypiał przy suszarce,ale serce mnie bolało widząc rachunki za prąd.Dziewczyny z forum rówieśniczego poradziły ustawienie radia na złe dostrojenie..wiecie szumy...i sprawdziło się super.Całe szczęście na wyjazd w góry nie wzieliśmy radia i Bartek się odzwyczaił.

Inga
18-03-2008, 12:07
u nas to się swietnie sprawdzało
ja mam nagraną suszarke na mp3
gdyby ktos reflektował mogę przesłać
efekt ten sam a szurakę dzięki temu mam całą
dobre :D
a nie którzy się wysilają z muzyką relaksacyjną :)

Kaja
18-03-2008, 14:00
Ja suszarki w tym celu użyłam tylko raz. generalnie dziecię nie potrzebuje takich ułatwień.

wanderluster
18-03-2008, 14:04
Znajomi włączają okap...

kajka78
18-03-2008, 18:52
odkurzacz, suszarka, okap

Fajne metody na zasypianie;)))
dobrze, ze po jakims czasie juz nie trzeba;)

yena
18-03-2008, 21:06
U nas świetnie działa pudełko emitujące dźwięki macicy, które dziecko słyszało w brzuszku. Mała śpi z nim w łóżeczku i za każdym razem, kiedy się zaczyna ruszać włącza pudełko. Polecam!

mart
18-03-2008, 21:14
a nie macie problemu z tym, że dzieć na plecach w czasie odkurzania pięknie wdycha rozpylane odkurzaczem roztocza i najdrobniejszy kurz?
oczywiście filtry pomagają ale nie są w 100% skuteczne w oczyszczaniu powietrza wydmuchiwanego.

Artemida
18-01-2012, 14:51
Teraz jest jeszcze łatwiej. Jak jest się leniwym i rozrzutnym to można kupić płytę z odgłosami już nagranymi :]

izka_74
18-01-2012, 14:56
to przegapilam watek...

nam na szkole rodzenia radzili wlaczyc suszarke albo odkurzacz jak dziecko nie moze sie uspokoic, bo szum je wycisza....;)
u nas nie skutkowalo, ale znajoma spalila kilka suszarek;)

Ooo, u nas to działa bezbłędnie :) Jak Szymek w chuście broni się przed zaśnięciem, to odkurzam i zasypia po chwili :) Mam najlepiej poodkurzane mieszkanie od lat ;)

izka_74
18-01-2012, 15:02
a nie macie problemu z tym, że dzieć na plecach w czasie odkurzania pięknie wdycha rozpylane odkurzaczem roztocza i najdrobniejszy kurz?
oczywiście filtry pomagają ale nie są w 100% skuteczne w oczyszczaniu powietrza wydmuchiwanego.

Ja nie mam z tym problemu, bo na szczęście nie mam alergicznych dzieci. Samaa mam zdiagnozowaną astmę i alergię m.in.na kurz. Zaraz po tej diagnozie, miałam wówczas ok. 22 lata, wyrzuciłam z mieszkania dywany, zasłony, firany, kupiłam wodny odkurzacz itd. a efektem było silne pogorszenie się stanu mojego zdrowia. Po powrocie do posiadania w domu przeciętnego poziomu zabrudzenia moje oskrzela przestały świrować. Teraz po obserwacji wiem, że najbardziej szkodzą mi wszelkie środki w aerozolach i dym papierosowy. Roztocza z odkurzacza nie :)

jagienkat
18-01-2012, 21:59
u nas to się swietnie sprawdzało
ja mam nagraną suszarke na mp3
gdyby ktos reflektował mogę przesłać
efekt ten sam a szurakę dzięki temu mam całą
Że ja na to nie wpadłam..! Mój rzadko potrzebował, ale zdarzało się. Kto wie, czy teraz pomysł z nagraniem nie będzie potrzebny? :thumbs up:

Gabriela1999
18-01-2012, 22:31
Suszarka przeżyła sesje usypiania Młodej a była moim błogosławieństwem:-)

Madisa
28-01-2012, 23:17
Artemida: pogratulować talentu archeologicznego, same fajne wątki wygrzebujesz ;)

My na okapie do tej pory... Ale muszę spróbować z niedostrojonym radiem albo z nagraniami, bo okap w kuchni, a dzieć w sypialni...