PDA

Zobacz pełną wersję : W czym nosić roczniaka?



lilka_l
26-08-2009, 09:42
Witam, mąż dopomina się o nową chustę i nie wiem co wybrać. Maja ma 11 miesięcy, waży ok 10 kg, małżonek życzy sobie coś nieskomplikowanego - myślałam o MT. Mamy długie Indio ale dziecię jest dość ruchliwe i ciekawskie więc czyni protesty kiedy wiąże się ją z przodu a z tyłu nie za bardzo potrafimy. Doradżcie, drogie dziewczęta co wybrać?

lika
26-08-2009, 09:54
U nas najlepiej sprawdza się MT i chustoMT. Córka ma 15 miesięcy i waży ok. 10 kg. Przy motaniu się niecierpliwi, bo już woli sama biegać. Jednak w MT szybciutko można ją wsadzić i jest bardzo wygodnie nosić.

czukczynska
26-08-2009, 09:59
Dla roczniaka to wszystko będzie dobre (no może prócz elastyka) -kólkowa,pouch,wiązana,MT ,chustoMT,podaegi,nosidło.
Wybierzcie to,co się Wam najbardziej podoba.
MT są świetne -możesz sobie zamówic jaki tylko chcesz :)

Meta
26-08-2009, 10:01
MT jest świetnym wynalazkiem! Ja jeszcze latem często używam chusto-podaegi - też mota się szybko, a pasy ma tylko 2 :lol:
I jeszcze nosidła ergonomiczne - i wcale nie trzeba kupować niewiadomojakich wymyślnych :) Nasze dziewczyny szyją rewelacyjne nosidła, które w niczym nie ustępują produkcjom fabrycznym. I każde z nich jest piękne, niepowtarzalne :love:

Dorothqa
26-08-2009, 10:35
Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić bondolino - używam ja i mąż i jesteśmy bardzo zadowoleni, chociaż trzeba chwilę żeby nauczyć się wiązać. Zdaje się, że jest jakaś jego polska wersja, chyba ONO, nie pamiętam, wiem że na forum gdzieś trafiłam na to. Niestety nie mam porównania z MT ani w noszeniu ani w kwestiach finansowych, chociaż przyznaje, że są piękne :).
Może masz w okolicy jakąś chustomame, która posiada coś takiego i może będziesz mogła przymierzyć i zobaczyć jak w praktyce - patrze na to ze swojego punktu widzenia, że zawsze lepiej się czuje jak pomacam i przymierze niż tak w ciemno.

lilka_l
26-08-2009, 10:59
A czy MT lespiej uszyć na miarę czy można kupić uzywane?

marta-la
26-08-2009, 11:13
A czy MT lespiej uszyć na miarę czy można kupić uzywane?
Musisz zmierzyć odległość od podkolanka do podkolanka i szukając używanego mt sprawdzić wymiar szerokości panela. Panel nie może być szerszy niż zmierzona odległość.

lilka_l
26-08-2009, 16:37
Dzięki za podpowiedzi.
PS. Ale namieszałam z tymi postami:hide:. Sorki