PDA

Zobacz pełną wersję : czy dobrze zrobilam??



scharon
16-03-2008, 08:53
Zamowilam didka 4,1 ,ale nie jestem pewna swojego wyboru,jestem wysoka i dosc szczupla nosze rozmiar 38.
Nosilam hoppa 4,6 i zostawaly mi strasznie dlugie ogony -w 2x nawet pod kolana-co mnie troszke denerwowalo,bo czesto mialam konce brudne,a nielubie sie obkrecac materialem jeszcze raz wokol talii.

Czy kupno tego romiaru didka to dobry wybor ??
Tak sie teraz zastanawiam co ja wlasciwie bede mogla z niego zawiazac??

A niemam na tyle innego materiau zeby sie probnie zamotac i zobaczyc.

ech...... :?

hanti
16-03-2008, 09:06
ja zanim zaciążyłam z didka 4,1 nawet kieszonkę motałam, tyko ogonów wtedy zero (sam supełek)
Mam 1,70 wzrostu i noszę rozmiar 36

ithilhin
16-03-2008, 09:41
moim zdaniem powinnas zawiazac bez problemu.

bprusek
16-03-2008, 10:30
a zmierzyłaś swojego hoppa? ja też mam 4,6 napisane a jak go zmierzyłam okazało się że ma 5m ! oczywiście ogony mam do kolan, chociaż ja lubię takie długie ale jak wchodzę po schodach to wolę je trzymać w ręcę żeby nie wyrżnąć. Dobrze że go zmierzyłam bo też myślałam chuście 4,1.

Vega
16-03-2008, 11:57
Zamówiłaś pewnie 5 - czyli 4,2m - ja noszę 40 przeważnie (raczej z wahnięciami w górę niż w dół) 165cm wzrostu i z 5 wiążę kieszonkę bez ogonów i podwójnego x także bez ogonów... Powinno Ci się udać ;)
Jak nie - to wrzucisz na nasz bazarek i kupisz dłuższego :)

scharon
16-03-2008, 14:05
To mnie troszke uspokoilyscie ,zamowilam rozm 5,i po zawiazaniu 2x supelek wzupelnosci mi wystarczy.
Mysle ze przy siodelku zostanie wiecej materialu -to sie tez dumnie polansuje :D

Nieukrywam ze juz sie niemoge doczekac,zeby poprobowac :D

landa
16-03-2008, 20:50
a zmierzyłaś swojego hoppa? ja też mam 4,6 napisane a jak go zmierzyłam okazało się że ma 5m !

Sharon, zmierzyłam tę naszą chustę i faktycznie ze skosami ma 5m! Tez byłam zaskoczona :shock: ale mi te ogony nie przeszkadzają
:D
Trzymam kciuki żeby ten didek do ciebie pasował :thumbs up:

natala
17-03-2008, 21:24
scharon jak juz przyjdzie ten Twoj didek to daj znac, jak sie wiaze, dobrze? bo ja mam taki sam problem - w hoppie ogony po kolana (nawet lubie, ale bywa malo bezpieczne, np. w metrze) a przymierzam sie do didka i tez sie zastanawialam nad 5 a nie 6... najbardziej mi zalezy, zeby z niego i kieszonke zawiazac (bo my na razie glownie kieszonkowi) i 2x, no a potem cos na plecach moze tez.

scharon
18-03-2008, 09:56
Oczywiscie ,ze dam znac :)
Dojrzewalam troche do kupna tego rozmiaru ,mam nadzieje jednak ze bede zadowolona.

W hoppie faktycznie zostawaly mi naprawde dlugie ogony ,mi one sie bardzo podobaja ,natomiast gozej jest z praktycznoscia,w deszczu czy po schodach - konce byly brudne :(

Chuste bede miala dopiero po swietach-wiec prosze o cierpliosc :D

natala
18-03-2008, 11:27
a ja wczoraj uslyszalam (wyczekiwane, nie powiem) pytanie o prezent urodzinowy :D wiec mi teraz pozostaje tylko wybrac rozmiar i kolor (bedzie trudno, oj bedzie :wink: )

scharon
18-03-2008, 13:37
Oj ciezki,ciezki......ale zadroszcze Ci mimo wszystko :D
Chcialabym stanac przed takim wyborem i jeszcze za niego nieplacic :)

Teraz jeszcze zastanawiam sie nad kolkowa ,na szybkie wyjscia -co bym miala w co Juniora zapakowac jak mu sie nozki zmecza :)

Daj znac jaka decyzje podjelas

scharon
08-04-2008, 08:35
No wiec moge juz powiedziec ,ze dokonalam bardzo dobrego wyboru :D

Moze nie zrobie z tej dlugosci kieszonki, ale 2X bez problemu.
Naprawde jestem z chusty zadowolona :D

landa
08-04-2008, 09:22
Cieszę się, że zakup okazał się udany :D
Miłego chustowania!!!

natala
08-04-2008, 20:12
Oj ciezki,ciezki......ale zadroszcze Ci mimo wszystko :D
Chcialabym stanac przed takim wyborem i jeszcze za niego nieplacic :)

Teraz jeszcze zastanawiam sie nad kolkowa ,na szybkie wyjscia -co bym miala w co Juniora zapakowac jak mu sie nozki zmecza :)

Daj znac jaka decyzje podjelas

http://images24.fotosik.pl/192/0da6c0bd73097ff9.jpg



rozmiar 4,6 jednak - i dobrze, bo my sie na razie glownie w kieszonce nosimy

myslalam tez nad falami limo (takie zielone), ale w koncu stanelo na kwiatkach... fale beda moze kiedys, ale krotsze, do szybkiego motania plecaczka :)

scharon
08-04-2008, 20:39
Sliczna ta chusta :D
Widzialam jak pokazywalas ja w innym watku :)

:hmm: moze i ja sobie jeszcze jakas sprezentuje ,w sumie Filip roczek bedzie mial to moze kupi mamusi jakis nowy nabytek :?: